<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-3
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 30.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 50.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-4-3 Plass : 9-4-3

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -1 -2 -1 -0 -29 000
Fiola 2100 1 Plass 29 000
5 år BRUN HP v.Bork Odin G. Austevoll Drammen Travbane 1 23/10 - 07 / 10 2120 34,8 32
e. Fiona v. Pajaprins G. Austevoll Biri Travbane 3 06/10 - 08 / 10 2100 32,3 55
Glenn Jarl Johansen /Berg I Østfold G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 22/9 - 08 / 3 2120 31,8 59
G. Austevoll Linn-Anett Johansen G. Austevoll Drammen Travbane 2 03/9 - 09 / 5 2100 35,0 g 121
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Høitomt Bjerke Travbane P 23/11 - 22 / 6 2160 37,5 P
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -0 -0 -9 -23 500
Skiberose 2 Plass 35 500
5 år SVART HP v.Skibber E. Gravdal Momarken Travbane 7 05/11 - 07 / 2 2140 38,9 597
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 03 / 8 2120 34,4 548
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Drammen Travbane 5 23/10 - 07 / 14 2140 35,3 340
E. Gravdal E. Gravdal Drammen Travbane 8 21/9 - 03 / 8 2120 36,2 933
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane 8 07/9 - 03 / 7 2120 33,9 583
3 2018: -12 -0 -1 -1 -6 -34 500 2017: -9 -2 -2 -1 -2 -51 500
Modijerva 3 Plass 86 000
5 år LYSBRUN HP v.Åsajerven G. Stenberg Drammen Travbane 0 17/10 - 04 / 4 2100 br g 89
e. Modina Elken v. Moe Odin G. Stenberg Biri Travbane 2 13/10 - 08 / 6 2100 34,3 54
Harald Nordhagen-Terje Martinsen G. Stenberg Biri Travbane 2 06/10 - 08 / 7 2100 32,1 417
E. Rennesvik Harald Nordhagen G. Stenberg Biri Travbane 0 15/9 - 03 / 12 2120 34,8 g 205
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek G. Stenberg Drammen Travbane 1 03/9 - 09 / 9 2100 34,8 348
4 2017: -13 -0 -2 -2 -7 -38 869 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vill Helmina 4 Plass 38 869
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 07 / 1 2100 31,4 185
e. Salsnes Vilja v. Viljesterk J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 26/6 - 01 / 7 2120 32,8 239
Stall Aristo J. Hansen Bjerke Travbane 6 16/5 - 09 / 10 2140 32,8 158
V. Hop Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 05/5 - 07 / 2 2100 31,7 72
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Hansen Årjäng 3 10/4 - 08 / 11 2160 33,1 26
5 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -11 491 2017: -12 -1 -0 -3 -6 -38 500
Dreng Stjerna 5 Plass 49 991
5 år SVART HP v.Moe Odin A. Akselsen Drammen Travbane 5 30/10 - 08 / 6 2120 35,8 114
e. Gik Blesa v. Alm Svarten A. Akselsen Drammen Travbane 3 23/10 - 07 / 15 2140 35,0 280
Tor Skilbrei-Bente Kusslid A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 15/10 - 08 / 13 2120 34,9 178
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 20/9 - 02 / 5 2140 37,5 489
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 7 06/9 - 09 / 7 2160 37,1 249
6 2018: -10 -0 -1 -2 -3 -27 500 2017: -11 -1 -1 -2 -2 -36 869
Tangen Milla 2120 1 Plass 78 369
7 år SVART HP v.Moe Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 29/10 - 02 / 6 2160 31,6 g 48
e. Tangen Stili v. Lome Kongen J. Eriksen Sørlandets Travpark 1 22/10 - 03 / 4 2140 30,8a 36
Jørn Gunnar Nilsen /Grålum J. Eriksen Drammen Travbane 0 17/10 - 04 / 5 2100 br g 25
J. Eriksen J. Eriksen Forus Travbane 2 03/10 - 03 / 4 2040 33,1 rg 26
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 3 17/9 - 02 / 12 2160 30,6 254
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -0 -1 -31 000
Runia 2 Plass 46 500
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin G. Austevoll Momarken Travbane - 20/6 - 08 / 8 2160 dg 148
e. Lustra Tora v. Spang Best G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 16/6 - 07 / 7 2640 32,3 g 54
Heidi Raaen-Amund Raaen G. Austevoll Biri Travbane 0 21/5 - 04 / 12 2120 32,3 g 170
D. Dalen Heidi Raaen G. Austevoll Bjerke Travbane - 12/4 - 05 / 15 2160 dg 112
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Austevoll Bjerke Travbane 4 29/3 - 05 / 2 2140 32,9 g 101
8 2018: -9 -0 -1 -1 -0 -10 000 2017: -24 -0 -2 -1 -8 -46 000
Stjerne Jenta 3 Plass 63 000
7 år BORKET HP v.Tangen Scott O. Mikkelborg Momarken Travbane 5 05/11 - 03 / 11 2160 35,7 g 87
e. Sol v. Troll Rigel K. Kvasnes Biri Travbane 4 20/10 - 03 / 13 2140 34,4 72
Håkon Gulheim /Jevnaker K. Kvasnes Drammen Travbane 3 17/10 - 04 / 6 2100 32,1 157
M. Gundersen Håkon Gulheim (A) K. Kvasnes Biri Travbane 7 06/10 - 03 / 2 2600 33,3 g 195
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame K. Kvasnes Biri Travbane 0 29/9 - 07 / 8 2120 35,5 g 241
9 2018: -14 -1 -3 -1 -1 -112 875 2017: -5 -4 -0 -1 -0 -121 000
Silkespika* 4 Plass 283 355
6 år MØRKBR HP v.Spikeld O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 01/11 - 22 / 1 2140 35,5 P
e. Hjelset Fia v. Friggbest P. Midtfjeld Biri Travbane 7 14/10 - 01 / 1 2600 34,3 g 28
Sverige P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 27/9 - 01 / 2 2140 34,3 g 20
O. Mikkelborg P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 12/9 - 05 / 6 2100 29,2ag 24
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl K. Kvasnes Bjerke Travbane - 31/8 - 02 / 9 2100 dg a 31
10 2018: -11 -0 -0 -1 -2 -10 000 2017: -20 -0 -0 -0 -9 -28 000
Særheims Jerka 5 Plass 59 000
7 år BRUNSVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 02/11 - 05 / 1 2100 33,9 654
e. Særheims Hege v. Buås Svarten K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 6 26/10 - 07 / 8 2120 34,5 490
Bjørn Sandbekkbråten-Bente Sandbekkbråten O. Reime Årjäng 0 16/9 - 03 / 12 2160 34,0 g 268
K. Ødegaard O. Østre Bjerke Travbane - 13/9 - 05 / 1 2140 dg 283
blå m/rød bunn. O. Østre Drammen Travbane - 03/9 - 05 / 3 2100 dg 150