<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2
REMA 1000 MOFLATA
STALLANSATTE-/UNGDOMSLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -18 -1 -4 -3 -4 -88 500 2017: -12 -1 -1 -0 -5 -48 000
Hommes Ferrari 1 Plass 186 500
5 år MØRKBR H v.Tekno Odin A. Berås Sørlandets Travpark 0 29/10 - 05 / 12 2140 br a 166
e. Kremtrolla v. Krembest T. Erga Sørlandets Travpark 4 22/10 - 05 / 2 2140 29,3 g 183
Stall Hommes Ferrari E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 17/9 - 03 / 5 2140 29,6ag 70
Herman R. Tvedt (S) Helene Bjerland Hægeland V. Hop Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 08 / 8 2100 30,1ag 98
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek J. Eriksen Bjerke Travbane 0 07/6 - 08 / 14 2160 31,9 g 86
2 2018: -14 -6 -2 -3 -1 -143 560 2017: -14 -2 -1 -1 -6 -66 000
Stina Mi 2 Plass 256 060
7 år BRUN HP v.Bork Odin M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 27/10 - 07 / 4 2100 30,2a 85
e. Salstjerna v. Korbest G. Austevoll Biri Travbane - 13/10 - 04 / 4 2100 dg a 147
Ane Benedikte Salen Johnsen /Borkenes E. Høitomt Drammen Travbane 4 05/10 - 01 / 1 2100 31,4a 94
Magnus Teien Gundersen (S) Anne Grete Rasmussen (T) G. Austevoll Momarken Travbane - 28/9 - 03 / 5 2140 dg a 111
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Austevoll Bjerke Travbane 7 20/9 - 05 / 4 2140 31,1 g 82
3 2018: -9 -0 -0 -0 -5 -16 000 2017: -13 -0 -1 -0 -6 -24 000
B.B. Juventus 3 Plass 108 600
10 år RØD V v.Prins Juventus J. Eilertsen Jarlsberg Travbane - 27/10 - 07 / 1 2100 dg a 115
e. Bambi Lu v. Lyngsvarten D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 12/10 - 02 / 4 2100 31,3a 265
Silje T. Heistad-Helge Heistad D. Dalen Klosterskogen Travbane - 24/8 - 02 / 3 2100 dg a 553
Per Vetle Kals (S) Silje Therese Heistad A. Frønes Sørlandets Travpark - 13/8 - 04 / 4 2140 dg 540
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek A. Frønes Sørlandets Travpark 0 22/7 - 02 / 11 2160 32,0 g 831
4 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -9 -29 500
Land Maria 4 Plass 90 500
7 år BRUN HP v.Voje Faks D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 26/10 - 04 / 8 2120 31,2 586
e. Mari Snella v. Rolex K.* D. Dalen Drammen Travbane 0 17/10 - 04 / 8 2120 32,0 g 284
Hans Landsverk /Gransherad D. Dalen Drammen Travbane 5 05/10 - 01 / 4 2100 31,5a 255
Josefine Eilertsen (S) Hans Landsverk A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 06 / 10 2120 31,9 g 905
Svart/gull skrådelt, hvit kant D. Dalen Drammen Travbane 6 07/9 - 04 / 12 2100 31,9a 379
5 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -12 500 2017: -15 -5 -0 -1 -3 -108 000
Årdals Blesa 5 Plass 134 500
6 år SVARTBRUN HP v.Bork Odin J. Eriksen Forus Travbane - 16/9 - 06 / 2 2040 dg 407
e. Rappblesa v. Pål Even J. Eriksen Klosterskogen Travbane - 02/9 - 08 / 2 2100 dg a 212
Geir Arne Eriksen /Aksdal J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 26/8 - 02 / 12 2180 29,9 64
Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Bjerke Travbane - 16/8 - 04 / 13 2160 dg 21
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Bjerke Travbane 1 02/8 - 05 / 3 2140 29,1 55
6 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -17 -2 -1 -1 -7 -69 500
Hafell Storm 6 Plass 76 500
6 år BRUN H v.Moe Odin E. Gravdal Bjerke Travbane 0 20/9 - 05 / 14 2160 br 240
e. Stubb Vinni v. Finstad Lars E. Gravdal Bjerke Travbane 0 16/8 - 04 / 12 2160 33,4 73
Rune Ellingsen /Loddefjord E. Gravdal Bjerke Travbane 3 26/7 - 02 / 8 2140 30,7 g 91
Hans Jørgen Eggen (S) Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Kongsvinger Travbane 0 05/7 - 04 / 6 1600 29,8ag 62
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek E. Gravdal Bjerke Travbane 1 07/6 - 09 / 14 2160 30,9 69
7 2018: -13 -0 -1 -0 -7 -30 500 2017: -13 -0 -1 -0 -3 -16 000
Bauers Annabella 7 Plass 92 067
6 år BRUN HP v.Krageboen M. Lode Jarlsberg Travbane 2 03/11 - 08 / 1 2100 33,1 153
e. Horgen Anna v. Järvsöfaks (S) A. Valstad Jarlsberg Travbane 5 27/10 - 07 / 6 2100 31,3a 206
Mette Hellerud /Vear Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 09/6 - 05 / 3 2120 31,2 418
Andrea Sletsjø (A) Mette Hellerud Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 28/5 - 03 / 7 2140 33,8a 424
Burgunder m/beige seler, sidef & mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 0 29/3 - 05 / 9 2140 34,2 299
8 2018: -15 -2 -1 -0 -3 -69 500 2017: -21 -3 -1 -2 -7 -81 500
Gonagas Rebell 8 Plass 169 000
5 år SVART V v.Gonagas J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 27/10 - 07 / 8 2100 30,8ag 113
e. Skogli Flickan v. Elding M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 04 / 11 2120 33,6 g 209
May-Liss Moe /Barkåker G. Flåten Biri Travbane 0 14/7 - 05 / 11 2640 br g 153
Joakim Hansen (S) May-Liss Moe L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 01 / 3 2100 31,4 g 567
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek G. Flåten Bjerke Travbane 5 29/6 - 03 / 7 1609 29,9ag 46
9 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -8 000
Droseld 9 Plass 84 000
10 år BRUN V v.Bokli Eld P. Kals Jarlsberg Travbane 0 27/10 - 07 / 2 2100 br ag 141
e. Huldre Drosi v. Korbest A. Akselsen Drammen Travbane 6 05/10 - 01 / 10 2100 31,9a 407
Halvor Smeland /Flatdal A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 15/6 - 05 / 3 2100 31,1 851
Lars Fredrik Kolle (A) Halvor Smeland A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 05/5 - 04 / 9 1609 27,3a 347
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek A. Akselsen Drammen Travbane 5 10/4 - 04 / 12 2120 32,8 517
10 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -13 751 2017: -14 -0 -2 -1 -4 -29 000
Stumne Jo 10 Plass 97 850
6 år BRUN V v.H.G. Balder C. Kjenner Biri Travbane 0 04/11 - 02 / 5 2120 32,9 g 309
e. Slogum Støva v. Ilmin C. Kjenner Jarlsberg Travbane 3 27/10 - 07 / 7 2100 30,8a 204
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas O. Østre Bjerke Travbane 0 23/10 - 03 / 7 2100 35,0a 237
Christina Kjenner (S) Merete Viksås H. Holm Momarken Travbane 5 03/8 - 03 / 5 2140 31,5a 32
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek E. Høitomt Drammen Travbane 0 11/5 - 04 / 8 2100 32,1a 194
11 2018: -14 -0 -2 -1 -5 -36 500 2017: -10 -0 -1 -0 -5 -27 000
Bjønnum Jerka 11 Plass 120 500
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 26/10 - 04 / 10 2120 30,6 293
e. Brødsjø Terna v. Elding A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 12/10 - 02 / 12 2100 31,5ag 652
Janne Aadna /Skien A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 03 / 9 2100 30,6ag 119
Ole-Christian Kjenner (S) Janne Aadna E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 01 / 3 2100 29,5ag 147
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 04/5 - 04 / 9 2120 32,8 g 58
12 2018: -11 -0 -0 -2 -7 -37 500 2017: -21 -1 -1 -2 -7 -58 000
Smiths Iver 12 Plass 130 500
5 år BRUN V v.Briskeby Philip C. Engebråthen Bjerke Travbane 7 23/10 - 03 / 2 2100 30,3ag 114
e. Kines Mirakel v. Listjærn (S) C. Engebråthen Momarken Travbane 0 05/9 - 04 / 7 2660 32,2 g 325
Nina K. Smith-Gunnar Solberg C. Engebråthen Drammen Travbane 6 21/8 - 08 / 4 2500 30,8 215
Adrian Solberg Akselsen (S) Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Bjerke Travbane 3 14/8 - 03 / 9 2100 28,4a 289
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 04 / 10 2100 30,0a 464