Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V65-1


Kaldblods 1640 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -8 -4 -3 -0 -1 -128 000 2017: -11 -5 -4 -0 -1 -134 000
Frøyu Petter 1 Plass 311 000
7 år BRUN V v.Lome Elden N. Frøhaug Biri Travbane - 06/10 - 05 / 9 2100 g3 ag 88
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll N. Frøhaug Bjerke Travbane 6 27/9 - 05 / 9 2100 28,0a 69
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug N. Frøhaug Jarlsberg Travbane 1 27/8 - 02 / 8 2120 27,6 22
Nils-Erik Frøhaug (A) Mari Foss Frøhaug N. Frøhaug Biri Travbane 2 14/6 - 06 / 1 1609 25,1a 58
svart m/grønne & hvite seler. ne i hvi N. Frøhaug Bjerke Travbane 1 31/5 - 05 / 7 2140 29,9 23
2 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solør Knekten 2 Plass 56 500
9 år HUSKBRUN V v.Kos Knekten K. Johansen Bjerke Travbane P 27/9 - 21 / 10 2160 35,1 P
e. Solør Eli v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 0 07/10 - 03 / 8 2140 33,8 g 42
Lill Anita Furuberg /Austmarka B. Steinseth Biri Travbane 2 25/9 - 04 / 1 2600 31,7 g 16
Kai Johansen (T) Lill Anita Furuberg B. Steinseth Biri Travbane 2 28/8 - 07 / 7 2620 30,6 57
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm B. Steinseth Bjerke Travbane 2 12/8 - 09 / 11 2160 30,1 g 101
3 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -19 -0 -1 -3 -5 -39 000
Grimsjon 3 Plass 129 000
7 år RØD H v.Moe Odin J. Hansen Drammen Travbane 3 30/10 - 01 / 6 2100 32,0a 175
e. Bestlijenta v. Spang Best J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 04 / 9 2120 31,8 g 551
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes V. Nemeth Drammen Travbane 6 03/9 - 04 / 2 2100 29,1a 261
Gunnar Austevoll (T) Helge Grimnes J. Hansen Jarlsberg Travbane 5 27/8 - 02 / 6 2120 29,0 374
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Eggen Bjerke Travbane - 14/8 - 03 / 4 2100 g2 ag 371
4 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -17 000 2017: -13 -4 -1 -4 -2 -142 000
Ty Svarten 4 Plass 201 000
8 år SVART V v.Lome Elden E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 26/10 - 05 / 12 2100 30,3a 66
e. Alm Robyn v. Braute E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 02/9 - 08 / 4 2100 28,7a 38
Anette S. Holtan-Stian Holtan A. Frønes Jarlsberg Travbane 2 18/8 - 02 / 12 2100 28,4a 91
Adrian Solberg Akselsen (S) Anette S. Holtan E. Grohs Sørlandets Travpark 1 06/8 - 04 / 2 2140 29,5 106
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 30/7 - 03 / 14 2120 30,8 57
5 2017: -9 -0 -1 -0 -2 -10 000 2016: -15 -1 -2 -3 -7 -60 500
Valle Viking 5 Plass 104 803
7 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) O. Østre Momarken Travbane 0 28/9 - 01 / 1 1640 28,8a 127
e. Valle Vilde v. Pål Even O. Østre Momarken Travbane - 19/9 - 06 / 2 1640 dg a 166
Marte Lybæk Jensen /Gan K. Kvasnes Momarken Travbane P 05/9 - 21 / 1 2140 38,0 P
Cato Antonsen (T) Marte Lybæk Jensen G. Antonsen Bjerke Travbane 5 06/6 - 04 / 2 1609 28,6a 124
Blå m/gul hestesko & tre ermringer R. Aarlie Drammen Travbane 0 18/5 - 01 / 5 1700 28,7a 230
6 2018: -10 -0 -0 -1 -5 -21 000 2017: -28 -1 -0 -6 -15 -96 937
Brevik Juli 6 Plass 138 937
7 år BRUN HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 25/10 - 05 / 10 2100 29,1a 929
e. Lykkejani v. Lykke Gutten K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 14/10 - 01 / 1 2140 31,0 329
Jon Martin Bergersen-Grethe Tronsen K. Bjørnerød Biri Travbane 3 29/9 - 05 / 4 2100 29,3a 367
Kristian Bjørnerød (T) Jon Martin Bergersen K. Bjørnerød Biri Travbane 5 15/9 - 05 / 3 1609 27,3a 256
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 06/9 - 05 / 6 1640 29,0 188
7 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 456 2017: -16 -0 -2 -1 -7 -35 337
Prins Balder* 7 Plass 98 956
9 år SVART V v.Lome Elden H. Kulblik Färjestad 0 28/10 - 06 / 6 1660 30,9 114
e. Lille Beth v. Kos Knekten H. Kulblik Bjerke Travbane 0 02/10 - 01 / 9 1609 30,9a 340
Sverige H. Kulblik Årjäng 2 24/9 - 08 / 3 1640 30,7 60
Henrik Kulblik (A) Marie Morfeldt H. Kulblik Årjäng 2 16/9 - 04 / 4 1640 29,6 88
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj G. Kylen Årjäng 6 01/9 - 03 / 3 2140 31,9 248
8 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -22 -1 -1 -3 -7 -58 212
Hønn Spik 8 Plass 86 212
9 år SVART V v.Spikeld V. Drolsum Drammen Travbane - 30/10 - 01 / 5 2100 dg a 496
e. Hønn Stjerna v. Alm Svarten D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/10 - 03 / 12 2100 31,5a 343
Grethe Lande Borgli-Lisa Lande Borgli L. Kolle Biri Travbane 0 29/9 - 05 / 5 2100 32,6a 217
Dag-Sveinung Dalen (T) Tore Borgli D. Dalen Momarken Travbane 5 19/9 - 06 / 9 1640 28,3a 253
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Gundersen Biri Travbane 0 01/9 - 02 / 4 2100 30,6a 72
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -0 -1 -4 -16 500
Tynset Balder 9 Plass 105 500
8 år SVART V v.H.G. Balder V. Hop Momarken Travbane 0 28/9 - 01 / 9 1640 29,1a 179
e. Dixi Dalen v. Dublan B. Steinseth Drammen Travbane 0 14/9 - 04 / 1 1700 30,1a 218
Anita Wergeland /Dalsøyra O. Østre Bjerke Travbane 5 21/8 - 02 / 2 1609 28,8a 59
Ole Johan Østre (T) Jan-Arne Raab (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 14/8 - 03 / 6 2100 29,8a 74
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame S. Løvvold Jarlsberg Travbane 3 04/8 - 03 / 2 1609 27,6a 261
10 2018: -11 -0 -0 -4 -2 -26 000 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 10 Plass 137 136
6 år SVART HP v.Tin Tveiten G. Antonsen Drammen Travbane 2 17/10 - 04 / 10 2120 30,7 652
e. Sør Svarta v. Pål Even G. Austevoll Årjäng 0 05/10 - 02 / 10 2160 36,5 183
Grim Amrud /Fåvang G. Antonsen Bjerke Travbane P 27/9 - 21 / 8 2160 31,6 P
Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Momarken Travbane 0 19/9 - 06 / 7 1640 br ag 215
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame C. Antonsen Biri Travbane - 01/9 - 03 / 2 2100 dg a 78
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -1 -3 -3 -6 -73 000
Kleppe Smygen 11 Plass 124 500
10 år M.BRUN H v.Spikeld A. Akselsen Drammen Travbane 7 17/10 - 05 / 12 1700 28,8a 269
e. Norlisa v. Nordli Svarten P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 28/9 - 01 / 6 1640 27,8ag 46
Magne Madsen /Kongsberg Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 14/9 - 04 / 9 1700 28,9ag 67
Pål Sem (T) A. Akselsen Momarken Travbane 0 22/8 - 04 / 6 2140 29,9a 68
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek A. Akselsen Momarken Travbane 6 05/8 - 05 / 2 2140 27,8 g 785