<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3
TIDSLØP
TIDSLØP -
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.34,0 og bedre.
For 3-15-årige hopper med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -16 -1 -1 -2 -6 -58 938 2017: -5 -1 -0 -1 -2 -26 000
Wiking Blesa 1 Plass 101 438
7 år MØRKBR HP v.Wiking Blesen J. Mjølnerød Momarken Travbane P 24/10 - 20 / 8 2160 35,9 P
e. Lissi v. Lome Elden H. Holm Drammen Travbane 4 10/5 - 02 / 8 2120 34,6 g 29
Roy Steinar Larsen-Anne Britt Kjærstad H. Holm Magnor Travbane 5 01/5 - 01 / 14 2040 36,7 g 75
Jan Roar Mjølnerød (T) H. Holm Bjerke Travbane P 13/4 - 20 / 6 2160 33,8 P
burgunder m/gul hestesko & to ermringe G. Austevoll Momarken Travbane - 05/4 - 01 / 4 2140 g7 g 72
2 2018: -4 -1 -1 -0 -2 -42 833 2017: -9 -0 -0 -2 -4 -18 678
Troll Tara* 2 Plass 61 511
5 år SVART HP v.Alm Viktor P. Nilsen Färjestad 3 28/10 - 09 / 1 2140 35,7 g 71
e. Bottem Trolla v. Troll Kos K. Lindberg Åmål - 07/10 - 05 / 7 2080 dg g 21
Sverige P. Nilsen Årjäng 3 17/9 - 01 / 2 2140 nc 50
Per Ludvig Nilsen (T) Søren E.P. Persson K. Lindberg Årjäng 4 01/9 - 02 / 1 2140 35,3 35
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Årjäng - 06/8 - 09 / 2 2140 dg g 278
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -12 000
Alm Gull 3 Plass 18 000
8 år SVART HP v.Lome Elden H. Skiaker Biri Travbane 2 20/10 - 03 / 6 2100 35,5 313
e. Alm Sandra v. Rigel Jo H. Skiaker Biri Travbane 8 06/1 - 08 / 10 2100 38,2 336
Aina Skiaker /Lena Ø. Ruttenborg Biri Travbane 7 02/12 - 08 / 9 2100 36,5 583
Dag-Sveinung Dalen (T) Aina Skiaker H. Skiaker Biri Travbane 5 18/11 - 08 / 5 2100 42,0 173
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Skiaker Momarken Travbane 6 06/11 - 10 / 4 2140 39,0 96
4 2018: -9 -1 -0 -2 -4 -32 000 2017: -9 -0 -1 -2 -3 -23 000
Spang Remina 4 Plass 55 000
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Drammen Travbane 3 30/10 - 08 / 12 2140 34,5 449
e. Tullmi v. Spang Best B. Steinseth Biri Travbane - 06/10 - 08 / 4 2100 dg 322
Iselin Mysen-Marinus A. Beck T. Solberg Drammen Travbane 5 21/9 - 03 / 1 2100 34,3 95
Vidar Hop (T) Iselin Mysen (A) O. Mikkelborg Momarken Travbane 3 19/5 - 09 / 1 2140 35,2 408
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl I. Mysen Bjerke Travbane 0 10/5 - 09 / 4 2140 37,2 1474
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -2 -0 -1 -2 -34 000
Gann Dina 5 Plass 34 000
5 år BRUN HP v.Tekno Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 03/11 - 03 / 7 2120 31,6 58
e. Gann Pila v. Bork Rigel G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 19/10 - 08 / 3 2100 35,2 g 18
Kjetil Melum-Hansen /Hafrsfjord V. Hop Jarlsberg Travbane 1 15/10 - 08 / 1 2100 35,0 20
Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane P 22/9 - 20 / 8 2120 35,4 P
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Mikkelsen Forus Travbane 15/9 - 21 / 5 1620 48,5 g B
6 2018: -13 -0 -3 -2 -3 -43 868 2017: -7 -0 -1 -0 -4 -19 000
Solør Alma 6 Plass 62 868
4 år SVART HP v.Alm Viktor S. Ruud Drammen Travbane 7 30/10 - 07 / 8 2120 36,2 g 159
e. Frøken Kia v. Elding S. Ruud Bjerke Travbane 7 11/10 - 01 / 13 2160 35,2 268
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Biri Travbane 2 29/9 - 08 / 2 2100 35,6 70
Svein Olav Ruud (A) S. Ruud Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 01 / 6 2100 37,2 148
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Drammen Travbane 7 03/9 - 01 / 6 2100 36,8 g 94
7 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -6 -11 500
Fidella 7 Plass 11 500
6 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) E. Gravdal Klosterskogen Travbane 8 02/11 - 07 / 3 2100 38,9 g 450
e. Fiona v. Pajaprins E. Gravdal Jarlsberg Travbane 5 27/10 - 08 / 9 2100 37,1 238
Thor Eldar Westby /Revetal K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 7 19/10 - 08 / 5 2100 38,2 g 307
Eivind Gravdal (T) O. Østre Momarken Travbane 0 20/6 - 07 / 5 2140 41,6 g 272
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl O. Østre Jarlsberg Travbane 0 26/5 - 03 / 6 2100 35,4 750
8 2018: -16 -0 -1 -4 -6 -54 183 2017: -11 -0 -0 -1 -6 -16 842
Skrei Stjerna 8 Plass 71 025
7 år BRUN HP v.Lome Elden O. Østre Jarlsberg Travbane 3 03/11 - 03 / 1 2100 32,0 537
e. Frigg Rappa v. Friggbest O. Østre Drammen Travbane 8 23/10 - 07 / 5 2100 37,3 147
Øystein Østre /Askim L. Østre Årjäng 7 01/9 - 02 / 2 2140 36,4 204
Ole Johan Østre (T) Øystein Østre L. Østre Kala Landbane 7 19/8 - 08 / 8 1920 36,5 g 434
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Østre Momarken Travbane 7 04/7 - 07 / 9 2140 38,4 695
9 2018: -11 -0 -1 -2 -5 -36 210 2017: -17 -1 -0 -1 -10 -38 777
Thess Prinsessa 1 Plass 76 987
5 år SVART HP v.Gonagas H. Ydersbond Biri Travbane 8 20/10 - 03 / 8 2120 35,6 390
e. Dronninga v. Spang Best H. Ydersbond Drammen Travbane 0 09/10 - 03 / 2 2100 34,9 382
Stall Trekløveret H. Ydersbond Drammen Travbane 6 14/9 - 02 / 5 2100 34,7 599
Haakon A. Ydersbond (S) Glenn Kramer Stenberg (T) H. Ydersbond Biri Travbane 0 21/5 - 02 / 11 2120 36,5 687
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl H. Ydersbond Årjäng 7 07/5 - 06 / 7 2160 35,8 g 119
10 2018: -20 -1 -1 -1 -9 -70 454 2017: -12 -0 -3 -0 -5 -36 988
Victoria Solbacka 2 Plass 120 442
6 år SVART HP v.Åsajerven T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 26/10 - 07 / 5 2120 33,1 g 120
e. Polar Pila v. Pilmin V. Hop Drammen Travbane - 04/5 - 02 / 7 2120 dg 44
Stall Solbacka V. Hop Drammen Travbane 2 10/4 - 08 / 10 2120 33,2 90
Per Oleg Midtfjeld (T) Frode Larsen V. Hop Momarken Travbane - 28/3 - 04 / 2 2140 dg 37
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek V. Hop Drammen Travbane 4 19/3 - 02 / 7 2120 34,6 g 46
11 2018: -11 -0 -1 -1 -0 -10 000 2017: -24 -0 -2 -1 -8 -46 000
Stjerne Jenta 3 Plass 63 000
7 år BORKET HP v.Tangen Scott K. Kvasnes Biri Travbane 4 20/10 - 03 / 13 2140 34,4 72
e. Sol v. Troll Rigel K. Kvasnes Drammen Travbane 3 17/10 - 04 / 6 2100 32,1 157
Harald Inge Hagen /Avaldsnes K. Kvasnes Biri Travbane 7 06/10 - 03 / 2 2600 33,3 g 195
Kristine Kvasnes (T) Håkon Gulheim (A) K. Kvasnes Biri Travbane 0 29/9 - 07 / 8 2120 35,5 g 241
Rosa m/logo i grønt K. Kvasnes Bjerke Travbane - 13/9 - 05 / 3 2140 dg 259