<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3
ÆRESMEDLEMMENES LØP
ÆRESMEDLEMMENES LØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 15.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-10-1 Plass : 2-10-1

1 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -11 991 2017: -11 -0 -0 -1 -6 -16 842
Skrei Stjerna 2100 1 Plass 28 833
7 år BRUN HP v.Lome Elden O. Østre Drammen Travbane 8 23/10 - 07 / 5 2100 37,3 147
e. Frigg Rappa v. Friggbest L. Østre Årjäng 7 01/9 - 02 / 2 2140 36,4 204
Øystein Østre /Askim L. Østre Kala Landbane 7 19/8 - 08 / 8 1920 36,5 g 434
O. Østre Øystein Østre L. Østre Momarken Travbane 7 04/7 - 07 / 9 2140 38,4 695
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Østre Jarlsberg Travbane 0 26/6 - 09 / 4 2100 40,2 rg 669
2 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -19 000 2017: -15 -1 -1 -0 -4 -27 500
Borkflya 2 Plass 46 500
7 år BRUN HP v.Bork Odin G. Aga Drammen Travbane - 21/9 - 03 / 2 2100 dg 323
e. Eldhusflya v. Elding G. Aga Drammen Travbane 0 07/9 - 03 / 6 2120 37,1 g 220
Aina Skar-Geir Aga G. Gundersen Jarlsberg Travbane - 27/8 - 08 / 9 2120 dg 80
G. Austevoll Aina Skar G. Aga Drammen Travbane 0 12/8 - 01 / 5 2100 32,5 g 131
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Aga Drammen Travbane 2 31/7 - 03 / 4 2100 34,5 193
3 2018: -7 -1 -2 -2 -0 -40 000 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -39 000
Aarbakks Evelyn 3 Plass 79 000
5 år BRUN HP v.Rapp Best G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 17/9 - 02 / 2 2140 32,2 444
e. Fjære Besta v. Spiktoto O. Østre Bjerke Travbane 4 06/9 - 09 / 6 2140 34,1 407
Anniken Mastereid-Rasmus Gisholt H. Andersen Kala Landbane 2 19/8 - 08 / 3 1900 36,6 228
T. Solberg Anniken Mastereid O. Østre Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 01 / 7 2100 40,0 236
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Østre Drammen Travbane 0 30/4 - 07 / 8 2100 40,7 g 288
4 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -10 842
Tusse Faks 4 Plass 15 842
5 år HUSKBRUN H v.Voje Faks O. Kjenner Drammen Travbane 7 30/10 - 08 / 10 2120 36,0 63
e. Hjelset Sofi v. Pål Even O. Kjenner Klosterskogen Travbane 2 19/10 - 08 / 2 2100 35,5 74
Ingrid Joshi-Terje Edh J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 05/9 - 08 / 1 2140 37,8 g 35
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Kala Landbane - 19/8 - 08 / 9 1920 g2 g 58
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Årjäng 7 06/8 - 09 / 6 2140 34,6 g 37
5 2017: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -7 -0 -0 -1 -4 -13 000
Krylling Kompis 5 Plass 15 000
9 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 08 / 3 2100 39,2 g 251
e. Krylling Bella v. Lykke Gutten D. Dalen Drammen Travbane 8 17/8 - 02 / 7 2100 38,1 g 309
Kari Steinseth /Bergen G. Gundersen Drammen Travbane - 04/5 - 02 / 3 2100 dg 601
D. Dalen Einar Steinseth D. Dalen Biri Travbane 0 21/4 - 09 / 9 2120 37,8 g 383
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 0 18/4 - 02 / 14 2120 37,8 g 500
6 2018: -8 -2 -2 -1 -1 -65 000 2017: -12 -2 -1 -1 -5 -49 000
Solva 2120 1 Plass 114 000
5 år MØRKBR HP v.Storm Jo P. Sem Drammen Travbane 2 23/10 - 07 / 9 2120 35,9 g 47
e. Lex Luna v. H.G. Balder D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 22/9 - 08 / 5 2120 31,9 g 41
Anders Bye /Røyse D. Dalen Bjerke Travbane - 06/9 - 09 / 2 2140 g2 g 206
P. Sem Anders Bye P. Sem Jarlsberg Travbane 5 27/8 - 08 / 5 2100 34,4 315
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Drammen Travbane 0 31/7 - 03 / 1 2100 37,2 g 57
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -2 -0 -1 -2 -34 000
Gann Dina 2 Plass 34 000
5 år BRUN HP v.Tekno Odin G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 19/10 - 08 / 3 2100 35,2 g 18
e. Gann Pila v. Bork Rigel V. Hop Jarlsberg Travbane 1 15/10 - 08 / 1 2100 35,0 20
Kjetil Melum-Hansen /Hafrsfjord G. Flåten Jarlsberg Travbane P 22/9 - 20 / 8 2120 35,4 P
G. Flåten G. Mikkelsen Forus Travbane 15/9 - 21 / 5 1620 48,5 g B
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Mikkelsen Forus Travbane 25/8 - 22 / 6 1620 51,9 B
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -0 -0 -9 -23 500
Skiberose 3 Plass 35 500
5 år SVART HP v.Skibber E. Gravdal Drammen Travbane 5 23/10 - 07 / 14 2140 35,3 340
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten E. Gravdal Drammen Travbane 8 21/9 - 03 / 8 2120 36,2 933
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Drammen Travbane 8 07/9 - 03 / 7 2120 33,9 583
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 6 24/8 - 07 / 4 2100 36,6 242
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Kala Landbane 0 19/8 - 03 / 7 1900 36,3 g 469
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -10 -30 106
Bjørnli Ada 4 Plass 30 106
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Biri Travbane 0 20/10 - 03 / 9 2120 35,8 g 215
e. Skjeggefrid v. Elding K. Johansen Drammen Travbane 0 07/9 - 03 / 8 2120 34,6 g 396
Rolf Sætersmoen-Mary Sætersmoen B. Steinseth Romme 4 28/8 - 02 / 11 1660 33,9 202
B. Steinseth B. Steinseth Leangen Travbane 7 07/8 - 09 / 7 2160 35,0 g 306
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 6 20/6 - 07 / 6 2160 37,1 g 86
10 2018: -6 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -7 -1 -2 -1 -1 -38 000
Bleikli Odin 5 Plass 58 500
7 år BRUN V v.Odins Kjempe L. Kolle Biri Travbane 3 29/9 - 07 / 6 2100 32,2 122
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp L. Kolle Biri Travbane 0 01/9 - 04 / 1 2100 33,9 g 132
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen L. Kolle Bjerke Travbane 7 07/6 - 09 / 6 2140 34,6 210
Å. Tengsareid Ivar Andresen (B) L. Kolle Bjerke Travbane - 30/11 - 09 / 4 2140 dg 206
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Drammen Travbane - 21/11 - 04 / 3 2100 dg 151
11 2018: -7 -3 -1 -0 -2 -75 000 2017: -14 -0 -1 -2 -4 -42 000
Daragon 2140 1 Plass 117 000
4 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 26/10 - 07 / 4 2120 dg 138
e. Stjernesiri v. Elding A. Akselsen Bjerke Travbane 3 11/10 - 01 / 10 2160 34,4 357
Lars O. Romtveit /Skoppum P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane - 30/9 - 01 / 1 2100 dg 331
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/9 - 08 / 2 2140 36,1 g 476
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 24/8 - 07 / 9 2120 37,1 g 72
12 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -1 -6 -32 000
Møyvon 2 Plass 32 000
4 år MØRKBR H v.Åsajerven A. Akselsen Momarken Travbane 7 24/10 - 02 / 3 2140 35,2a 145
e. Møy Alma v. Bokli Balder V. Hop Jarlsberg Travbane 3 30/9 - 01 / 3 2100 32,7 159
Lars O. Romtveit /Skoppum A. Akselsen Momarken Travbane 0 05/9 - 08 / 4 2140 38,5 g 521
V. Hop Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 8 24/8 - 07 / 10 2120 36,4 244
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 05 / 1 2100 35,1 g 286
13 2018: -6 -0 -1 -3 -2 -29 500 2017: -11 -1 -0 -1 -3 -24 000
Lygne Odine 3 Plass 66 500
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin O. Østre Bjerke Travbane - 18/10 - 02 / 1 2140 dg 287
e. Lygne Borka v. Atom Vinter O. Østre Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 07 / 6 2100 33,8 271
Gry Vigdis Bachmann /Fetsund G. Bachmann Klosterskogen Travbane 5 08/6 - 02 / 9 2120 33,0 351
G. Bachmann O. Østre Klosterskogen Travbane 8 25/5 - 09 / 5 2100 34,9 g 174
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl G. Bachmann Sørlandets Travpark - 14/5 - 03 / 10 2160 dg 1081