<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
RINGSAKER OG OMEGN TRAVLAGS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 60.001 kr., 40 m. ved 95.001 kr.
For 3-15-årige høyest 150.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-4 Plass : 6-1-4

1 2018: -5 -0 -1 -1 -0 -13 000 2017: -12 -0 -1 -1 -2 -19 000
Engje Frida 2100 1 Plass 78 400
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Gundersen Biri Travbane 0 25/8 - 03 / 5 2120 33,2 g 522
e. Nøstemai v. Spikeld G. Gundersen Drammen Travbane - 12/8 - 04 / 1 2100 dg 912
Lars Engen /Lesja A. Eggan Leangen Travbane 0 17/7 - 04 / 8 2160 33,3 g 767
K. Johansen Lars Engen P. Midtfjeld Leangen Travbane - 24/6 - 03 / 6 2140 dg a 264
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm G. Gundersen Biri Travbane 0 21/5 - 04 / 14 2120 32,3 g 317
2 2018: -20 -1 -1 -0 -10 -62 500 2017: -22 -2 -2 -3 -9 -101 000
Jo Blessen 2120 1 Plass 163 500
5 år BRUN H v.Storm Jo E. Høitomt Bjerke Travbane 4 18/10 - 04 / 12 2160 31,4 167
e. Lesja Svarta v. Elding E. Høitomt Biri Travbane 3 13/10 - 04 / 9 2100 33,2a 109
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal E. Høitomt Biri Travbane 3 06/10 - 03 / 12 2640 31,3 133
M. Gundersen Kjell Øyhaugen E. Høitomt Bjerke Travbane - 27/9 - 09 / 8 2140 dg 113
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 4 13/9 - 02 / 3 2140 30,5 93
3 2018: -9 -0 -2 -0 -4 -33 000 2017: -18 -2 -1 -2 -7 -73 000
Stjerne Åsa 2 Plass 128 500
6 år SVART HP v.Åsajerven R. Sveen Bjerke Travbane 6 23/10 - 03 / 10 2100 30,2a 125
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Biri Travbane 7 13/10 - 04 / 5 2100 34,0ag 85
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Bjerke Travbane 4 27/9 - 09 / 10 2140 30,8 103
R. Sveen R. Sveen Biri Travbane 0 15/9 - 05 / 10 1609 28,7ag 300
brun m/røde seler R. Sveen Biri Travbane 3 01/9 - 02 / 5 2100 29,7a 72
4 2018: -12 -1 -0 -2 -4 -52 000 2017: -28 -1 -3 -3 -13 -92 000
Tyri Troll 3 Plass 154 000
6 år LYSBRUN V v.H.G. Balder O. Kjenner Jarlsberg Travbane 6 27/10 - 07 / 5 2100 32,7ag 55
e. Tyrivinna v. Braute V. Hop Bjerke Travbane 3 18/10 - 04 / 2 2160 31,4 77
Trond Søhoel Jensen /Hokksund G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 12/10 - 02 / 3 2100 30,8ag 155
G. Austevoll Trond Søhoel Jensen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 27/9 - 09 / 6 2140 31,2 g 148
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl V. Hop Bjerke Travbane 4 20/9 - 05 / 6 2160 29,9 145
5 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -13 751 2017: -14 -0 -2 -1 -4 -29 000
Stumne Jo 4 Plass 97 850
6 år BRUN V v.H.G. Balder C. Kjenner Jarlsberg Travbane 3 27/10 - 07 / 7 2100 30,8a 204
e. Slogum Støva v. Ilmin O. Østre Bjerke Travbane 0 23/10 - 03 / 7 2100 35,0a 237
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas H. Holm Momarken Travbane 5 03/8 - 03 / 5 2140 31,5a 32
C. Kjenner Merete Viksås E. Høitomt Drammen Travbane 0 11/5 - 04 / 8 2100 32,1a 194
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek H. Holm Jarlsberg Travbane - 05/5 - 04 / 10 1609 dg ar 285
6 2018: -22 -3 -3 -2 -1 -161 746 2017: -24 -7 -4 -1 -5 -168 508
Ra Tore 2140 1 Plass 332 254
7 år BRUN V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Biri Travbane 1 20/10 - 07 / 11 2100 29,2a 42
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) J. Mjølnerød Årjäng 1 05/10 - 02 / 9 2160 27,9 56
Jørgen A. Mjølnerød-Johannes A. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 13/9 - 02 / 10 2160 29,3 29
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Biri Travbane 1 01/9 - 02 / 3 2100 28,8a 29
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Kala Landbane - 19/8 - 04 / 11 1920 dg 72
7 2018: -13 -4 -0 -0 -2 -120 000 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -43 000
Smedtulla 2 Plass 249 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder A. Stensen Biri Travbane - 20/10 - 07 / 7 2100 dg a 136
e. Smedjenta v. Elding M. Gundersen Biri Travbane 7 06/10 - 05 / 5 2100 28,6ag 468
Torbjørn Smedsrud /Fåberg A. Stensen Biri Travbane - 29/9 - 03 / 3 2100 dg 110
Ø. Ruttenborg Torbjørn Smedsrud E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/8 - 05 / 5 2140 29,2 106
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame K. Johansen Bjerke Travbane 0 02/8 - 05 / 7 2160 30,9 g 162
8 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -6 000 2017: -8 -0 -0 -2 -4 -25 500
Skrei Odina 3 Plass 153 289
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin A. Stensen Kongsvinger Travbane 5 05/7 - 02 / 1 1600 28,1ag 123
e. Bestfrøkna v. Spang Best A. Stensen Biri Travbane 4 18/6 - 05 / 8 1609 27,0ag 460
Ola Røise-Jorunn Røise K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 09/6 - 06 / 9 2100 28,8a 490
A. Stensen Ola Engevold (B) G. Gundersen Momarken Travbane 0 30/5 - 05 / 13 2160 30,1 108
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam G. Gundersen Momarken Travbane 5 09/5 - 06 / 6 1640 28,1a 139
9 2018: -13 -2 -1 -2 -2 -70 500 2017: -19 -1 -5 -1 -2 -76 000
Gomnes Hans T. 4 Plass 171 820
6 år BRUN H v.Norheim Faksen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 23/10 - 03 / 6 2100 29,9a 26
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten J. Kvikstad Biri Travbane 2 06/10 - 03 / 13 2640 31,1 66
Team Ivrig J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 27/9 - 09 / 11 2140 31,4 37
O. Mikkelborg T. Wollebæk Bjerke Travbane 2 20/9 - 05 / 12 2160 29,5 g 100
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 2 01/9 - 03 / 5 2100 29,6a 55
10 2018: -10 -0 -0 -2 -2 -20 500 2017: -16 -0 -1 -1 -4 -28 500
T.B.'s Minar 5 Plass 133 000
7 år BRUN V v.Feseth Lynet A. Stensen Biri Travbane 0 06/10 - 05 / 3 2100 30,5a 685
e. Nordby Katla v. Spang Best A. Stensen Biri Travbane - 15/9 - 04 / 3 2100 dg 210
Eli-Mina Antonsen /Tangen A. Stensen Biri Travbane 4 01/9 - 05 / 10 2600 29,8a 392
L. Kolle Eli-Mina Antonsen A. Stensen Biri Travbane 0 16/7 - 02 / 8 2100 31,1a 338
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek A. Stensen Biri Travbane 0 30/6 - 02 / 3 2100 29,7a 214
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -4 -0 -0 -10 -86 500
Vest Odin 6 Plass 98 500
5 år SVART V v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 6 25/10 - 05 / 6 2100 30,2ag 129
e. Haukeli Stjerna v. Bork Rigel Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 18/10 - 04 / 6 2160 32,2 g 46
Stall Benny V. Hop Biri Travbane 1 13/10 - 04 / 8 2100 32,8ag 25
V. Hop Kjetil Helgestad (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 5 21/8 - 08 / 2 2500 30,8 g 90
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl P. Hvattum Biri Travbane 1 11/8 - 04 / 6 2100 30,8 165