<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
ARNE LUNDS MINNELØP
ARNE LUNDS MINNELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.001 kr., 40 m. ved 375.001 kr.
For 4-5-årige høyest 800.000 kr.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 13 Duo : Trippel : 13-6-10 Plass : 13-6-10

1 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -17 -1 -2 -1 -7 -91 000
Alm Elden 2100 1 Plass 155 000
5 år SVART V v.Lome Elden T. Solberg Bergen Travpark 4 21/10 - 05 / 9 2160 27,6 340
e. Alm Nora v. Nordli Svarten P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 04/10 - 06 / 5 1609 27,6a 260
Kristian Versto-Ånond Versto A. Akselsen Bjerke Travbane 0 20/9 - 04 / 7 2100 28,6a 477
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 12/9 - 02 / 9 2100 30,8a 43
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Drammen Travbane 4 21/8 - 08 / 7 2520 30,0 79
2 2018: -9 -2 -0 -0 -5 -118 000 2017: -16 -7 -1 -0 -2 -163 000
Smedpål 2 Plass 285 000
5 år SVART V v.Dotterud Teddy A. Stensen Bjerke Travbane 4 07/10 - 07 / 6 2160 26,2 58
e. Smedanne v. Ravn Jahn A. Stensen Bjerke Travbane - 10/9 - 09 / 10 2600 dg a 387
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 28/8 - 07 / 1 2600 27,2a 89
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Momarken Travbane - 05/8 - 05 / 3 2140 dg 20
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 26/7 - 04 / 10 2600 27,3a 35
3 2018: -27 -0 -1 -1 -10 -98 024 2017: -34 -4 -3 -3 -9 -156 500
Jillborka 3 Plass 264 146
5 år L.BORKET HP v.Bork Odin E. Høitomt Drammen Travbane 0 30/10 - 05 / 10 1700 31,0a 75
e. Jilly v. Spikeld E. Høitomt Momarken Travbane 5 14/10 - 05 / 9 1640 28,7ag 300
Trine Wilberg-Rune Wilberg E. Høitomt Bjerke Travbane 3 02/10 - 01 / 3 1609 27,3a 160
V. Hop Rune Wilberg A. Stensen Biri Travbane 0 29/9 - 05 / 7 2100 30,8a 176
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Färjestad 0 23/9 - 03 / 4 2140 26,7 680
4 2018: -22 -1 -1 -6 -6 -290 453 2017: -23 -2 -5 -3 -9 -149 000
Lex Odin 4 Plass 446 453
5 år MØRKBR H v.Moe Odin Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 26/10 - 05 / 6 2100 29,7ag 148
e. Lex Ronja v. Lex Jon Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 09/10 - 04 / 9 2500 30,8 74
Gjermund Gravdal /Tranby E. Høitomt Biri Travbane 5 29/9 - 05 / 1 2100 30,0a 74
Å. Tengsareid Gjermund Gravdal G. Austevoll Bjerke Travbane 5 14/8 - 03 / 12 2100 29,1a 69
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Drammen Travbane P 27/7 - 20 / 5 2120 31,9 P
5 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -10 000 2017: -29 -0 -3 -2 -10 -85 500
Haugestad Lina 5 Plass 125 544
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld H. Ydersbond Drammen Travbane 4 30/10 - 01 / 4 2100 32,1a 278
e. Mille v. Spang Best E. Høitomt Biri Travbane 0 20/10 - 07 / 8 2100 32,5ag 470
Rune Wilberg-Trine Wilberg C. Antonsen Momarken Travbane 0 14/10 - 05 / 4 1640 30,0ag 497
P. Midtfjeld Rune Wilberg E. Høitomt Drammen Travbane 5 09/10 - 04 / 5 2500 31,2 241
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Østre Bjerke Travbane 0 02/10 - 01 / 4 1609 29,1ag 319
6 2018: -6 -3 -1 -0 -0 -133 115 2017: -19 -8 -2 -2 -3 -292 209
Järvsöodin* (S) 2120 1 Plass 524 939
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) W. Kylin-Blom Bollnäs - 28/9 - 09 / 11 3160 br g 23
e. Jærvsø Berta* (S) v. Moe Odin J. Persson Solvalla 3 20/9 - 01 / 12 2160 26,1 29
Sverige J. Persson Bollnäs 1 04/9 - 06 / 6 2660 27,5 19
J. Persson Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 4 28/8 - 08 / 5 2600 26,7a 157
blå med gult kryss. U. Ohlsson Dannero 0 13/8 - 08 / 6 2180 br g 59
7 2018: -17 -2 -1 -3 -7 -127 490 2017: -23 -2 -6 -4 -5 -224 329
Høvding Jaros 2 Plass 412 819
6 år BRUN V v.Bork Odin G. Flåten Bjerke Travbane 0 07/10 - 07 / 11 2180 38,6 445
e. Lier Frøkna v. Elding O. Sagholen Bjerke Travbane 2 27/9 - 03 / 3 1609 25,1a 56
Gunnar Kværne /Sem A. Rasmussen Jarlsberg Travbane P 22/9 - 21 / 6 2120 31,9 P
O. Sagholen Gunnar Kværne G. Flåten Bjerke Travbane 2 09/9 - 08 / 4 2100 25,9a 150
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl G. Flåten Sørlandets Travpark 3 26/8 - 06 / 12 2160 25,5 313
8 2018: -18 -7 -3 -3 -2 -189 500 2017: -23 -5 -8 -0 -3 -169 000
Lille Amare 3 Plass 454 700
6 år SVART V v.Åsajerven K. Kvasnes Biri Travbane 2 20/10 - 08 / 12 2100 27,9a 129
e. Sunnmørsblesa v. Bokli Balder K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 04/10 - 03 / 6 2160 28,8 30
Sølvi Eng /Follebu K. Kvasnes Biri Travbane 1 15/9 - 04 / 8 2120 27,8 186
K. Kvasnes Susann Larsen K. Kvasnes Biri Travbane 0 01/9 - 01 / 8 1609 br ag 274
Rosa m/logo i grønt K. Kvasnes Biri Travbane P 25/8 - 21 / 2 2120 33,1 P
9 2018: -12 -0 -1 -1 -7 -41 500 2017: -17 -0 -1 -4 -7 -62 000
Modin 4 Plass 266 077
6 år SVART V v.Moe Odin B. Garberg Bergen Travpark 3 21/10 - 08 / 12 2140 27,8 175
e. Glimra v. Nordli Svarten M. Fremstad Leangen Travbane 2 07/10 - 09 / 7 1640 27,9a 182
Thor Arne Garberg /Kvål E. Sørmo Leangen Travbane 0 25/9 - 09 / 5 2160 29,4 g 75
B. Garberg B. Garberg Leangen Travbane 3 18/9 - 05 / 5 2140 27,8 73
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Orkdal Tråvpark 6 20/8 - 08 / 11 2120 29,3 424
10 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -26 192 2017: -13 -1 -1 -1 -5 -100 936
Mjølner Spik 2140 1 Plass 586 077
6 år BRUN H v.Spikeld J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 24/10 - 05 / 2 2140 26,5 59
e. Horgen Laila v. Auvin (S) J. Mjølnerød Romme 0 13/10 - 06 / 7 1640 25,2a 44
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bergsåker 4 29/9 - 08 / 4 2180 26,0 g 104
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 13/9 - 07 / 9 1609 24,2ag 60
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Kala Landbane 5 19/8 - 06 / 7 1940 24,8 45
11 2018: -21 -4 -1 -2 -7 -137 000 2017: -17 -4 -3 -2 -4 -504 238
Bokli Teddy 2 Plass 720 738
5 år SVART H v.Dotterud Teddy D. Dalen Leangen Travbane 0 16/10 - 01 / 2 2140 27,1 g 124
e. Bokli Oda v. Moe Odin M. Olsen Leangen Travbane 6 18/9 - 03 / 6 2160 26,8 45
Ola Stormyr /Aure J. Blekkan Bjerke Travbane 5 28/8 - 06 / 4 2600 27,3a 17
G. Flåten J. Blekkan Östersund 2 26/7 - 09 / 10 2140 24,5a 310
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame J. Blekkan Östersund 2 16/7 - 06 / 7 2140 28,4a 26
12 2018: -21 -4 -5 -2 -5 -336 244 2017: -17 -2 -1 -3 -6 -326 500
Vill Solen 3 Plass 932 744
5 år BRUN H v.Tekno Odin K. Djøseland Momarken Travbane 0 14/10 - 10 / 15 2160 26,0 402
e. Ull Vilde v. Alm Viktor K. Djøseland Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 10 / 10 2100 25,6ag 141
Eirik Djuve /Sola K. Djøseland Bjerke Travbane 8 10/9 - 09 / 12 2600 27,3a 686
K. Djøseland K. Djøseland Bjerke Travbane 3 28/8 - 07 / 5 2600 27,3a 33
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. M. Gundersen Leangen Travbane 1 24/6 - 09 / 13 2180 25,3 92
13 2018: -12 -2 -1 -3 -4 -230 517 2017: -13 -3 -3 -0 -3 -298 503
Ådne Odin 4 Plass 1 039 020
5 år SVART H v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 11 10/9 - 09 / 1 2600 30,2a 252
e. Ådnes Stine v. Kos Knekten E. Høitomt Bjerke Travbane 1 28/8 - 07 / 6 2600 27,2a 66
Odd Ådnekvam /Salhus T. Solberg Bjerke Travbane - 16/8 - 08 / 1 2140 dg 47
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane 4 26/7 - 07 / 5 2140 25,3 32
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Kontio Bollnäs 4 04/7 - 09 / 1 1640 23,7a 40
14 2018: -20 -1 -3 -1 -6 -170 395 2017: -24 -2 -4 -2 -9 -208 624
Arvesølv 5 Plass 862 838
6 år SVART HP v.Alm Viktor O. Østre Momarken Travbane 8 24/10 - 05 / 9 2160 26,6 g 88
e. Frøen Oda v. Moe Odin N. Westerholm Romme 2 13/10 - 06 / 4 1640 24,8a 79
Merete Viksås /Roa O. Lindqvist Bollnäs - 05/10 - 11 / 2 2140 dg 63
O. Østre Merete Viksås O. Østre Jarlsberg Travbane 2 30/9 - 04 / 13 2120 25,4 386
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame T. Solberg Färjestad 4 23/9 - 03 / 11 2180 24,9 88