<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:05 V75-7
V4-4
DD-2
VINTILLATRAVET
VINTILLATRAVET
Kaldblods 2600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1.200.001 kr., 40 m. ved 2.000.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 125.000-60.000-30.000-20.000-10.000-(10.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-9-10 Plass : 14-9-10

1 2018: -22 -2 -1 -1 -6 -276 867 2017: -23 -5 -3 -1 -3 -283 940
Pave Faks 2600 1 Plass 1 113 928
7 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Östersund 2 12/10 - 06 / 9 2660 27,4 30
e. Pave Eldmina v. Elding J. Blekkan Leangen Travbane 0 07/10 - 03 / 5 2160 27,6 g 23
John Mogset /Storås A. Solhus Leangen Travbane 0 04/9 - 07 / 11 1660 29,9 g 19
J. Blekkan John Mogset O. Lindqvist Bergsåker - 25/8 - 07 / 9 3180 dg 44
Blå m/rød ermstripe + rekl. O. Lindqvist Rättvik 2 05/8 - 08 / 3 1640 22,2 54
2 2018: -14 -6 -3 -0 -1 -824 992 2017: -15 -3 -1 -0 -2 -320 120
Myhreng Jerker 2 Plass 1 941 575
7 år SVART H v.Krageboen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 18/10 - 08 / 14 2160 25,7 g 86
e. Gulheim Seira v. Minpil J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 07/10 - 09 / 10 3160 26,3 233
Stall Vent og se O. Wassberg Forus Travbane 4 16/9 - 10 / 13 2060 23,9 164
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane - 02/9 - 10 / 8 2100 g6 ag 108
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 23/8 - 02 / 5 2160 24,0 67
3 2018: -19 -0 -1 -3 -5 -100 277 2017: -22 -2 -1 -1 -7 -254 077
Finnskog Fokus 3 Plass 1 249 134
11 år BRUN V v.Spikeld J. Mjølnerød Rättvik 0 05/8 - 08 / 11 1660 23,4 1639
e. Silje Spretta v. Pajaprins G. Austevoll Årjäng 0 14/7 - 06 / 3 2140 25,6 1621
Gunnar Kværne /Sem L. Trudvang Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 01 / 8 1609 26,1a 165
G. Austevoll Gunnar Kværne M. Forss FINLAND 4 24/6 - 12 / 3 1609 21,9a 514
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Forss FINLAND 0 23/6 - 05 / 8 2100 25,2a 631
4 2018: -8 -0 -0 -2 -1 -31 000 2017: -13 -2 -1 -3 -3 -191 436
Kolnes Kjell 4 Plass 1 031 236
7 år SVART H v.Bork Odin L. Kolle Bjerke Travbane 3 27/9 - 08 / 11 2100 23,5a 136
e. Perle Tine v. Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane 3 10/9 - 07 / 6 2140 25,2 772
Tor Birger Krageboen /Tveit L. Kolle Klosterskogen Travbane - 02/9 - 10 / 9 2100 dg a 223
K. Johansen Jenny Thygesen (T) L. Kolle Momarken Travbane 5 05/8 - 09 / 11 2140 24,6a 451
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm E. Høitomt Forus Travbane 1 25/7 - 03 / 3 2040 26,8 14
5 2018: -12 -4 -0 -2 -1 -413 913 2017: -15 -2 -1 -1 -9 -880 626
Will Prinsen 5 Plass 1 480 422
5 år BRUN H v.Tekno Odin T. Wollebæk Momarken Travbane 1 24/10 - 08 / 4 2780 29,0 37
e. Willtilla v. Braute Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 27/9 - 08 / 12 2100 24,3a 140
Kolbjørn Selmer /Trondheim Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 10/9 - 09 / 9 2600 25,8a 188
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 28/8 - 05 / 4 2600 26,5a 357
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Årjäng 4 20/8 - 08 / 3 2640 27,4 59
6 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -31 991 2017: -13 -4 -2 -1 -5 -219 545
Gandolf 6 Plass 1 071 895
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld O. Sagholen Bjerke Travbane 6 07/10 - 09 / 9 3160 25,1 99
e. Slogum Mi v. Pilmin P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 27/9 - 08 / 7 2100 22,9a 29
Sverre Klemetsdal /Tranby O. Sagholen Årjäng 1 17/9 - 05 / 6 2180 23,3 33
O. Sagholen Sverre Klemetsdal P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 1 02/9 - 10 / 6 2100 24,8a 70
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 3 23/8 - 02 / 4 2160 23,8 108
7 2018: -7 -0 -1 -0 -4 -103 000 2017: -14 -0 -2 -1 -6 -78 500
Vesle Sjur (S) 7 Plass 1 267 078
13 år MØRKBR H v.Lome Elden D. Dalen Sørlandets Travpark 4 23/9 - 02 / 6 2160 25,0 155
e. Dale Vesla* v. Alm Kvik M. Helland Klosterskogen Travbane 2 16/9 - 02 / 2 1700 24,6a 100
Wenche Tangen /Larvik O. Østre Bergsåker 0 26/8 - 07 / 10 2640 25,0a 854
O. Østre Marita H Tangen-Svindland D. Dalen Kala Landbane 3 19/8 - 06 / 8 1960 23,8 423
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Sørlandets Travpark 5 11/7 - 05 / 6 2140 25,6a 162
8 2018: -17 -0 -4 -2 -5 -118 912 2017: -30 -3 -6 -7 -10 -395 426
Wik Emil 8 Plass 1 168 107
10 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Flåten Bjerke Travbane 2 18/10 - 08 / 12 2160 25,0 138
e. Mille v. Spang Best P. Midtfjeld Bjerke Travbane 7 07/10 - 09 / 7 3160 25,2 333
Jørgen Wik /Skjeberg G. Flåten Bjerke Travbane 4 27/9 - 08 / 8 2100 23,9a 168
G. Flåten G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 10 / 7 2100 25,5a 108
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 2 23/8 - 02 / 8 2160 23,8 104
9 2018: -8 -2 -3 -0 -2 -162 000 2017: -10 -3 -1 -3 -0 -289 000
Roli Eld 9 Plass 1 096 000
8 år BRUN H v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane - 27/9 - 08 / 9 2100 g5 ag 44
e. Minti v. Minpil V. Hop Bjerke Travbane 1 09/9 - 06 / 8 2100 24,0a 44
Evelyn Madeleine Dalen-Tor Henning Hegna V. Hop Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 10 / 1 2100 26,0ag 43
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Momarken Travbane 3 05/8 - 09 / 3 2140 24,4a 160
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 19/7 - 08 / 10 2160 23,8 29
10 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -11 -4 -2 -1 -2 -667 000
Kleppe Fanden 2620 1 Plass 1 641 000
6 år SVART H v.Alm Viktor K. Djøseland Bergen Travpark 0 21/10 - 09 / 5 1600 22,3a 284
e. Gjømle Vinni v. Elding K. Djøseland Bjerke Travbane 4 10/9 - 07 / 7 2140 25,4 127
Stall Fanden K. Djøseland Drammen Travbane 1 12/8 - 09 / 13 2960 25,2 38
T. Solberg Kjetil Djøseland (T) K. Djøseland Forus Travbane 6 17/6 - 04 / 6 2040 24,1 64
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Djøseland Forus Travbane 1 23/5 - 01 / 5 2080 24,3 13
11 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -67 560 2017: -16 -2 -2 -0 -4 -220 211
Steinfaks 2 Plass 1 502 898
7 år SVART H v.Spikeld R. Kruse Momarken Travbane - 24/10 - 08 / 5 2800 dg 16
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 0 07/10 - 09 / 8 3160 25,3 240
Kreativ Transport AS /Eidsberg G. Gundersen Forus Travbane - 16/9 - 10 / 10 2060 dg 67
P. Midtfjeld Ronnie Hansen G. Gundersen Bjerke Travbane - 10/9 - 07 / 4 2140 dg 62
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek G. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/8 - 02 / 7 2160 23,4 19
12 2018: -6 -0 -0 -2 -1 -40 000 2017: -16 -4 -1 -4 -6 -827 551
Tekno Jerken 2640 1 Plass 3 149 740
11 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 07/10 - 09 / 11 3180 24,1 23
e. Jerkegnista v. Pilmingnist H. Torvinen Turku 2 17/9 - 10 / 7 2100 22,2ag 67
Tor Brænden /Oslo E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 10/9 - 07 / 11 2160 23,9 80
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Rättvik 3 05/8 - 08 / 7 1660 21,2 24
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Sørlandets Travpark 1 22/7 - 09 / 10 2609 21,9a 76
13 2018: -10 -1 -2 -2 -5 -304 266 2017: -15 -2 -2 -3 -3 -379 000
Smedheim Solan 2 Plass 3 180 900
7 år BORKET H v.Bork Odin E. Høitomt Färjestad 0 23/9 - 08 / 4 2140 22,7ag 183
e. Lila v. Bokli Balder F. Hamre Bjerke Travbane - 10/9 - 07 / 14 2160 dg 254
Eirik Djuve /Sola F. Hamre Jarlsberg Travbane 2 27/8 - 01 / 5 2100 25,5a 53
M. Gundersen Frode Hamre (T) F. Hamre Drammen Travbane 0 12/8 - 10 / 10 1700 22,1a 265
marineblå m/hvit og rød søm + reklame F. Hamre Sørlandets Travpark 3 22/7 - 09 / 8 2609 22,3a 137
14 2018: -10 -2 -4 -3 -0 -700 971 2017: -15 -5 -7 -0 -2 -1 170 180
Kleppe Slauren 3 Plass 3 602 595
9 år BRUN H v.Sundbo Kravall* (S) M. Gundersen Bergen Travpark 2 21/10 - 09 / 4 1600 20,6a 42
e. Gjømle Vinni v. Elding M. Gundersen Bjerke Travbane 0 10/9 - 07 / 9 2160 24,9 g 49
Stall Slauragjengen K. Djøseland Drammen Travbane 2 12/8 - 10 / 7 1700 21,2a 74
K. Djøseland K. Djøseland Sørlandets Travpark 2 22/7 - 09 / 4 2609 22,0a 36
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. M. Gundersen Forus Travbane 1 17/6 - 04 / 10 2060 22,0 14
15 2018: -9 -2 -0 -2 -4 -207 491 2017: -14 -4 -2 -0 -4 -317 120
Moe Svarten 4 Plass 2 480 050
11 år SVART H v.Åsajerven J. Bjerring Bjerke Travbane 0 07/10 - 09 / 15 3180 27,2 g 236
e. Moe Vilja v. Lyngsvarten Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 05/8 - 09 / 4 2140 27,1ag 73
Stall Eide-Vold T. Mjøen Leangen Travbane 2 12/6 - 03 / 9 2200 25,3 51
J. Bjerring J. Bjerring Östersund 0 04/5 - 05 / 9 2180 25,0 50
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Bjerke Travbane 4 01/4 - 09 / 11 2140 24,1 159