<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
BIRI OPPDRETNINGSLØP - HOPPEAVDELING
BIRI OPPDRETNINGSLØP - HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 200.000-100.000-50.000-25.000-15.000-(10.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-7-1 Plass : 2-7-1

1 2018: -3 -1 -1 -0 -1 -156 000 2017: -11 -5 -2 -2 -2 -973 000
Karmland Anna 2100 1 Plass 1 129 000
4 år BRUN HP v.Bork Odin F. Hamre Momarken Travbane 1 14/10 - 07 / 2 2140 28,8a 15
e. Troll Kosa v. Kos Knekten F. Hamre Momarken Travbane 1 01/10 - 08 / 7 2140 30,7ag 13
John I. Naustvik /Røyksund F. Hamre Bjerke Travbane 1 10/9 - 01 / 2 2100 27,5a 17
F. Hamre F. Hamre Bjerke Travbane 1 29/8 - 01 / 3 2100 29,8a 16
Todelt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Sørlandets Travpark 3 22/7 - 03 / 5 2140 27,9 49
2 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -10 610 2017: -7 -4 -0 -2 -0 -417 424
Mjølner Torine 2 Plass 428 034
4 år MØRKBR HP v.Spikeld J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 01/10 - 07 / 4 2140 32,7ag 46
e. Horgen Laila v. Auvin (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 10/9 - 01 / 10 2100 28,1a 330
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 29/8 - 01 / 7 2100 30,8a 38
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 19/7 - 01 / 6 2140 31,1 18
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Årjäng 1 14/7 - 02 / 4 2160 31,1 71
3 2018: -6 -0 -2 -0 -4 -81 164 2017: -11 -0 -3 -0 -5 -204 000
Skeie Stjerna 3 Plass 285 164
4 år BRUN HP v.Bork Odin P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 14/10 - 07 / 4 2140 29,1a 463
e. Gam Garbo v. Elding L. Kolle Momarken Travbane 2 01/10 - 07 / 3 2140 31,5a 263
Annett S. Gulbrandsen /Askim L. Kolle Bjerke Travbane 7 10/9 - 01 / 11 2100 29,5a 1288
P. Midtfjeld Annett S. Gulbrandsen L. Kolle Bjerke Travbane 4 29/8 - 02 / 2 2100 30,7a 88
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek L. Kolle Bjerke Travbane 4 09/8 - 02 / 4 2100 30,6a 125
4 2018: -11 -2 -1 -0 -4 -84 000 2017: -10 -1 -1 -1 -3 -53 000
Jega Janda 4 Plass 137 000
4 år SVART HP v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 10/10 - 08 / 10 2060 33,0 15
e. Bottem Støva v. Elding E. Høitomt Momarken Travbane 0 01/10 - 07 / 1 2140 33,9a 161
Elfinn Edvartsen /Frekhaug Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 4 22/9 - 07 / 6 2100 30,3a 44
Å. Tengsareid Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 6 29/8 - 02 / 9 2100 30,9a 207
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Klosterskogen Travbane - 17/8 - 03 / 7 2120 dg 36
5 2018: -7 -1 -0 -0 -3 -35 000 2017: -10 -3 -1 -1 -4 -244 000
Lykkje May 5 Plass 279 000
4 år SVART HP v.Norheim Svenn K. Djøseland Momarken Travbane 3 14/10 - 07 / 10 2140 29,1a 52
e. Lykkje Kristin v. Moe Odin K. Djøseland Momarken Travbane 4 01/10 - 07 / 6 2140 32,0a 21
May Helen Lea /Kleppe K. Djøseland Bjerke Travbane 4 10/9 - 01 / 9 2100 28,2ag 40
K. Djøseland K. Djøseland Bjerke Travbane 1 29/8 - 03 / 8 2100 29,9a 15
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Sørlandets Travpark 2 22/7 - 03 / 4 2140 27,8 53
6 2018: -7 -2 -3 -0 -1 -463 160 2017: -7 -1 -2 -0 -1 -72 000
Ness Tjo Edel 6 Plass 535 160
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden T. Solberg Momarken Travbane 6 14/10 - 07 / 1 2140 29,7a 74
e. Paja Stjerna v. Pajaprins T. Solberg Momarken Travbane 2 01/10 - 08 / 5 2140 31,0a 39
Stall Ness Tjo T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 22/9 - 07 / 5 2100 29,3a 24
T. Solberg John Ragnvald Ness T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 12/9 - 03 / 2 2100 32,2 g 51
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek S. Wassberg Bjerke Travbane 0 29/8 - 02 / 7 2100 30,9a 36
7 2018: -2 -2 -0 -0 -0 -491 200 2017: -8 -4 -3 -0 -0 -273 648
Stjärnblomster* (S) 7 Plass 764 848
4 år BRUN HP v.B.W.Modde* (S) J. Persson Gävle 1 22/8 - 03 / 7 2180 29,0 29
e. Järvsö Blomster* (S) v. Järvsöviking* (S) Ø. Kihlstrøm Dannero 0 13/8 - 06 / 3 2140 31,1a 39
Sverige Ø. Kihlstrøm Dannero 1 30/7 - 06 / 2 2140 30,9a 15
J. Persson J. Persson Östersund 2 09/6 - 01 / 7 1660 26,5 23
blå med gult kryss. J. Persson Hagmyren 2 26/5 - 03 / 3 2140 29,0 20
8 2017: -12 -0 -4 -2 -5 -124 399 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Zicolina* (S) 8 Plass 124 399
3 år M.BRUN HP v.Ulvsås Zico* (S) R. Skoglund Hagmyren 2 22/10 - 06 / 3 2160 29,4 171
e. Ulvsås Heidi* v. H.G. Balder E. Gabrielsson Hagmyren 6 08/10 - 06 / 8 1640 31,2 75
Sverige Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 10 10/9 - 01 / 5 2100 30,9a 118
A. Solhus Gunnar Gabrielsson Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 2 29/8 - 02 / 6 2100 30,5a 61
grønn m/lilla kvadrater T. Jansson Dannero 0 30/7 - 06 / 10 2140 35,3ag 63
9 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -22 000
Huseby Snuppa 9 Plass 28 500
4 år BRUN HP v.B.W.Modde* (S) G. Flåten Drammen Travbane 5 30/10 - 07 / 7 2120 35,5 g 72
e. Moe Svalin v. Spikeld G. Flåten Drammen Travbane - 23/10 - 07 / 8 2120 dg 169
Eivind Gravdal /Hof E. Høitomt Bjerke Travbane 4 04/10 - 09 / 7 2160 34,4 59
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 22/9 - 07 / 8 2100 32,7ag 111
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane P 16/9 - 21 / 3 2120 36,9 g P
10 2018: -11 -2 -0 -0 -5 -53 500 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -66 000
Eikronja 10 Plass 119 500
4 år BRUN HP v.Spikeld Ø. Tjomsland Momarken Travbane 0 14/10 - 07 / 9 2140 29,7a 512
e. Lille Kristine v. Moe Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane 3 01/10 - 07 / 2 2140 31,8a 254
Stall Eikronja Ø. Tjomsland Bjerke Travbane - 10/9 - 01 / 12 2100 dg a 1256
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 4 29/8 - 03 / 2 2100 30,8a 147
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 20/8 - 08 / 1 2140 31,1 45
11 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -14 -0 -3 -2 -6 -79 769
Ros Lilja 11 Plass 87 769
4 år SVARTBRUN HP v.Tekno Odin O. Sagholen Momarken Travbane 0 14/10 - 07 / 12 2140 31,4a 749
e. Nordli Svarta v. Spikeld O. Sagholen Momarken Travbane 6 01/10 - 07 / 10 2140 32,2a 552
Bjørg Laupsa-Torstein Laupsa O. Sagholen Bjerke Travbane 5 29/8 - 01 / 10 2100 31,0a 582
O. Sagholen O. Sagholen Årjäng 2 20/8 - 02 / 1 2140 33,5 23
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 8 09/8 - 02 / 2 2100 31,7ag 266
12 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -33 000 2017: -9 -3 -2 -2 -2 -272 500
Haugestad Alma 12 Plass 305 500
4 år BRUN HP v.Moe Odin V. Hop Momarken Travbane 4 14/10 - 07 / 3 2140 29,3a 63
e. Mille v. Spang Best V. Hop Momarken Travbane 1 01/10 - 07 / 5 2140 31,3a 36
Vaidas Rimsa-Justina Rimsiene V. Hop Bjerke Travbane 2 10/9 - 01 / 6 2100 28,1ag 172
V. Hop Vaidas Rimsa E. Høitomt Bjerke Travbane 3 29/8 - 03 / 6 2100 30,1a 44
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 09/8 - 02 / 7 2100 29,9a 73