<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2
SPORTRAPP / POENG - MAX 600
SPORTRAPP / POENG - MAX 600
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 120.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -11 -0 -0 -0 -4 -11 000
Surpriseforthelady 1 Plass 84 500
7 år MØRKBR HP v.Thai Tanic J. Hansen Klosterskogen Travbane 6 12/10 - 01 / 4 2100 18,3a 341
e. Speed Rocket (FI) v. American Hustle* (US) J. Hansen Bjerke Travbane 0 07/10 - 01 / 4 2100 16,7a 771
Jan Løvvold /Stokke J. Hansen Sørlandets Travpark 6 23/9 - 07 / 6 1609 15,6a 309
Joakim Hansen (S) Jan Løvvold V. Nemeth Klosterskogen Travbane 8 02/9 - 03 / 8 2100 18,3a 669
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Klosterskogen Travbane 4 17/8 - 07 / 5 2100 19,1a 270
2 2018: -8 -1 -1 -1 -1 -29 000 2017: -13 -0 -0 -2 -6 -31 000
Corsa d'Amour (DE) 2 Plass 137 827
6 år SVARTBRUN HP v.So Lovely Girl* (FR) D. Dalen Biri Travbane 6 20/10 - 06 / 3 1609 15,7a 281
e. Soraya November (DE) v. General November (DE) V. Hop Bjerke Travbane 0 15/5 - 03 / 7 2100 17,8a 246
Tom Forkerud /Skotterud K. Johansen Bjerke Travbane 0 08/5 - 04 / 11 2100 16,5a 332
Christina A. Hande (A) Tom Forkerud (T) V. Hop Bjerke Travbane 4 24/4 - 05 / 12 1609 16,5a 97
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek V. Hop Bjerke Travbane 5 12/4 - 03 / 5 2100 16,6a 320
3 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -14 -0 -0 -1 -5 -22 000
Conny Dior 3 Plass 99 500
8 år SKIMMEL HP v.Boardwalk Hall* (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 19/10 - 02 / 3 2100 19,5ag 966
e. Ria Dior v. Scott Dior S. Jessen Klosterskogen Travbane - 12/10 - 01 / 3 2100 dg a 150
Jan Th. Holthe /Langangen M. Finsand Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 05 / 2 1700 16,4a 195
Tom Erik Solberg (T) Jan Th. Holthe T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 04/8 - 04 / 9 2600 17,5 266
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Undem Jarlsberg Travbane - 13/7 - 01 / 1 2100 dg a 161
4 2018: -12 -0 -3 -0 -4 -40 000 2017: -15 -2 -2 -0 -2 -59 000
Enjoythestar S.C. 4 Plass 139 000
6 år BRUN H v.S.J.'s Photo* (US) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 12/10 - 01 / 7 2100 br ag 176
e. Shadow of the Wind (US) v. Windsongs Legacy* (US) P. Sønsteby Momarken Travbane 0 01/10 - 09 / 9 2140 19,0ag 94
Rune Ellingsen /Loddefjord G. Mikkelsen Sørlandets Travpark - 23/9 - 07 / 9 1609 g5 ag 46
Frode Hamre (T) F. Hamre Bjerke Travbane 0 04/9 - 04 / 11 2100 16,2a 121
Todelt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Sørlandets Travpark 2 20/8 - 05 / 6 1609 15,9a 54
5 2018: -12 -1 -2 -1 -4 -85 000 2017: -15 -3 -0 -2 -6 -105 000
St. Florent Decoy 5 Plass 238 500
5 år M.BRUN HP v.Juliano Star* (FR) D. Dalen Bjerke Travbane - 09/10 - 03 / 3 2100 g0 ag 112
e. Top Car Wash Girl* (DE) v. Abano As* (DE) K. Johansen Biri Travbane 5 29/9 - 06 / 3 2100 16,7ag 254
Stall Decoy D. Dalen Bjerke Travbane 4 11/9 - 03 / 3 2100 16,7a 86
Vidar Hop (T) Tom Forkerud (T) D. Dalen Bjerke Travbane 6 30/8 - 03 / 11 2100 16,4a 321
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 0 26/6 - 06 / 7 1609 14,8a 514
6 2018: -7 -2 -2 -0 -0 -89 000 2017: -15 -2 -1 -1 -6 -72 000
Anica Fine (DK) 6 Plass 232 000
6 år MØRKBR HP v.Classic Grand Cru* (DE) S. Jessen Drammen Travbane 4 23/10 - 05 / 2 2100 16,1a 48
e. Miss Sugar* v. Sugarcane Hanover* (US) S. Jessen Sørlandets Travpark 4 08/10 - 06 / 3 2140 16,4ag 220
Team Anica Fine S. Jessen Jarlsberg Travbane - 27/8 - 05 / 11 1609 dg a 237
Simen Bjørbæk Jessen (T) Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 01 / 1 1700 22,2ag 18
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek J. Eriksen Klosterskogen Travbane 4 30/7 - 01 / 9 2100 17,3a 34
7 2018: -14 -0 -0 -3 -6 -33 500 2017: -17 -0 -2 -2 -8 -47 000
Chill Fighter 7 Plass 118 000
9 år BRUN V v.Giant Chill* (US) V. Hop Drammen Travbane 6 23/10 - 04 / 11 2500 19,7a 524
e. Felicia News v. Super News (US) K. Malmin Drammen Travbane 4 17/10 - 06 / 4 1700 18,2a 485
Pål Jensen /Nøtterøy D. Dalen Drammen Travbane 0 09/10 - 02 / 1 2500 19,4a 154
Ole Johan Østre (T) Kim A. Kråkemo L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 08 / 2 1700 17,5ag 154
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Malmin Drammen Travbane 2 07/9 - 01 / 1 2100 19,1a 66
8 2018: -16 -2 -2 -0 -7 -70 000 2017: -17 -1 -1 -2 -10 -67 750
Nico Lane 8 Plass 164 750
6 år BRUN V v.Thai Tanic A. Akselsen Drammen Travbane 4 23/10 - 04 / 6 2500 19,6a 112
e. X. Lane (S) v. Lindy Lane* (US) K. Malmin Biri Travbane 0 13/10 - 03 / 5 2600 19,1a 104
Åge Holløkken-Stian Holløkken K. Malmin Biri Travbane 4 06/10 - 01 / 10 1609 15,8a 74
Kristian Malmin (T) Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 3 11/9 - 03 / 11 2100 16,6a 59
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 5 21/8 - 05 / 4 2100 15,8ag 22
9 2017: -17 -1 -2 -2 -9 -75 869 2016: -6 -1 -0 -2 -2 -37 677
Monaco Royal Curse (DE) 9 Plass 115 388
6 år SVARTBRUN V v.Classic Grand Cru* (DE) D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 26/10 - 02 / 5 1700 16,3a 51
e. Miss Inspiration* (US) v. Tom Ridge (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 12/10 - 01 / 6 2100 18,0a 65
Runar Johansen /Lier D. Dalen Drammen Travbane 0 21/9 - 04 / 9 2100 17,6a 49
Dag-Sveinung Dalen (T) T. Desserud Momarken Travbane 3 04/7 - 03 / 9 2140 17,0a 126
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek P. Mahony Arvika 6 26/6 - 03 / 10 2100 15,8a 440
10 2018: -20 -2 -1 -3 -9 -88 000 2017: -26 -1 -3 -5 -13 -104 500
Dante Kievitshof (DE) 10 Plass 215 393
8 år BRUN V v.Super Arnie* (US) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 22/10 - 01 / 12 1609 16,8a 286
e. Innovazione (DE) v. Armbro Goal* (US) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 08/10 - 06 / 2 2140 16,4a 310
Stine Birkeland /Søgne V. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 23/9 - 07 / 4 1609 15,0a 92
Vidar Tjomsland (S) Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 17/9 - 04 / 5 2140 18,6a 236
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 26/8 - 03 / 7 2140 16,9a 283
11 2018: -16 -1 -1 -0 -7 -46 500 2017: -20 -3 -3 -3 -6 -105 000
Lonely Warrior 11 Plass 187 000
5 år BRUN V v.Judge Joe* (US) H. Horpestad Bjerke Travbane 6 25/10 - 04 / 11 2100 16,5a 425
e. Fox Valley Belagio (US) v. Meadowbranch Jerzy* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 12/10 - 01 / 1 2100 17,2a 28
Jan Marius Johnsen /Mandal H. Horpestad Momarken Travbane 3 01/10 - 09 / 4 2140 18,6a 232
Eirik Høitomt (T) Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Drammen Travbane 5 21/9 - 04 / 7 2100 16,9a 91
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/9 - 03 / 7 2100 17,1a 177
12 2018: -15 -1 -2 -3 -3 -80 000 2017: -18 -1 -2 -2 -5 -59 000
Rock The Boat 12 Plass 191 000
6 år BRUN V v.Thai Tanic Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 26/10 - 02 / 3 1700 16,2a 75
e. Sugar Frances v. Sugarcane Hanover* (US) D. Olsson Momarken Travbane 0 01/10 - 09 / 11 2140 20,1ag 159
Elsa Fiskum Bjørntvedt /Skien Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 17/9 - 04 / 9 2140 18,1a 174
Åsbjørn Tengsareid (T) Elsa Fiskum Bjørntvedt G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 27/8 - 03 / 4 2100 15,8a 187
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 10/8 - 06 / 6 1700 15,9a 293