<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:55 V5-4
BREDDEPREMIERINGSLØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 6.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -1 -0 -1 -1 -19 000
Land Mann 1 Plass 19 000
4 år BRUN V v.Spikeld D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 27/10 - 08 / 5 2100 36,7 224
e. Mari Snella v. Rolex K.* D. Dalen Drammen Travbane 7 17/10 - 07 / 3 2100 40,9 g 158
Hans Landsverk /Gransherad D. Dalen Drammen Travbane P 05/10 - 20 / 7 2120 39,4 P
Dag-Sveinung Dalen (T) Hans Landsverk D. Dalen Drammen Travbane 21/11 - 21 / 3 1720 57,0 B
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Heisholt Drammen Travbane 13/9 - 20 / 9 1720 59,2 g B
2 2018: -11 -1 -0 -1 -5 -29 000 2017: -5 -0 -0 -1 -3 -16 000
Gyri Jerven 2 Plass 45 000
4 år MØRKBR V v.Åsajerven E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 27/10 - 08 / 3 2100 37,1 41
e. Ulve Dokka v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 19/10 - 08 / 1 2100 35,9 33
Olav Kaasin-Gyri Kaasin E. Høitomt Klosterskogen Travbane P 12/10 - 20 / 2 2120 36,7 P
Eirik Høitomt (T) Olav Kaasin T. Solberg Klosterskogen Travbane 01/11 - 21 / 2 1720 46,0 g B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 15/9 - 22 / 6 1720 48,2 B
3 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -6 -11 500
Fidella 3 Plass 11 500
6 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) E. Gravdal Jarlsberg Travbane 5 27/10 - 08 / 9 2100 37,1 238
e. Fiona v. Pajaprins K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 7 19/10 - 08 / 5 2100 38,2 g 307
Thor Eldar Westby /Revetal O. Østre Momarken Travbane 0 20/6 - 07 / 5 2140 41,6 g 272
Eivind Gravdal (T) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 26/5 - 03 / 6 2100 35,4 750
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl O. Østre Jarlsberg Travbane 7 12/5 - 09 / 5 2100 38,1 186
4 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -8 000 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -6 000
Valle Donna 4 Plass 14 000
4 år SVART HP v.Tekno Odin K. Kvasnes Bjerke Travbane P 25/10 - 20 / 5 2160 39,2 P
e. Gode Tider v. Elding L. Hauge Bergen Travpark 08/9 - 24 / 4 2120 47,7 B
Ann Karin Bukkestein-Knut Dagestad L. Hauge Bergen Travpark 30/8 - 21 / 3 1600 51,8 B
Kristine Kvasnes (T) B. Fosse Bergen Travpark 30/6 - 24 / 2 1600 06,4 g N
Rosa m/logo i grønt
5 2017: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gryphon 5 Plass 3 500
4 år BRUN HP v.Bork Odin Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 09/10 - 08 / 12 2100 40,3 g 188
e. Gullilomen (S) v. Lome Elden L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 16/9 - 01 / 8 2100 36,9 123
Birgitte Lode /Stokke A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 27/8 - 22 / 8 2120 39,8 P
Kristian Malmin (T) Birgitte Lode S. Eilertsen Harstad Travpark N 06/5 - 20 / 2 2040 43,5 g N
Mørkblå med gul reklame/bånd S. Eilertsen Harstad Travpark N 08/4 - 20 / 2 2040 42,9 N
6 2018: -10 -0 -0 -2 -4 -23 000 2017: -8 -0 -2 -0 -5 -28 000
Kleppan Tina 6 Plass 51 000
7 år BRUN HP v.Særpefanten V. Hop Klosterskogen Travbane - 19/10 - 08 / 6 2100 g1 g 124
e. Kleppan Turi v. Braute D. Dalen Drammen Travbane 7 09/10 - 08 / 9 2100 36,9 g 195
Toril Haraldsen /Sandefjord V. Hop Jarlsberg Travbane 6 22/9 - 08 / 2 2100 34,9 g 155
Vidar Hop (T) Toril Haraldsen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane P 26/6 - 21 / 11 2120 40,9 g P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Hagmann Jarlsberg Travbane 29/11 - 20 / 9 2120 03,5 g N
7 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -10 000 2017: -5 -0 -0 -1 -4 -14 000
Torden Fant 7 Plass 24 000
6 år BRUN V v.Feseth Lynet O. Østre Klosterskogen Travbane 3 19/10 - 08 / 9 2100 35,8 351
e. Furia v. Ara Svarten O. Østre Drammen Travbane 6 09/10 - 08 / 11 2100 36,9 g 451
Ragne Jorid Kopland-Johan Kopland O. Østre Drammen Travbane P 03/9 - 22 / 3 2120 37,2 P
Ole Johan Østre (T) Ragne Jorid Kopland E. Høitomt Drammen Travbane 09/9 - 22 / 4 1720 06,2 g N
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
8 2018: -8 -0 -1 -2 -4 -24 000 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -10 000
Langlands Teddy 8 Plass 34 000
4 år GUL V v.Dotterud Teddy E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 15/10 - 08 / 2 2100 35,0 74
e. Tellus Frøya v. Moe Odin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 06/7 - 09 / 8 2100 dg 276
Beate Oksum-Knut Tore Brog Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 04/5 - 08 / 5 2100 38,0 70
Tom Erik Solberg (T) Beate Oksum Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 20/4 - 20 / 6 2120 37,5 P
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 25/8 - 21 / 3 1720 02,3 r N
9 2018: -16 -0 -1 -1 -8 -42 692 2017: -6 -1 -0 -0 -3 -22 160
Egge Terna 1 Plass 64 852
7 år MØRKBR HP v.Bork Odin J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 08 / 10 2120 44,2 185
e. Edel Jenta v. Alm Svarten J. Hansen Jarlsberg Travbane 6 27/8 - 08 / 1 2100 35,0 347
Merete Viksås /Roa J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 18/8 - 07 / 6 2100 38,1 g 121
Joakim Hansen (S) Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Klosterskogen Travbane 5 10/8 - 07 / 1 2100 35,6 422
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek L. Kolle Jarlsberg Travbane P 05/5 - 22 / 5 2120 39,4 P
10 2018: -13 -0 -1 -1 -6 -25 000 2017: -8 -0 -2 -0 -4 -21 000
A.H. Svarten 2 Plass 46 000
4 år SVART V v.Skibber K. Roe Jarlsberg Travbane 5 15/10 - 08 / 14 2120 35,6 g 236
e. Bø Katinka v. Vital Pil K. Roe Bjerke Travbane 6 04/10 - 09 / 5 2140 35,4 g 377
Andres Hegna-Grethe Hegna K. Roe Klosterskogen Travbane 2 16/9 - 01 / 5 2100 36,8 270
Kjetil Roe (T) Andres Hegna K. Roe Drammen Travbane - 03/9 - 01 / 1 2100 dg 220
Rød m/svart stolpe & krage K. Roe Drammen Travbane 5 21/8 - 07 / 1 2100 36,8 g 485
11 2018: -10 -0 -0 -3 -3 -22 000 2017: -8 -0 -0 -3 -3 -18 000
Eiklands Faks 1 Plass 40 000
5 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Sørlandets Travpark 3 22/10 - 07 / 3 2160 35,1 63
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn J. Undem Sørlandets Travpark 3 23/9 - 01 / 2 2140 35,1 78
Ingar Reinskås-Reidun Østenå J. Undem Drammen Travbane 4 03/9 - 01 / 3 2100 34,4 264
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Jarlsberg Travbane 3 18/8 - 07 / 3 2100 38,1 163
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 07 / 3 2100 37,0 g 365