<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
MONTELØP
MONTÉLØP
Varmblods 2140 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.001 kr., 40 m. ved 400.001 kr.
For alle 4-12-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-4-9 Plass : 3-4-9

1 2018: -16 -3 -5 -1 -3 -107 000 2017: -12 -1 -2 -0 -5 -45 448
Garfieldz Prinze (S) 2140 1 Plass 252 444
7 år SVART V v.San Pellegrino* (US) H. Bye Biri Travbane 1 20/10 - 10 / 5 2100 16,6a 47
e. Petite d'Aunou (S) v. Defi D'aunou* (FR) H. Bye Åmål 5 15/10 - 06 / 6 1680 17,3 51
Lars Raaum /Hov H. Bye Bjerke Travbane 0 27/9 - 04 / 1 1609 14,7a 72
H. Bye H. Bye Klosterskogen Travbane 2 16/9 - 08 / 10 2100 16,1a 87
Hvit m/lilla ermer&stolpe v.side,rekl S. Eilertsen Bjerke Travbane 5 08/9 - 04 / 8 2100 17,3a 225
2 2018: -4 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -14 -1 -2 -0 -4 -49 000
Julicana 2 Plass 191 000
6 år SVART HP v.Juliano Star* (FR) E. Høitomt Biri Travbane 0 13/10 - 06 / 3 2100 17,2a 187
e. Alcana v. Spotlite Lobell* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 7 18/9 - 04 / 11 2100 15,8a 240
Stall Blink S. Løvvold Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 04 / 9 2120 20,3 g 40
S. Løvvold Evy Marie Brinch (T) S. Løvvold Bjerke Travbane P 02/8 - 21 / 2 2140 18,6 P
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl E. Høitomt Biri Travbane 0 16/7 - 01 / 3 2100 16,3a 16
3 2017: -10 -3 -1 -2 -2 -72 038 2016: -12 -0 -1 -1 -6 -68 165
Barack la Marc* (DK) 3 Plass 140 203
4 år BRUN V v.Great Challenger (US) J. Oscarsson Halmstad 1 16/10 - 06 / 3 2140 16,4a 14
e. Onycha of Music* (DK) v. Super Arnie* (US) J. Oscarsson Vaggeryd 3 10/9 - 06 / 4 2140 17,4 39
Sverige B. Persson Åmål 1 27/8 - 04 / 8 1680 14,3a 27
J. Oscarsson Veijo Heiskanen (T) I. Aho Färjestad 1 21/8 - 02 / 2 2140 16,3 17
Gul/svart, tredelad, vita ränder; gul J. Oscarsson Åby 5 03/8 - 10 / 12 2140 15,9ag 210
4 2018: -6 -1 -1 -2 -0 -38 333 2017: -19 -5 -6 -0 -5 -169 500
Amon Tomaz 2160 1 Plass 395 833
7 år MØRKBR V v.Kadabra* (US) L. Pedersen Klosterskogen Travbane 1 26/10 - 03 / 8 2100 16,4a 29
e. Caltina (US) v. Enjoy Lavec* (S) L. Pedersen Jarlsberg Travbane 2 15/10 - 03 / 1 2100 15,1a 51
Stall Begge Sider Ta Mjøsa L. Pedersen Bjerke Travbane 2 27/9 - 04 / 7 1609 14,0a 63
L. Pedersen Kjetil Helgestad (T) A. Robertsen Bjerke Travbane 6 08/9 - 03 / 3 2100 16,3a 62
Skrådelt rød/hvit, røde ermer, rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 26/8 - 07 / 8 1609 14,9a 661
5 2018: -13 -1 -2 -0 -3 -49 476 2017: -23 -1 -2 -2 -10 -100 479
Yankee Frecel 2 Plass 435 494
7 år SVART V v.Magnetic Power (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 16/10 - 04 / 10 1609 14,6a 284
e. She's A Mode L. v. Lindy's Crown (US) O. Østre Momarken Travbane 0 01/10 - 01 / 6 1640 15,0a 670
Johnny Antonsen-Martine Karlsen K. Kvasnes Momarken Travbane 0 19/9 - 03 / 2 2140 18,7a 32
L. Trudvang Lars Martin Antonsen (P) K. Kvasnes Momarken Travbane 4 19/9 - 07 / 8 1640 16,2ag 74
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek D. Aarum Åmål 0 07/8 - 03 / 10 2480 br a 243
6 2018: -9 -0 -2 -0 -4 -43 000 2017: -16 -2 -1 -3 -5 -111 000
Madonna Rags 3 Plass 435 769
9 år BRUN HP v.Com Hector* (S) E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 18/10 - 07 / 5 2100 16,8ag 118
e. Julia Rags v. Super Arnie* (US) E. Rennesvik Biri Travbane 1 15/9 - 01 / 10 2100 14,7a 94
Stall Luxusfellen H. Bye Bjerke Travbane 3 08/9 - 03 / 10 2100 16,0a 62
M. Kanstad Erlend Rennesvik (T) E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 3 02/9 - 04 / 6 2920 17,2 g 116
Hvit, svarte sk.klaff & omv.kile, rekl F. Fladen Bjerke Travbane - 19/7 - 05 / 10 2100 dg a 117
7 2018: -15 -0 -2 -2 -7 -53 500 2017: -17 -1 -0 -4 -7 -60 500
Crunch Classic 4 Plass 393 000
7 år BRUN V v.Chipmate* (US) J. Øveraasen Jarlsberg Travbane 4 15/10 - 03 / 4 2100 16,8a 171
e. Towanda v. Turbo Thrust* (US) J. Øveraasen Biri Travbane 0 29/9 - 02 / 2 2100 16,8a 204
Stall Crunch Classic J. Øveraasen Momarken Travbane 3 19/9 - 03 / 9 2140 18,1a 60
J. Øveraasen Trond Anderssen (T) J. Øveraasen Momarken Travbane 0 19/9 - 07 / 1 1640 br ag 21
Hvit m/mørkeblått skstk, erm&sidef,rek J. Øveraasen Biri Travbane 0 11/8 - 03 / 2 2120 16,5 70
8 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -16 000 2017: -21 -0 -1 -3 -11 -69 000
Hidden Secret 5 Plass 384 165
8 år BRUN V v.Rotation* (US) E. Kristiansen Leangen Travbane 3 16/10 - 05 / 10 2140 15,6a 516
e. Zombie v. Spotlite Lobell* (US) T. Steinshaug Leangen Travbane 7 07/10 - 08 / 10 2140 16,3a 774
Torkil Steinshaug-Ely Rishaug Iversen T. Steinshaug Leangen Travbane 7 25/9 - 08 / 11 1640 14,5a 696
N. Stene Torkil Steinshaug (A) V. Amundsen Leangen Travbane 0 04/9 - 03 / 1 1640 18,6a 314
Burgunder m/hvite harl ruter, reklame T. Steinshaug Leangen Travbane 5 04/9 - 08 / 9 1640 15,4a 471
9 2018: -11 -3 -1 -1 -4 -227 877 2017: -24 -3 -4 -4 -8 -185 500
Etna B.R. 6 Plass 582 877
6 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) C. Hande Jarlsberg Travbane 1 15/10 - 03 / 10 2100 15,0a 31
e. Sugar Coated Lindy (US) v. Angus Hall* (US) P. Damberg Bjerke Travbane 2 08/9 - 01 / 3 2100 15,9a 60
Wenche G. Johnsrud /Sokna A. Geineder Klosterskogen Travbane 2 02/9 - 02 / 10 2100 15,3a 74
C. Hande Geir Kristiansen C. Hande Jarlsberg Travbane P 27/8 - 21 / 2 2100 19,1 P
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek D. Dalen Drammen Travbane 0 21/8 - 02 / 4 2100 16,6a 78
10 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000
Update (S) 2180 1 Plass 1 238 718
11 år MØRKBR H v.Gigant Neo* (S) G. Thonander Leangen Travbane 5 21/10 - 02 / 5 2160 17,0 g 105
e. Barbados Hanover (US) v. Malabar Man* (US) G. Thonander Solvalla 0 06/10 - 02 / 11 1640 20,6a 180
Gro Helen Thonander /Magnor G. Thonander Momarken Travbane 6 18/3 - 01 / 7 2140 16,8a 922
G. Thonander G. Thonander Kalmar - 24/9 - 05 / 14 2180 dg 190
blå m/hvitt felt + reklame G. Thonander Bollnäs 5 06/9 - 08 / 12 2160 15,1 56
11 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -19 000 2017: -18 -1 -3 -2 -5 -127 500
Speedy Gon Sali (DK) 2 Plass 696 980
9 år BRUN V v.Golden Globe* (US) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 06 / 6 1609 15,2a 86
e. Hot Horse Flower (DK) v. Imposant Sund* (S) K. Kvasnes Biri Travbane P 06/10 - 21 / 2 2100 21,0 g P
Stall Speedy Gon Sali S. Wassberg Haugaland Travpark 0 03/9 - 07 / 6 1800 15,4a 30
K. Kvasnes S. Wassberg Bergen Travpark - 19/8 - 09 / 1 1600 dg a 42
Rosa m/logo i grønt S. Wassberg Forus Travbane 5 25/7 - 07 / 8 2040 14,3a 32
12 2017: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -13 042
Sharpshoother (DE) 3 Plass 988 830
12 år BRUN V v.Coktail Jet (FR) H. Holm Bjerke Travbane 0 20/9 - 03 / 1 1609 13,5a 568
e. Cockledoo (DE) v. Supergill* (US) O. Østre Momarken Travbane 3 22/8 - 01 / 5 1640 14,8a 221
Charlotte Bye /Blaker H. Bye Klosterskogen Travbane 5 10/8 - 01 / 6 2100 17,0a 464
M. Sørvik Charlotte Bye O. Østre Bjerke Travbane 0 31/5 - 06 / 9 2100 br ag 611
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek M. Pedersen Bjerke Travbane - 05/10 - 06 / 3 1609 dg a 254
13 2018: -16 -5 -3 -1 -5 -152 903 2017: -22 -3 -3 -3 -6 -126 281
Ramona's Fighter 4 Plass 1 004 412
8 år BRUN V v.Order By Fax (S) A. Robertsen Bjerke Travbane 0 25/10 - 07 / 5 2100 13,7a 358
e. Ramona's Fame v. Nordin Hanover* (US) A. Robertsen Jarlsberg Travbane 4 15/10 - 06 / 10 1609 12,8a 171
Finn Arne Bakkeberg /Sørumsand A. Robertsen Färjestad 2 02/10 - 03 / 2 1640 13,2a 227
A. Robertsen Finn Arne Bakkeberg A. Robertsen Bergen Travpark 2 07/9 - 07 / 8 2140 15,9 16
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek A. Valstad Färjestad 0 21/8 - 10 / 7 2160 15,6 158
14 2017: -14 -0 -2 -2 -6 -71 701 2016: -10 -0 -1 -2 -3 -32 568
Goldomaster* (S) 5 Plass 1 738 818
12 år M.BRUN V v.Dreamaster* (US) A. Erixon Färjestad 5 02/10 - 03 / 6 1640 14,1a 472
e. Golden Glory* (S) v. Super Arnie* (US) N. Bergstrøm Färjestad 0 23/9 - 01 / 11 2140 14,7a 502
Sverige N. Bergstrøm Romme 5 19/8 - 01 / 1 1640 13,7a 53
E. Jensen Anders Danielsson K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 11 / 9 1100 10,3a 57
Blå m/gull erm, blå mansj,gul søm,rek M. Gundersen Momarken Travbane 5 20/6 - 04 / 3 2140 15,3a 86