<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 560.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-4 Plass : 5-9-4

1 2017: -10 -0 -0 -0 -4 -18 000 2016: -13 -3 -0 -3 -5 -125 451
Hornmo Blessen 1609 1 Plass 565 012
11 år BRUN H v.Alm Viktor B. Steinseth Klosterskogen Travbane 5 19/10 - 01 / 2 2100 28,2a 198
e. Hornmo Blessa v. Trons Trollmin* J. Øveraasen Drammen Travbane 0 21/8 - 01 / 6 1700 28,1 261
Ole Eggen-Leif Harald Eggen A. Valstad Biri Travbane 0 28/7 - 11 / 4 1620 26,0 410
V. Hop Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Kongsvinger Travbane 0 05/7 - 07 / 7 1620 27,2 983
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 0 01/6 - 01 / 3 1700 26,6a 152
2 2018: -7 -3 -1 -0 -2 -112 000 2017: -13 -2 -2 -0 -4 -97 000
Stensvik Martin 2 Plass 640 170
8 år MØRKBR V v.Moe Odin B. Steinseth Jarlsberg Travbane - 30/9 - 10 / 1 2100 dg a 159
e. Kos Marie v. Kos Knekten B. Steinseth Biri Travbane 1 25/8 - 01 / 3 2100 25,6a 118
Erik Løkken /Raufoss B. Steinseth Biri Travbane 0 13/5 - 10 / 8 2620 br rg 724
B. Steinseth Erik Løkken B. Steinseth Bjerke Travbane 0 26/4 - 08 / 11 2100 26,2a 297
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 2 19/4 - 08 / 8 1609 24,5a 136
3 2017: -9 -0 -0 -1 -4 -22 000 2016: -20 -1 -3 -4 -5 -136 500
Alm Rodina 3 Plass 545 000
7 år BRUN HP v.Bork Odin K. Malmin Biri Travbane 4 13/10 - 07 / 5 1609 29,1a 206
e. Svart Perla v. Alm Svarten S. Hogner Drammen Travbane 4 09/10 - 05 / 8 1720 26,3 397
Knut Horgen-Unni Hallquist Horgen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 04 / 9 2100 26,7 1111
K. Malmin Knut Horgen S. Hogner Biri Travbane 3 15/9 - 07 / 2 1620 26,9 82
Mørkblå med gul reklame/bånd O. Østre Momarken Travbane 0 16/4 - 06 / 7 1640 27,0a 304
4 2018: -6 -0 -0 -2 -0 -21 280 2017: -17 -1 -2 -6 -4 -165 522
Finnskog Oda 4 Plass 539 304
8 år BORKET HP v.Bork Odin H. Kulblik Bjerke Travbane 3 11/10 - 08 / 13 2160 26,8 182
e. Møya v. Pajaprins H. Kulblik Jarlsberg Travbane 3 30/9 - 04 / 8 2100 26,2 680
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 0 13/9 - 07 / 12 1609 25,2a 176
H. Kulblik H. Kulblik Rättvik 2 10/7 - 05 / 6 1640 24,6a 23
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik FINLAND 3 23/6 - 07 / 2 1609 23,5a 1391
5 2018: -10 -0 -0 -2 -4 -36 368 2017: -19 -7 -3 -0 -5 -369 399
Villas Cato 5 Plass 645 967
6 år SVART H v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 5 25/10 - 06 / 5 2100 25,7a 35
e. Vintervilla v. Prins Vinter Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 02/9 - 06 / 9 2120 26,5 43
Jon B. Gjønnes /Fannrem Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 26/8 - 10 / 6 2160 25,7 g 52
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Rättvik 0 05/8 - 03 / 7 2200 br g 190
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Olsen Hagmyren 6 29/7 - 08 / 8 2140 24,7 g 48
6 2018: -8 -5 -0 -1 -1 -164 560 2017: -15 -0 -1 -2 -5 -58 000
Valle Mattis 6 Plass 690 060
8 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 25/10 - 06 / 7 2100 26,5a 313
e. Sunnmørsjenta v. Elding G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 06 / 14 2120 26,9 199
Gina-Marie Nybakke /Åmot G. Austevoll Biri Travbane 3 25/8 - 01 / 6 2100 25,8a 44
G. Austevoll Brynjulf Bjørge G. Austevoll Bjerke Travbane 0 09/8 - 06 / 4 2100 27,0a 64
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 5 19/7 - 08 / 14 2160 25,4 178
7 2018: -8 -1 -1 -0 -3 -52 000 2017: -11 -1 -1 -1 -3 -84 500
Bravo Turbo 7 Plass 654 545
14 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) O. Kjenner Bjerke Travbane 0 25/10 - 06 / 10 2100 26,0a 239
e. Åmli Riga v. Alm Rigel T. Lindbak Sørlandets Travpark 2 17/9 - 07 / 6 2160 26,9 28
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Drammen Travbane 3 03/9 - 06 / 10 2100 27,7a 86
T. Lindbak T. Lindbak Bjerke Travbane - 23/8 - 02 / 1 2140 dg 431
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Bjerke Travbane 5 09/8 - 06 / 3 2100 26,9a 321
8 2018: -10 -1 -3 -0 -4 -104 296 2017: -15 -4 -3 -5 -2 -361 500
Tripsson Ø.K. 8 Plass 694 796
6 år SVART H v.Alm Viktor C. Antonsen Momarken Travbane 5 24/10 - 05 / 4 2140 26,5 65
e. Tripsi Ø.K. v. Pål Even B. Øksnevad Bergen Travpark 3 21/9 - 06 / 8 2140 27,3 39
Stall Guttene Fra Bergen Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 09/9 - 08 / 12 2100 dg a 41
C. Antonsen B. Øksnevad Forus Travbane 2 24/8 - 06 / 3 2060 26,0 g 45
Blå m/gul hestesko & tre ermringer Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 12/8 - 09 / 9 2920 26,7 g 68
9 2018: -8 -0 -0 -1 -5 -28 000 2017: -16 -3 -2 -3 -4 -151 000
Dag Støvar 9 Plass 578 000
9 år SVART V v.Eldfaksen* (S) K. Johansen Momarken Travbane 3 24/10 - 05 / 1 2140 26,4 53
e. Dagstøva v. Slogum Bjørn K. Johansen Biri Travbane 4 25/8 - 01 / 1 2100 26,1a 71
Børge Wold /Lena K. Johansen Biri Travbane 0 13/5 - 10 / 7 2620 27,7 g 256
K. Johansen Børge Wold (A) K. Johansen Bjerke Travbane 1 26/4 - 08 / 6 2100 25,8a 128
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Bjerke Travbane - 19/4 - 08 / 1 1609 dg a 28
10 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -17 000 2017: -21 -3 -3 -1 -6 -180 000
Jærvinn S.K. 10 Plass 570 548
8 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) E. Høitomt Momarken Travbane 0 14/10 - 10 / 14 2160 25,7 g 163
e. Spikelin v. Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 08/10 - 08 / 5 2160 26,2 g 31
Per Olav Kristiansen /Raufoss Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 30/9 - 10 / 9 2100 dg a 162
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 13/9 - 07 / 2 1609 24,3a 37
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 2 25/8 - 01 / 4 2100 25,7a 19
11 2017: -17 -0 -0 -2 -4 -35 000 2016: -16 -2 -1 -2 -6 -151 000
Mjølner Oda 11 Plass 522 519
7 år SVART HP v.Moe Odin M. Finsand Sørlandets Travpark 3 22/10 - 08 / 1 2160 29,6 111
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 19/10 - 01 / 4 2100 28,3ag 192
Stall Slusehesten Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 11/10 - 08 / 7 2160 27,5 290
O. Østre Jenny Thygesen (T) H. Kolle Bjerke Travbane 0 04/10 - 03 / 13 2200 32,2 g 131
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 0 21/6 - 03 / 2 2140 29,5 354