<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 355.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-10-5 Plass : 7-10-5

1 2017: -20 -0 -1 -1 -8 -37 712 2016: -24 -2 -3 -2 -13 -154 647
Tysvær Elling 2100 1 Plass 301 359
9 år BORKET V v.Lome Elden K. Ødegaard Drammen Travbane 6 23/10 - 06 / 3 2100 28,4ag 534
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten K. Ødegaard Momarken Travbane 5 14/10 - 01 / 9 2180 29,2 421
Per Erik Rørvik /Årnes K. Ødegaard Momarken Travbane 5 19/9 - 01 / 8 2140 28,3a 154
K. Ødegaard K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 09/9 - 02 / 8 2160 28,1 g 492
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Romme 0 28/8 - 05 / 6 2640 29,5ag 77
2 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -13 -1 -3 -0 -3 -56 500
Stjerne Kvikken 2 Plass 337 500
11 år SVART V v.Åkre Lurifax* (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 25/5 - 01 / 1 1700 27,1a 69
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen L. Kolle Bjerke Travbane - 10/5 - 04 / 2 2100 dg a 216
Toril Herheim-Kjell Jostein Herheim L. Kolle Klosterskogen Travbane - 15/4 - 08 / 15 2120 dg 262
D. Dalen Knut Haakenstad (T) L. Kolle Momarken Travbane 2 28/3 - 01 / 7 1640 25,6a 204
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek L. Kolle Bjerke Travbane 5 22/3 - 09 / 3 2100 25,9a 237
3 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -12 500 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -19 000
Eldjon 3 Plass 361 192
9 år MØRKBR H v.Elding O. Sagholen Klosterskogen Travbane 2 19/10 - 01 / 1 2100 27,8a 39
e. Slogum Marte v. Lappe Troll* O. Sagholen Biri Travbane 5 06/10 - 07 / 4 1609 25,6a 71
Bjørn Dingstad /Kråkstad O. Sagholen Momarken Travbane P 19/9 - 20 / 6 2160 28,1 P
P. Midtfjeld Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Drammen Travbane 0 01/3 - 05 / 4 1720 31,5 18
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Sagholen Klosterskogen Travbane 7 12/11 - 02 / 3 2100 29,1a 14
4 2018: -8 -1 -1 -2 -2 -73 384 2017: -14 -1 -3 -1 -7 -78 500
M.H. Fantomet 4 Plass 454 475
7 år BRUN V v.Sterk Odd M. Sørvik Bjerke Travbane 0 25/10 - 03 / 7 1609 26,4ag 489
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 15/10 - 01 / 8 1609 25,7ag 37
Stall M.H. Fantomet D. Dalen Biri Travbane 2 06/10 - 07 / 2 1609 25,3a 163
M. Sørvik H. Kolle Sørlandets Travpark 5 20/8 - 03 / 8 2160 31,0 66
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek M. Sørvik Bjerke Travbane 0 19/7 - 08 / 1 2140 28,0 864
5 2018: -19 -2 -4 -1 -6 -158 491 2017: -23 -0 -1 -4 -12 -101 000
Kagge Lina 5 Plass 486 491
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 19/10 - 04 / 7 2120 26,9 27
e. Høgda Vesla v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 4 11/10 - 08 / 1 2140 28,3 g 57
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud G. Austevoll Bjerke Travbane 6 27/9 - 03 / 6 1609 25,7a 251
O. Mikkelborg Tom Bjølgerud G. Austevoll Biri Travbane 4 15/9 - 04 / 10 2120 28,3 g 34
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 3 09/9 - 02 / 9 2160 26,7 455
6 2018: -20 -9 -1 -2 -3 -196 000 2017: -14 -6 -1 -1 -2 -165 000
Troll Svenn 6 Plass 585 500
6 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Drammen Travbane 1 23/10 - 06 / 11 2100 27,4ag 33
e. Bottem Trolla v. Troll Kos G. Austevoll Bjerke Travbane 6 07/10 - 07 / 8 2180 25,8 g 52
Svenn Songe /Oslo K. Løvdal Sørlandets Travpark 2 23/9 - 03 / 4 2160 28,1 g 26
G. Austevoll Kjell Løvdal (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 24/8 - 05 / 10 2100 28,9ag 51
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 22/4 - 05 / 8 2100 27,9ag 60
7 2018: -18 -7 -2 -1 -4 -242 491 2017: -20 -6 -3 -1 -2 -275 949
Emil Mollyn 7 Plass 560 440
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) O. Østre Bjerke Travbane 1 25/10 - 03 / 8 1609 25,2a 234
e. Celine Mollyn v. Slogum Bjørn J. Hansen Bjerke Travbane 1 11/10 - 03 / 1 2100 27,4a 57
Team Emil C. Jepson Färjestad 3 02/10 - 07 / 3 2140 26,7 463
O. Østre Petter Glittum (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 28/8 - 06 / 3 2600 29,9a 187
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Momarken Travbane 5 05/8 - 05 / 12 2160 26,8 158
8 2018: -11 -1 -1 -1 -4 -49 500 2017: -19 -1 -4 -3 -6 -113 015
Blessomen 8 Plass 379 015
8 år SVART H v.Lome Elden T. Solberg Drammen Travbane 3 23/10 - 06 / 5 2100 27,7a 189
e. Korra v. Kos Knekten T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 15/10 - 01 / 5 1609 25,2a 22
Ronny Bakke /Maura K. Johansen Bjerke Travbane 0 07/10 - 05 / 12 2100 27,0a 558
T. Solberg Ronny Bakke K. Johansen Bjerke Travbane 5 27/9 - 03 / 8 1609 25,6a 332
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Eilertsen Bjerke Travbane 2 13/9 - 09 / 1 2100 27,6a 94
9 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000
Eldpeppi 9 Plass 316 499
9 år BRUN HP v.Elding H. Østborg Biri Travbane 0 29/9 - 03 / 10 2140 30,2 404
e. Peppana v. Alm Svarten H. Østborg Leangen Travbane 0 03/7 - 08 / 5 2160 31,9 g 657
Olav Østborg /Levanger E. Høitomt Leangen Travbane 0 23/6 - 07 / 9 2140 30,4ag 167
H. Østborg Glenn Kramer Stenberg (T) H. Østborg Östersund - 29/5 - 01 / 7 2140 dg a 567
Rød m/svart V-bånd & ermstjerner, rek H. Østborg Leangen Travbane 4 01/5 - 07 / 8 1680 27,6 275
10 2018: -15 -5 -6 -1 -2 -344 500 2017: -20 -10 -3 -1 -3 -283 000
Vetle Petter 10 Plass 675 000
6 år BRUN H v.H.G. Balder A. Røren Drammen Travbane 2 23/10 - 06 / 2 2100 27,7a 21
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Bjerke Travbane 1 07/10 - 05 / 10 2100 26,3a 97
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Bjerke Travbane 0 09/9 - 08 / 7 2100 27,7ag 104
A. Røren A. Røren Klosterskogen Travbane 4 24/8 - 05 / 12 2100 26,8a 33
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Biri Travbane 1 11/8 - 05 / 12 2100 28,3a 14
11 2018: -10 -1 -0 -0 -3 -41 500 2017: -8 -2 -0 -0 -3 -51 000
Linnstjernen 11 Plass 351 500
8 år SVART V v.Slått Eld T. Fløysand Sørlandets Travpark - 08/10 - 08 / 1 2140 dg 75
e. Gylden Rappa v. Kal Luis T. Fløysand Sørlandets Travpark - 23/9 - 03 / 3 2160 dg 51
Christiane Wessel-Martine Wessel A. Akselsen Bjerke Travbane 1 13/9 - 09 / 2 2100 27,0a 30
A. Akselsen Martine Wessel (T) A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 24/8 - 05 / 9 2100 dg a 49
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Drammen Travbane 1 17/8 - 04 / 6 2100 26,9a 30