<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3


Kaldblods 2600 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 230.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-9-8 Plass : 2-9-8

1 2018: -19 -3 -8 -2 -3 -172 104 2017: -15 -7 -2 -0 -3 -161 212
Alm Nagano 2600 1 Plass 351 316
6 år RØD V v.Moe Odin M. Gundersen Drammen Travbane 2 17/10 - 05 / 7 1700 27,8ag 13
e. Alm Tara v. Rigel Jo M. Gundersen Bjerke Travbane 1 04/10 - 06 / 9 1609 26,4a 15
Knut Alm /Jaren M. Gundersen Bjerke Travbane 4 27/9 - 05 / 11 2100 27,9a 61
M. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 11/9 - 04 / 7 1609 25,3a 21
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/8 - 07 / 6 2100 28,0a 40
2 2018: -14 -0 -2 -1 -3 -30 982 2017: -22 -5 -2 -1 -6 -156 000
Eldhusodin 2 Plass 248 537
5 år SVART H v.Bork Odin E. Høitomt Leangen Travbane 0 28/10 - 06 / 7 2140 30,7a 19
e. Eldhusflya v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 07/10 - 05 / 11 2100 27,2ag 35
Bjørn Vethe-Halle Vinsand Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 27/9 - 05 / 12 2100 27,7a 25
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 20/9 - 04 / 10 2100 27,7a 18
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam F. Fladen Bjerke Travbane 6 09/9 - 02 / 1 2140 27,7 170
3 2018: -11 -3 -2 -1 -3 -89 733 2017: -10 -1 -0 -0 -3 -49 500
Valle Storm 3 Plass 307 233
5 år SVART H v.Tekno Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 1 09/10 - 05 / 12 2100 27,1a 62
e. Sunnmørsjenta v. Elding U. Eriksson Östersund 0 16/7 - 04 / 2 2140 30,7a 358
Stall 4 rette E. Høitomt Biri Travbane 0 21/5 - 06 / 11 2100 28,8a 63
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 15/4 - 04 / 7 2120 29,3 34
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 4 01/4 - 06 / 2 2100 27,3a 115
4 2018: -19 -4 -1 -3 -5 -184 500 2017: -10 -0 -2 -2 -3 -45 000
Sprett Odin 4 Plass 444 500
8 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 3 20/10 - 08 / 6 2100 28,0ag 52
e. Spang Lenda v. Alm Svarten H. Holm Bjerke Travbane 0 07/10 - 05 / 1 2100 27,1a 553
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 08 / 11 2120 27,4 242
M. Høitomt Ronny Larsen Skjellebekk H. Holm Biri Travbane 6 15/9 - 04 / 5 2120 28,6 79
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek H. Holm Biri Travbane P 14/7 - 20 / 8 2120 31,3 g P
5 2018: -12 -3 -3 -2 -3 -130 000 2017: -16 -3 -2 -1 -6 -118 000
Best Ruggen 5 Plass 392 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 0 07/10 - 05 / 5 2100 27,0ag 186
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Momarken Travbane 3 05/9 - 06 / 3 1640 27,6a 40
Team Ruggen O. Østre Drammen Travbane 2 21/8 - 03 / 4 2100 26,8ag 18
O. Østre Tore Martinsen O. Østre Momarken Travbane 4 05/8 - 05 / 15 2160 26,5 714
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Biri Travbane - 23/7 - 05 / 9 2120 dg 41
6 2018: -20 -0 -0 -2 -10 -51 482 2017: -23 -1 -3 -1 -9 -92 224
Fjord Jerka 6 Plass 287 206
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Bjerke Travbane 5 11/10 - 03 / 6 2100 28,1a 131
e. Storeng Silva v. Elding G. Austevoll Biri Travbane 3 29/9 - 03 / 5 2120 29,1 50
Lovise Mohaugen-Knut Andresen G. Austevoll Bjerke Travbane 2 20/9 - 04 / 11 2100 28,0a 237
G. Austevoll Lovise Mohaugen G. Austevoll Drammen Travbane - 14/9 - 04 / 10 1700 dg a 59
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl L. Kolle Bjerke Travbane - 06/9 - 08 / 15 2160 dg 109
7 2018: -11 -2 -0 -0 -2 -37 491 2017: -13 -1 -1 -1 -3 -33 842
Finnskog Lux 7 Plass 258 945
9 år HUSKBRUN V v.Lome Elden H. Kulblik Drammen Travbane 2 23/10 - 01 / 4 1700 28,5a 44
e. Silje Spretta v. Pajaprins H. Kulblik Bjerke Travbane 3 09/10 - 05 / 2 2100 27,8a 269
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 0 20/9 - 04 / 4 2100 29,3ag 520
H. Kulblik H. Kulblik Färjestad 0 11/9 - 10 / 7 2160 28,8 270
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Dannero 0 13/8 - 04 / 12 1640 28,4ag 1240
8 2018: -23 -2 -0 -3 -10 -124 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 8 Plass 406 982
9 år SVART H v.Kasper Mollyn A. Valstad Bjerke Travbane 4 11/10 - 03 / 4 2100 28,0a 138
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) A. Valstad Bjerke Travbane 3 04/10 - 03 / 10 2160 29,8 41
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen V. Hop Jarlsberg Travbane 5 30/9 - 08 / 12 2120 26,8 226
V. Hop Kjell Roar Hansen A. Valstad Klosterskogen Travbane 1 16/9 - 03 / 8 2120 28,3 354
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 12/9 - 02 / 2 2100 28,9a 131
9 2018: -6 -0 -0 -1 -4 -46 000 2017: -14 -7 -4 -1 -1 -324 000
Alessandra 9 Plass 426 494
9 år BRUN HP v.Tangen Scott H. Holm Bjerke Travbane 2 18/10 - 05 / 7 2160 27,6 21
e. Vestpol Anni v. Frigg Mollyn H. Holm Bjerke Travbane 1 07/10 - 02 / 14 2180 27,0 35
Jan Sørensen /Oslo H. Holm Jarlsberg Travbane 1 30/9 - 08 / 3 2100 26,6 34
H. Holm H. Holm Bjerke Travbane 1 20/9 - 05 / 9 2160 29,2 49
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 1 15/9 - 05 / 1 1609 26,5a 36