<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5


Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 66.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-4 Plass : 6-3-4

1 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -13 000 2017: -17 -3 -2 -3 -3 -91 042
Sjåvoll Sjarmi 2140 1 Plass 104 042
7 år BORKET HP v.Gann Viking K. Wessel Drammen Travbane - 23/10 - 02 / 3 2100 dg a 21
e. Eldalill v. Prins Vinter K. Wessel Åmål 4 15/10 - 05 / 1 2080 31,0 g 31
Karianne Hasselgård-Vibeke Pedersen K. Wessel Drammen Travbane 1 21/9 - 03 / 10 2120 31,7 27
K. Hasselgård K. Wessel Årjäng 1 17/9 - 01 / 8 2180 30,2 36
Blå m/svart skulderfelt & blå/grå arm K. Wessel Drammen Travbane 2 14/9 - 02 / 9 2100 32,2 g 67
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -0 -8 -53 500
Alm Vinta 2 Plass 79 122
5 år BRUNSVART HP v.Moe Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 7 18/10 - 02 / 11 2160 30,6 363
e. Alm Tara v. Rigel Jo Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 11/10 - 05 / 1 2140 32,1 g 221
Knut Alm /Jaren M. Gundersen Biri Travbane 4 29/9 - 07 / 11 2120 32,0 67
M. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) G. Gundersen Bjerke Travbane 6 13/9 - 05 / 11 2160 32,3 g 332
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Momarken Travbane 4 22/8 - 02 / 6 2140 33,0a 42
3 2018: -3 -0 -1 -0 -2 -15 000 2017: -12 -1 -3 -0 -6 -76 000
Skorpion 3 Plass 91 000
4 år SVART V v.Skibber E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 19/10 - 03 / 6 2100 31,6a 27
e. Lykkeflicka v. Qvadrigo (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 11/10 - 05 / 9 2140 30,8 g 44
Sara Svedin-Børje Andersson E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 24/9 - 07 / 8 2120 33,1 g 33
E. Høitomt Kjetil Roe (T) K. Roe Jarlsberg Travbane 6 12/9 - 03 / 3 2100 33,5 g 207
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Roe Bjerke Travbane 1 06/9 - 09 / 12 2160 31,2 244
4 2017: -18 -0 -0 -1 -4 -21 500 2016: -16 -1 -0 -2 -8 -45 500
Prinse Lindy 4 Plass 70 200
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven O. Østre Bjerke Travbane 5 18/10 - 04 / 10 2160 31,5 667
e. Prinse Mina v. Moe Odin O. Østre Årjäng 0 05/10 - 02 / 1 2140 32,8 g 152
Hanne-Marie Ruud /Bjørkelangen S. Eilefsen Bjerke Travbane 5 20/9 - 05 / 7 2160 30,2 572
O. Østre Hanne-Marie Ruud O. Østre Momarken Travbane 0 05/9 - 04 / 2 2640 34,1 g 511
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 0 03/8 - 03 / 6 2140 31,9ag 32
5 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Schuvard 5 Plass 52 889
5 år SVART V v.Norheim Faksen P. Midtfjeld Färjestad 3 21/11 - 03 / 8 2180 31,2 g 80
e. Schumina v. Schuvar T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 09/11 - 01 / 7 2160 35,6 g 46
Reidun Bøhn /Slitu P. Midtfjeld Biri Travbane 1 14/10 - 08 / 13 2120 32,0 g 47
O. Mikkelborg P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 09/10 - 08 / 6 2160 32,9 g 82
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 27/9 - 08 / 10 2160 33,7 57
6 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -16 000 2017: -12 -3 -0 -0 -2 -68 000
Heimstad Lomen 6 Plass 126 000
10 år SVART V v.Lome Elden V. Hop Biri Travbane 4 06/10 - 03 / 7 2620 32,0 g 182
e. Dilla v. Åsrapp I. Mysen Bjerke Travbane 0 23/8 - 03 / 3 2140 32,1 652
Iselin Mysen-Marinus A. Beck O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 31/5 - 05 / 1 2140 31,4 g 544
V. Hop Iselin Mysen (A) I. Mysen Drammen Travbane 0 11/5 - 04 / 9 2100 32,8ag 212
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl B. Steinseth Bjerke Travbane 0 05/4 - 05 / 9 2160 32,6 g 422
7 2017: -12 -1 -0 -0 -4 -32 000 2016: -6 -0 -0 -2 -4 -25 000
Tekno Blondie 7 Plass 57 000
4 år ISABELL HP v.Tekno Odin A. Robertsen Bjerke Travbane 4 18/10 - 02 / 13 2160 29,9 188
e. Atom Jenta v. Lome Elden A. Wolden Bjerke Travbane 7 07/10 - 02 / 6 2140 30,5 g 60
Team Prego Mobile A. Wolden Bjerke Travbane 0 20/9 - 05 / 2 2140 32,5 80
A. Robertsen A. Wolden Bjerke Travbane 4 13/9 - 05 / 12 2160 31,9 g 173
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek A. Wolden Bjerke Travbane 0 28/8 - 13 / 1 2100 30,2arg 414
8 2018: -12 -3 -2 -1 -1 -86 207 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000
Krovar 8 Plass 154 207
6 år BRUN V v.Sterk Odd M. Gundersen Bjerke Travbane P 02/8 - 22 / 2 2160 34,4 P
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 06 / 9 2120 30,8 g 97
Leif Gunnar Opheim-Stine V. Opheim Skranefjell M. Gundersen Biri Travbane 0 02/7 - 04 / 4 2100 30,7 487
K. Malmin Andreas Opheim (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 22/6 - 05 / 9 2160 30,6 g 66
Mørkblå med gul reklame/bånd M. Gundersen Bjerke Travbane 1 08/6 - 02 / 2 2100 29,1a 73
9 2018: -7 -1 -0 -0 -2 -31 500 2017: -15 -2 -2 -1 -3 -52 000
Kaptein 9 Plass 83 500
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 18/10 - 04 / 1 2140 32,1 81
e. Viljefryd v. Dublan E. Høitomt Drammen Travbane 3 09/10 - 03 / 5 2120 33,0 20
Gunhild C. Henriksen-Kjell Bråtho G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 24/9 - 07 / 11 2120 dg 29
K. Kvasnes Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Drammen Travbane 1 14/9 - 02 / 7 2100 32,2 g 21
Rosa m/logo i grønt K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 2 27/8 - 08 / 8 2120 31,7 120