<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5
TIDSLØP - TIDSLØP
TIDSLØP - TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,0 og bedre, 40 m. for tid 1.34,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 13 Duo : Trippel : 13-4-12 Plass : 13-4-12

1 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -18 000
Kos Frigga 2100 1 Plass 30 000
4 år BRUN HP v.Frigg Elden J. Undem Drammen Travbane 0 07/9 - 03 / 2 2100 36,4 g 438
e. Kos Edda v. Kos Knekten J. Undem Klosterskogen Travbane 0 24/8 - 07 / 3 2100 37,3 g 356
Odd Arne Aaland-Guro-Marie Aaland-Lundanes J. Undem Jarlsberg Travbane 7 20/5 - 01 / 2 2100 39,3 g 738
J. Undem Odd Arne Aaland J. Undem Jarlsberg Travbane 6 28/4 - 07 / 4 2100 44,2 g 178
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 7 15/4 - 01 / 1 2100 42,8 g 601
2 2018: -10 -0 -0 -0 -5 -11 000 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -6 000
Idlava 2 Plass 17 000
6 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 19/10 - 08 / 7 2100 37,7 g 238
e. Id Elida v. Elding R. Aarlie Biri Travbane 7 30/6 - 08 / 6 2100 38,0 g 144
Terese Aarlie /Røyse R. Aarlie Jarlsberg Travbane 0 26/6 - 09 / 2 2100 36,8 1030
D. Dalen Renate Aarlie (T) R. Aarlie Drammen Travbane 0 19/6 - 08 / 8 2100 40,4 g 165
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek R. Aarlie Klosterskogen Travbane 6 01/6 - 08 / 8 2100 37,5 672
3 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000
Trollanne 3 Plass 7 000
11 år BRUN HP v.Sokna Troll B. Steinseth Drammen Travbane 5 09/10 - 08 / 2 2100 36,7 g 350
e. Eld Riga v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 0 29/9 - 08 / 11 2100 41,8 g 441
Gudbrand O. Skiaker /Jaren M. Gundersen Biri Travbane 0 11/8 - 08 / 9 2100 47,0 g 312
M. Gundersen Gudbrand O. Skiaker B. Steinseth Biri Travbane P 07/4 - 20 / 7 2120 41,0 g P
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Biri Travbane - 28/10 - 20 / 4 2120 dgpp N
4 2018: -8 -1 -0 -2 -3 -38 000 2017: -3 -1 -1 -0 -1 -24 000
Kaiaperla 4 Plass 62 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin A. Stensen Biri Travbane P 13/10 - 20 / 3 2120 37,8 P
e. Kaianett v. Pajaprins
Kari Grete O. Seielstad-Terje Seielstad
A. Stensen Kjetil Helgestad (T)
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
5 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -8 -0 -0 -0 -3 -6 000
Sems Maia 5 Plass 10 000
8 år SVART HP v.Lome Kongen J. Johansen Biri Travbane - 15/9 - 03 / 5 2100 dg 999
e. Holter Mia v. Høiby Kongen J. Johansen Drammen Travbane 8 03/9 - 01 / 7 2100 37,6 g 463
Eivind Gravdal /Hof J. Johansen Jarlsberg Travbane 8 18/8 - 07 / 8 2100 40,9 g 345
J. Johansen J. Johansen Biri Travbane 8 11/8 - 08 / 1 2100 39,4 g 429
Brun m/turkis sidefelt & erm, br. ermr J. Johansen Bjerke Travbane - 26/7 - 09 / 8 2140 dg 507
6 2018: -4 -0 -1 -0 -1 -8 000 2017: -12 -1 -0 -3 -6 -38 500
Dreng Stjerna 2120 1 Plass 46 500
5 år SVART HP v.Moe Odin A. Akselsen Drammen Travbane 3 23/10 - 07 / 15 2140 35,0 280
e. Gik Blesa v. Alm Svarten A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 15/10 - 08 / 13 2120 34,9 178
Tor Skilbrei-Bente Kusslid A. Akselsen Bjerke Travbane 0 20/9 - 02 / 5 2140 37,5 489
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 7 06/9 - 09 / 7 2160 37,1 249
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv V. Hop Jarlsberg Travbane 1 18/8 - 07 / 1 2100 37,6 75
7 2018: -6 -0 -0 -2 -2 -15 000 2017: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000
Bjørnstad Jerkeld 2 Plass 24 000
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 7 15/10 - 08 / 8 2120 36,9 g 124
e. Steinsvad Il v. Ilmin Å. Tengsareid Biri Travbane 8 15/9 - 03 / 7 2100 35,5 g 199
Magne T. Haadem /Aurdal Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 03/9 - 09 / 2 2100 36,2 g 96
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 4 17/8 - 02 / 3 2100 37,6 g 71
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 28/6 - 22 / 7 2160 37,6 g P
8 2018: -14 -1 -4 -3 -3 -70 500 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000
Horgen Gaupa 3 Plass 80 500
6 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) J. Bjerring Drammen Travbane 4 23/10 - 07 / 1 2100 37,0 g 65
e. Horgen Lykke v. Moe Odin J. Bjerring Klosterskogen Travbane P 25/5 - 20 / 6 2120 35,3 P
Stall Fire Kompiser J. Bjerring Bjerke Travbane - 10/5 - 09 / 3 2140 dg 94
J. Bjerring J. Bjerring Drammen Travbane 0 04/3 - 02 / 2 2100 br g 280
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek G. Gundersen Momarken Travbane - 15/11 - 08 / 2 2140 g6 104
9 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 491 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -33 030
Lygna Spretten 4 Plass 36 521
4 år SVART V v.Åsajerven J. Kvikstad Bjerke Travbane 4 11/10 - 01 / 7 2140 35,3 g 129
e. Lygna Camp v. Elding J. Kvikstad Biri Travbane 6 29/9 - 08 / 7 2100 37,4 59
Anne-Lene W. Johansen-Egil Johansen O. Mikkelborg Biri Travbane P 14/6 - 20 / 7 2120 40,6 g P
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 30/11 - 20 / 8 1660 55,4 B
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
10 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -10 842
Tusse Faks 5 Plass 15 842
5 år HUSKBRUN H v.Voje Faks O. Kjenner Klosterskogen Travbane 2 19/10 - 08 / 2 2100 35,5 74
e. Hjelset Sofi v. Pål Even J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 05/9 - 08 / 1 2140 37,8 g 35
Ingrid Joshi-Terje Edh J. Mjølnerød Kala Landbane - 19/8 - 08 / 9 1920 g2 g 58
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Årjäng 7 06/8 - 09 / 6 2140 34,6 g 37
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 19/7 - 22 / 8 2160 36,8 P
11 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -7 000 2017: -5 -0 -1 -0 -1 -7 000
Jan Viktor H. 6 Plass 14 000
5 år BRUNSVART V v.Alm Viktor M. Pedersen Kongsvinger Travbane - 05/7 - 09 / 2 1600 dg 357
e. Aprilia H. v. Pål Even M. Pedersen Jarlsberg Travbane 0 26/6 - 09 / 15 2120 35,4 g 468
Stall Hilde H. M. Pedersen Drammen Travbane 2 19/6 - 08 / 3 2100 36,2 61
M. Pedersen M. Pedersen Jarlsberg Travbane 8 09/6 - 09 / 2 2100 34,7 g 521
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Bjerke Travbane P 01/3 - 20 / 9 2160 40,7 g P
12 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -9 -0 -1 -2 -3 -23 000
Spang Remina 2140 1 Plass 35 000
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Biri Travbane - 06/10 - 08 / 4 2100 dg 322
e. Tullmi v. Spang Best T. Solberg Drammen Travbane 5 21/9 - 03 / 1 2100 34,3 95
Iselin Mysen-Marinus A. Beck O. Mikkelborg Momarken Travbane 3 19/5 - 09 / 1 2140 35,2 408
V. Hop Iselin Mysen (A) I. Mysen Bjerke Travbane 0 10/5 - 09 / 4 2140 37,2 1474
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Magnor Travbane 4 01/5 - 01 / 2 2000 37,5 g 137
13 2018: -10 -1 -3 -1 -2 -43 000 2017: -9 -2 -1 -1 -3 -65 000
Komnes Bork 2 Plass 108 000
4 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Gaustad Bjerke Travbane 1 11/10 - 01 / 12 2160 33,7 127
e. Komnes Glitter v. Dublan J. Gaustad Bjerke Travbane 2 04/10 - 09 / 3 2140 34,9 111
Stall Eldo J. Gaustad Jarlsberg Travbane 7 22/9 - 08 / 6 2120 34,0 g 95
J. Gaustad J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 12/9 - 03 / 7 2100 36,0 g 1051
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Drammen Travbane 5 03/9 - 09 / 1 2100 35,8 g 73
14 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -6 000 2017: -9 -2 -0 -1 -5 -64 560
Ulvendina 3 Plass 70 560
5 år BRUN HP v.Lome Elden B. Steinseth Bollnäs 1 14/10 - 04 / 3 2140 34,9 32
e. Ulvendokka v. Skøiar U. Eriksson Romme 1 03/10 - 05 / 11 2160 33,7 43
Thorstein Roen /Grindvoll K. Johansen Biri Travbane 4 15/9 - 03 / 14 2120 33,2 405
B. Steinseth B. Steinseth Drammen Travbane 4 07/9 - 03 / 3 2100 33,9 128
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 3 23/7 - 08 / 6 2100 33,6 146
15 2018: -10 -0 -2 -0 -2 -22 500 2017: -6 -1 -0 -1 -2 -25 000
Børke Balderina 4 Plass 47 500
8 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Biri Travbane 0 20/10 - 03 / 12 2120 35,6 g 180
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) O. Østre Biri Travbane 7 06/10 - 08 / 5 2100 34,2 509
Hanne E. Ellefsrud /Gran Å. Tengsareid Biri Travbane P 29/9 - 20 / 5 2120 39,0 g P
O. Østre Hanne E. Ellefsrud E. Høitomt Bjerke Travbane P 04/9 - 24 / 14 2180 42,6 g P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 28/11 - 23 / 13 1660 57,2 g B