<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2


Varmblods 1700 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 430.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-10-4 Plass : 5-10-4

1 2018: -21 -0 -2 -1 -11 -57 000 2017: -21 -3 -1 -0 -4 -77 500
Önas Julius (S) 1700 1 Plass 426 097
11 år BRUN V v.Juliano Star* (FR) A. Robertsen Biri Travbane 6 29/9 - 02 / 4 2100 16,8a 135
e. Picabo Street (S) v. Demilo Hanover* (US) A. Robertsen Momarken Travbane 1 19/9 - 03 / 5 2140 17,8a 158
Finn Arne Bakkeberg /Sørumsand A. Robertsen Momarken Travbane 1 19/9 - 07 / 5 1640 15,5a 41
A. Robertsen Finn Arne Bakkeberg A. Robertsen Jarlsberg Travbane 0 12/9 - 06 / 6 1609 14,2a 1098
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek A. Robertsen Jarlsberg Travbane 0 12/9 - 06 / 6 1609 14,2a 1098
2 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -26 -2 -1 -6 -8 -103 000
Talk That Talk 2 Plass 339 000
8 år BRUN HP v.Dahir De Prelong* (FR) C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 11/10 - 04 / 5 2100 15,8a 863
e. Global Heart (S) v. Supergill* (US) C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 04/10 - 08 / 5 2100 15,8a 467
Rune Sundhaug /Holmestrand A. Valstad Momarken Travbane 4 19/9 - 03 / 8 2140 18,4a 33
C. Engebråthen A. Valstad Momarken Travbane 3 19/9 - 07 / 2 1640 15,7a 51
Grå m/burgunder ermer, rekl. M. Olsen Bjerke Travbane 1 08/9 - 01 / 2 2100 15,9a 143
3 2018: -15 -0 -1 -1 -8 -54 491 2017: -21 -1 -0 -4 -7 -63 500
Sunrise Yankee (DE) 3 Plass 352 891
7 år MØRKBR HP v.Yankee Glide* (US) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 7 19/10 - 06 / 1 1700 17,0a 80
e. Bloomer Zoomer (US) v. Malabar Man* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 27/9 - 02 / 7 2160 15,4 619
Linda Lehne /Krøderen L. Kolle Biri Travbane 5 15/9 - 01 / 7 2100 15,0a 468
A. Akselsen Aleksander Rishovd G. Gundersen Drammen Travbane 5 03/9 - 07 / 2 1700 14,6a 95
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv L. Kolle Drammen Travbane 3 21/8 - 02 / 9 2100 16,0a 190
4 2018: -12 -0 -1 -2 -3 -32 000 2017: -23 -0 -1 -6 -9 -71 027
Flirtin Superb 4 Plass 375 527
8 år BRUN H v.Flirtin Man (US) V. Hop Klosterskogen Travbane 2 19/10 - 06 / 11 1700 16,5a 71
e. Millsize v. Varenne* (IT) V. Hop Årjäng 6 05/10 - 04 / 4 1640 13,3a 96
Arvid Nystedt /Skien P. Kals Sørlandets Travpark 3 23/9 - 06 / 5 1609 13,8a 43
V. Hop Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 12/9 - 06 / 1 1609 12,6a 404
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 07 / 4 2100 16,3a 330
5 2018: -8 -3 -2 -0 -1 -148 806 2017: -21 -5 -5 -2 -4 -278 862
Joe Hoo Lee (S) 5 Plass 612 170
6 år SVARTBRUN V v.Judge Joe* (US) L. Kolle Biri Travbane 4 06/10 - 06 / 11 2100 15,2a 67
e. Constance Bay* (US) v. Ken Warkentin (US) A. Akselsen Färjestad 2 23/9 - 02 / 9 1640 11,6a 32
Herman Schlaupitz Kihle /Stange M. Gundersen Drammen Travbane 2 03/9 - 07 / 10 1700 14,1a 16
L. Kolle Geir Kihle (T) J. Untersteiner Åby 6 12/8 - 08 / 8 2140 13,5a 289
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek P. Linderoth Hagmyren 1 29/7 - 11 / 1 1640 11,7a 135
6 2018: -3 -1 -0 -1 -1 -27 000 2017: -13 -1 -2 -0 -5 -73 000
Tuff Enuff (S) 6 Plass 396 500
6 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 04/10 - 08 / 10 2100 16,0a 202
e. Dream With Me U.S. (US) v. Angus Hall* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 04 / 10 2100 15,7a 173
Stein Ivar Kløven /Holmestrand E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 12/9 - 06 / 12 1609 13,6a 252
E. Høitomt Stein Ivar Kløven (A) G. Gundersen Drammen Travbane 2 21/8 - 02 / 8 2100 16,0a 194
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 07/8 - 01 / 3 2100 15,6a 72
7 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -1 -1 -6 -46 000
Miley Goal 7 Plass 412 250
7 år BRUN HP v.Chipmate* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 18/10 - 07 / 6 2100 15,3a 480
e. Kiri Goal v. Armbro Goal* (US) L. Kolle Momarken Travbane 3 01/10 - 01 / 9 1640 13,9a 387
Per-Erik Gravdal-Åsmund Gravdal L. Kolle Bjerke Travbane 6 18/9 - 05 / 7 2100 15,8a 286
D. Dalen Per-Erik Gravdal (A) L. Kolle Drammen Travbane 5 15/1 - 01 / 5 1700 17,1a 44
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Akselsen Bjerke Travbane 3 21/12 - 08 / 1 2100 16,1a 148
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -2 -3 -3 -64 424
Scarlet Magic (DK) 8 Plass 408 051
9 år BRUN V v.Rydens Ulano (S) V. Jørgensen Romme 4 13/10 - 01 / 1 2140 15,6 108
e. Golden Beauty (DK) v. Wee Hjordal* (DK) A. Valstad Biri Travbane 0 11/8 - 03 / 3 2120 16,7 258
Stall Stride M. Gundersen Bjerke Travbane 0 02/8 - 06 / 1 2100 14,8a 66
M. Gundersen Arne Moe S. Wassberg Sørlandets Travpark 6 22/7 - 07 / 1 2140 12,9a 629
marineblå m/hvit og rød søm + reklame A. Valstad Östersund 2 16/7 - 07 / 6 1660 17,5 g 88
9 2018: -6 -0 -0 -2 -1 -23 491 2017: -15 -2 -3 -0 -7 -104 846
Othello Tilly* (S) 9 Plass 370 088
7 år BRUN V v.Pine Chip* (US) C. Jepson Åmål 4 30/7 - 05 / 3 2480 15,8a 19
e. Harmony Tilly* (S) v. Diamond Way (DE) T. Jansson Årjäng 5 15/7 - 08 / 7 2140 13,2a 537
Sverige A. Eggen Kongsvinger Travbane 6 05/7 - 05 / 1 1600 14,6a 264
H. Holm Arild Eggen (T) T. Jansson Mantorp 5 03/6 - 08 / 1 2140 14,0a 184
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Eggen Forus Travbane - 06/5 - 07 / 1 2040 dg a 468
10 2018: -16 -0 -2 -0 -7 -40 906 2017: -17 -0 -3 -3 -7 -66 000
Gigant Super* 10 Plass 449 166
9 år BRUN V v.Gigant Neo* (S) O. Sagholen Momarken Travbane 2 01/10 - 01 / 2 1640 13,8a 663
e. Thai Benefice v. Defi D'aunou* (FR) S. Svendsen Bjerke Travbane 4 09/9 - 01 / 3 2100 15,6a 104
Sverige O. Sagholen Bjerke Travbane 5 28/8 - 04 / 8 2100 15,3a 278
Å. Tengsareid Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Bjerke Travbane 2 07/8 - 01 / 9 2100 15,0a 319
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Løve Drammen Travbane 4 27/7 - 01 / 9 1700 14,6a 540
11 2018: -13 -1 -1 -2 -6 -74 824 2017: -16 -3 -1 -1 -8 -178 054
Miss Åslanda* (S) 11 Plass 532 797
6 år SVARTBRUN HP v.Caramba Hall (US) T. Horpestad Örebro 0 21/10 - 06 / 2 2100 15,5a 360
e. Our Joy* (S) v. Senate Hill (US) T. Horpestad Bjerke Travbane 1 04/10 - 08 / 3 2100 15,3a 72
Sverige R. Arnerløf Årjäng 5 24/9 - 06 / 11 2160 15,4 28
T. Horpestad T. Horpestad Färjestad 2 11/9 - 09 / 5 2140 13,6a 121
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst T. Horpestad Axevalla 6 29/8 - 09 / 9 2140 14,6a 45
12 2018: -6 -1 -1 -0 -2 -19 844 2017: -14 -3 -0 -2 -4 -81 471
Ny Komet* (S) 12 Plass 389 009
10 år BRUN V v.Ganymede (FR) S. Jacobsen Åmål 4 15/10 - 06 / 12 1700 16,4 g 37
e. Memory Lane (S) v. Smasher* (US) G. Austevoll Momarken Travbane 0 01/10 - 01 / 11 1640 14,8a 282
Sverige Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 04 / 7 2100 15,7a 93
G. Austevoll Allan Åkerman (A) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 12/9 - 06 / 5 1609 12,2a 105
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Drammen Travbane 1 03/9 - 07 / 8 1700 13,9a 41