<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 11:22 V5-2
MAX 500 POENG - DATOLØP
MAX 500 POENG - DATOLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 85.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-9-6 Plass : 8-9-6

1 2018: -8 -2 -1 -1 -2 -60 000 2017: -13 -0 -1 -2 -5 -38 000
Millglow 2100 1 Plass 157 000
7 år RØD HP v.Revenue* (S) H. Holm Bjerke Travbane 0 28/8 - 01 / 8 1609 14,7a 149
e. Gifts Are Great (US) v. Donerail* (US) H. Holm Bjerke Travbane 5 07/8 - 05 / 6 1609 14,9a 413
Stall Flying K. Johansen Bjerke Travbane 4 10/7 - 01 / 9 2100 17,9a 236
H. Holm Lasse Kjærnet H. Holm Bjerke Travbane 5 06/6 - 01 / 3 2100 18,0a 128
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Gundersen Drammen Travbane 0 18/5 - 04 / 10 1700 16,8a 122
2 2018: -5 -2 -0 -1 -0 -57 000 2017: -10 -1 -0 -1 -3 -70 133
Draco Braz Minto 2 Plass 138 586
4 år BRUN V v.Nu Pagadi* (DE) F. Hamre Bjerke Travbane - 25/10 - 02 / 13 2160 dg 32
e. M.T. Big Applegirl (S) v. Pine Chip* (US) F. Hamre Åby 3 12/10 - 10 / 7 2140 15,4a 39
Stig Flaata /Tinn Austbygd F. Hamre Jarlsberg Travbane 4 30/9 - 05 / 9 2100 14,7a 116
F. Hamre V. Hop Bjerke Travbane - 29/8 - 07 / 7 2100 dg a 168
Todelt mørkblå/lysblå, reklame G. Mikkelsen Bjerke Travbane - 11/6 - 01 / 10 2100 g6 ag 141
3 2017: -9 -1 -0 -1 -2 -26 500 2016: -8 -1 -1 -1 -1 -22 500
Victoria Cheyenne 3 Plass 65 500
6 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 1 16/10 - 02 / 3 2100 17,7a 80
e. Missouri Cheyenne v. Santana Lobell* (US) K. Malmin Drammen Travbane 3 05/10 - 02 / 6 2100 17,8a 140
Stall Victoria Cheyenne O. Mikkelborg Biri Travbane - 29/7 - 03 / 11 2100 dg a 547
K. Malmin Vidar Skogdalen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 17/7 - 01 / 6 2100 19,0ag 138
Mørkblå med gul reklame/bånd H. Horpestad Bjerke Travbane - 10/7 - 01 / 10 2100 dg a 263
4 2017: -15 -0 -1 -0 -6 -25 000 2016: -13 -0 -1 -3 -2 -26 500
Quite Oliver 4 Plass 79 500
5 år BRUN V v.Quite Easy (US) E. Rennesvik Drammen Travbane - 17/10 - 06 / 3 1700 dg a 135
e. Ousse (S) v. Gobernador* (FR) E. Rennesvik Drammen Travbane 4 09/10 - 02 / 6 2500 18,3a 65
Steinar Grøstad /Lierskogen E. Rennesvik Momarken Travbane 2 28/9 - 05 / 10 2140 17,0a 272
E. Rennesvik Karoline Krogh-Hanssen (T) E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 03 / 7 2100 18,8a 233
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Drammen Travbane - 12/8 - 03 / 10 2100 dg a 161
5 2018: -6 -0 -1 -0 -1 -10 000 2017: -13 -0 -1 -1 -3 -19 500
Espagna Frejo (NL) 5 Plass 104 612
7 år BRUN HP v.Gloss Yatzee (S) S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 27/10 - 21 / 1 2100 19,6 P
e. Labyrinth (NL) v. Volo Prise (NL) K. Johansen Biri Travbane 0 20/10 - 06 / 4 1609 17,3a 376
Vicky Lorentzen /Hof K. Johansen Bjerke Travbane 0 07/10 - 01 / 6 2100 16,7a 282
V. Hop Malene Berdalen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 06 / 2 1700 17,0a 270
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek D. Dalen Bjerke Travbane 6 29/6 - 04 / 12 1609 16,8a 190
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -1 -1 -5 -2 -56 500
I'll be Back (S) 6 Plass 79 530
5 år BRUN V v.Donato Hanover* (US) E. Høitomt Biri Travbane 4 13/10 - 03 / 3 2600 18,6a 60
e. Southwind Paradise (US) v. American Winner* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/9 - 06 / 10 2100 16,6a 53
Evy Marie Brinch /Årnes E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/8 - 09 / 9 2100 16,6a 17
E. Høitomt Evy Marie Brinch (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 02/8 - 03 / 6 2100 15,4a 141
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 17/7 - 01 / 8 2100 16,6a 18
7 2017: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -0 -1 -1 -2 -26 715
Skyfall* (S) 7 Plass 78 068
6 år M.BRUN HP v.Was It A Dream* (US) K. Widell Färjestad - 20/10 - 02 / 2 2140 dg g 364
e. Karis Kristin (S) v. Alf Palema* (US) O. Alsen Solvalla 0 03/3 - 03 / 4 2140 17,4a 371
Sverige O. Alsen Bollnäs 0 26/1 - 04 / 8 1640 17,3a 150
P. Strømberg E. Åsblom Solvalla 0 13/1 - 07 / 9 2140 20,3a 462
svart m/rødt sk.stk, hengsler, ermring O. Alsen Solvalla 0 06/1 - 03 / 10 2140 18,5a 362
8 2017: -8 -2 -2 -1 -1 -58 500 2016: -9 -2 -1 -1 -2 -32 560
Artemis (DK) 8 Plass 100 138
5 år BRUN HP v.Earthquake* (US) M. Gundersen Biri Travbane 0 29/9 - 06 / 2 2100 19,1a 56
e. Bambina Dulce (US) v. Donerail* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/9 - 04 / 12 2100 16,3a 99
Morten Svenningsen /Lier M. Gundersen Bjerke Travbane 5 02/8 - 03 / 4 2100 15,5a 33
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) M. Gundersen Sørlandets Travpark 3 21/7 - 05 / 1 2140 16,4 31
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 08/7 - 02 / 6 2100 15,5a 47
9 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -0 -1 -2 -4 -27 500
Mamie's Athletic 9 Plass 96 000
9 år BRUN HP v.Gentle Star* D. Dalen Bjerke Travbane 5 16/10 - 05 / 1 2100 16,8a 426
e. Mamie's Lucia v. Active Bowler (S) H. Holm Bjerke Travbane 0 25/9 - 03 / 7 2100 17,0a 475
Berit Tveter Alm-Marjorie Johnstone K. Kvasnes Biri Travbane 5 15/9 - 02 / 3 1609 15,4a 54
D. Dalen Ivar Andresen (B) K. Kvasnes Bjerke Travbane - 04/9 - 01 / 7 2100 dg a 231
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 3 21/8 - 05 / 10 2100 15,5a 232
10 2018: -8 -1 -1 -0 -4 -25 890 2017: -20 -2 -0 -1 -5 -18 885
Always the Best* (DK) 10 Plass 116 803
6 år BRUN HP v.Steinlager (S) S. Andersen Odense - 20/9 - 04 / 2 2140 dg ag 276
e. Kukkuboogaloo* (DK) v. Smok'n Lantern* (US) S. Andersen Odense 4 09/9 - 07 / 2 2160 17,7 38
Sverige S. Andersen Odense - 01/9 - 07 / 1 1640 dg ag 69
C. Tilp Beate Tilp S. Andersen Charlottenlund - 27/8 - 13 / 4 2000 dg ag 169
Hvit m/blå rombe og belte S. Andersen Nykøbing Falster 1 09/8 - 06 / 2 2140 16,8a 147