Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V65-1


Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 240.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -9 -1 -2 -2 -2 -113 000 2017: -14 -1 -1 -2 -4 -46 500
Andova 1 Plass 321 500
7 år SVART HP v.Andover Hall* (US) H. Meland Momarken Travbane 0 01/10 - 06 / 11 1640 22,7ag 329
e. Prestige November (DE) v. General November (DE) H. Meland Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 04 / 3 2609 br ag 670
Lars Christian Larsen-Cecilie Jensen H. Meland Bjerke Travbane 6 06/9 - 06 / 7 2600 16,3a 1306
Åsbjørn Tengsareid (T) Bjørn Larsen (T) H. Meland Klosterskogen Travbane 6 24/8 - 04 / 11 1700 17,1a 1668
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam H. Meland Drammen Travbane 0 17/8 - 05 / 9 2100 18,2ag 327
2 2018: -11 -0 -1 -0 -5 -26 000 2017: -14 -1 -1 -5 -2 -65 500
Quickwin 2 Plass 205 198
7 år MØRKBR V v.Soir Des Tibur Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 22/10 - 06 / 11 2140 16,1a 173
e. A.T.M. Barracuda v. Kendrick Hanover (US) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 7 08/10 - 06 / 10 2140 16,7a 70
Team Tjomsland Racing Stable AB G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 07 / 4 2100 br ag 287
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Forus Travbane 3 16/9 - 07 / 5 1600 14,6a 112
mørkblå m/sølv reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 27/8 - 05 / 6 1609 12,8a 38
3 2018: -6 -3 -0 -1 -1 -95 491 2017: -13 -1 -2 -1 -8 -73 500
Benoit Va Bene 3 Plass 325 991
7 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) T. Erga Sørlandets Travpark 5 22/10 - 06 / 7 2140 16,3a 389
e. Rose Volo* (US) v. Malabar Man* (US) C. Steine Forus Travbane 4 03/10 - 05 / 6 2040 17,3a 65
Lars Barth-Terje Hansen M. Erga Forus Travbane 4 16/9 - 01 / 8 2040 16,6a 201
Tom Erga (T) T. Sør-Reime Forus Travbane 4 21/3 - 03 / 5 2040 17,4a 61
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 0 14/3 - 01 / 6 2040 15,9a 279
4 2018: -5 -0 -0 -2 -1 -17 000 2017: -12 -0 -0 -1 -4 -18 500
La Paloma 4 Plass 251 500
10 år MØRKBR V v.Mr. Commissioner (US) B. Larsen Klosterskogen Travbane 0 25/5 - 05 / 3 2100 16,7a 521
e. Smok'n Katie v. Smok'n Lantern* (US) A. Valstad Bjerke Travbane 5 10/5 - 03 / 6 2160 17,6 672
Linda Borgan /Hvittingfoss B. Larsen Momarken Travbane 0 02/5 - 06 / 3 1640 15,7ag 562
Lars Fredrik Kolle (A) Bjørn Larsen (T) A. Rasmussen Biri Travbane 4 21/4 - 08 / 5 2100 18,5 509
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek A. Rasmussen Sørlandets Travpark 6 09/4 - 03 / 2 2140 18,6 327
5 2017: -18 -2 -1 -1 -10 -78 500 2016: -20 -2 -1 -4 -9 -100 000
Flying Credit S.S. 5 Plass 188 500
5 år SVART HP v.Credit Winner* (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane - 12/10 - 05 / 5 1700 dg a 207
e. Flying Wood (DE) v. Goetmals Wood* (FR) D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 24/8 - 04 / 5 1700 17,2a 405
Lisbeth Baugerød /Hamresanden T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 17/8 - 05 / 6 1700 15,5a 386
Dag-Sveinung Dalen (T) Lisbeth Baugerød S. Løvvold Sørlandets Travpark P 13/8 - 20 / 4 2140 20,2 P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Berås Sørlandets Travpark N 06/8 - 21 / 2 2140 24,3 N
6 2018: -11 -0 -0 -0 -5 -14 750 2017: -22 -0 -0 -2 -10 -37 000
I See U. One 6 Plass 216 015
7 år BRUN V v.Høvding Lavec* (S) D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 27/10 - 05 / 9 2609 16,0a 432
e. Bettymede G.T. v. Ganymede (FR) V. Hop Bjerke Travbane 7 09/10 - 04 / 2 2100 15,7a 289
Enok Antonsen /Arendal M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 17/9 - 05 / 7 2140 16,7a 173
Kjetil Djøseland (T) Enok Antonsen S. Hogner Bjerke Travbane 0 26/7 - 03 / 4 2160 16,8 850
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. R. Wiig Sørlandets Travpark 6 02/7 - 01 / 3 1609 15,1a 423
7 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -22 -0 -1 -2 -11 -52 500
Quintero 7 Plass 250 559
8 år LYSBRUN V v.Cigar Bar (US) V. Hop Klosterskogen Travbane 4 12/10 - 05 / 10 1700 16,5a 467
e. Shania Somolli v. Rockaroundtheclock* (US) H. Halme Klosterskogen Travbane - 02/9 - 02 / 5 2100 dg a 370
Anne Ragnhild Aakre /Neslandsvatn Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 24/8 - 04 / 1 1700 dg a 218
Adrian Solberg Akselsen (S) Anne Ragnhild Aakre O. Østre Klosterskogen Travbane 7 17/8 - 05 / 12 1700 15,5a 1105
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv S. Schembri Klosterskogen Travbane 6 10/8 - 05 / 2 2100 17,2a 157
8 2018: -11 -1 -1 -0 -6 -63 500 2017: -15 -2 -0 -4 -6 -91 500
Ubuntu 8 Plass 343 500
6 år MØRKBR V v.Cromwell (US) T. Solberg Bjerke Travbane 3 09/10 - 04 / 3 2100 15,1a 198
e. La Nina v. Super News (US) T. Solberg Momarken Travbane 0 05/8 - 02 / 2 2140 15,7a 103
Kristine Sørensen-Enok Antonsen G. Austevoll Bjerke Travbane 5 19/7 - 07 / 2 1609 12,6a 166
Tom Erik Solberg (T) Kristine Sørensen (A) T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 06/7 - 02 / 12 2100 15,4a 105
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 22/6 - 01 / 3 1700 14,5a 117
9 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -16 -4 -3 -2 -5 -156 936
Puce Tanic E. 9 Plass 254 936
5 år BRUN H v.Thai Tanic J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 30/9 - 07 / 10 2100 13,5a 65
e. Puce De La Plaine (FR) v. Du Bois De Santal (FR) E. Høitomt Färjestad 4 23/9 - 06 / 6 2140 13,4a 115
Jørn Amundsen /Risør E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 12/9 - 01 / 6 2620 16,7 15
Eirik Høitomt (T) Marius Høitomt (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 30/8 - 06 / 6 2600 15,4a 288
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Hansen Jarlsberg Travbane 2 18/8 - 06 / 1 2100 14,9a 51
10 2018: -10 -3 -2 -1 -2 -80 000 2017: -21 -5 -2 -2 -9 -155 500
Bernardo Halbak 10 Plass 307 500
5 år SVART V v.Orlando Vici (FR) J. Bjaanes Forus Travbane 1 10/10 - 02 / 6 1600 13,6a 528
e. Prima Halbak v. Biesolo* (FR) P. Buer Forus Travbane 4 16/9 - 03 / 9 2040 16,5a 38
Stall Svarte Boksa 4 G. Mikkelsen Bjerke Travbane 0 30/8 - 09 / 7 2600 15,5a 1465
Einar Nedrebø (A) Morten Haugland E. Nedrebø Forus Travbane 4 25/7 - 05 / 4 2040 15,9a 32
Svart m/sølv ermer&2 kilefor. felt,rek E. Nedrebø Forus Travbane 5 27/6 - 08 / 9 2040 15,2a 79