<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 195.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -20 -3 -2 -0 -9 -95 000
Ådne Kommandør 1 Plass 297 500
9 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet A. Andersen Drammen Travbane 0 17/10 - 05 / 11 1700 28,9a 524
e. Ådnes Gro v. Elding A. Andersen Drammen Travbane 4 05/10 - 05 / 1 1700 28,2a 634
Øivind Mikkelsen /Lunde V. Hop Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 02 / 5 1700 27,4ag 251
Anders Andersen (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 12/9 - 02 / 8 2100 31,0a 296
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Bjerke Travbane 0 21/8 - 02 / 5 1609 30,4ag 407
2 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -12 -1 -1 -3 -3 -49 000
Torden Prinsen 2 Plass 239 200
9 år SVART V v.Bork Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 24/9 - 02 / 9 1700 27,0a 36
e. Fjære Stjerna v. Nordli Svarten J. Eriksen Sørlandets Travpark 1 17/9 - 03 / 6 2140 28,8a 67
Kristen Fatland-Hege Fatland T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 17/8 - 06 / 12 1700 27,8a 275
Tom Erik Solberg (T) Kristen Fatland T. Solberg Sørlandets Travpark 5 06/8 - 05 / 1 1640 27,5 80
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Drammen Travbane 7 31/7 - 06 / 1 1700 26,5a 238
3 2019: -7 -1 -1 -1 -4 -48 166 2018: -20 -7 -2 -4 -4 -210 583
Solkongen 3 Plass 432 361
6 år SVART V v.Alm Viktor M. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/8 - 08 / 6 2600 29,2ag 390
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven M. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 09/7 - 01 / 5 2120 27,8 r 54
Terje Haglund /Mysen M. Gundersen Forus Travbane 2 17/6 - 08 / 2 2040 26,8 g 87
Eirik Høitomt (T) Frode Hamre (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 4 31/5 - 07 / 5 2100 26,9a 109
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Akselsen Sørlandets Travpark 8 14/5 - 05 / 10 2180 27,2 389
4 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -17 -2 -2 -2 -5 -74 000
Eldvina 4 Plass 203 000
9 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 08/10 - 02 / 8 2160 30,2 239
e. Eldsi v. Spikeld V. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 23/9 - 05 / 8 2180 30,6 g 75
Kristian Versto /Vinje V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 17/9 - 01 / 6 2140 28,1a 262
Vidar Tjomsland (S) Rune Røyrås V. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 20/8 - 04 / 8 2160 29,0 368
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 13/8 - 04 / 10 2160 dg 307
5 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000
Eddablesa 5 Plass 138 500
14 år SVARTBRUN HP v.Troll Kos M. Solås Sørlandets Travpark 0 17/9 - 01 / 2 2140 31,0a 895
e. Eddalill v. Friggbest M. Solås Sørlandets Travpark 0 13/8 - 04 / 14 2160 31,3 677
Jens Heia /Bygland M. Solås Sørlandets Travpark 4 06/8 - 05 / 3 1640 27,3 816
Margrete Heia Solås (A) M. Solås Sørlandets Travpark 0 25/6 - 04 / 4 2140 31,5 515
Lilla m/gull skråbånd, hvit logo M. Solås Sørlandets Travpark 0 06/6 - 05 / 13 2160 33,5 1042
6 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -9 -3 -0 -0 -0 -44 000
Bokli Stjernen 6 Plass 169 000
7 år SVART V v.Åsajerven G. Flåten Jarlsberg Travbane - 08/7 - 06 / 11 2120 dg 81
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 22/6 - 05 / 11 1700 26,5a 41
Magnar Nornes-Hanne C. Seljelid G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 06 / 12 2100 30,4ag 73
Øystein Tjomsland (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane - 12/5 - 06 / 4 2620 dg 17
mørkblå m/sølv reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 05/5 - 04 / 4 1609 25,8a 29
7 2019: -7 -0 -2 -2 -3 -43 000 2018: -13 -0 -2 -1 -7 -45 000
Will Teddy 7 Plass 342 000
7 år BRUN V v.Dotterud Teddy A. Roland Sørlandets Travpark 2 22/10 - 05 / 3 2140 28,9 226
e. Willtilla v. Braute R. Roland Sørlandets Travpark 4 08/10 - 02 / 10 2160 30,1 496
Rudolf Roland-Andrea Roland R. Roland Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 02 / 4 1700 26,8ag 203
Andrea Roland (A) Rudolf Roland (A) A. Roland Sørlandets Travpark 5 17/9 - 01 / 8 2140 28,2a 545
Grå m/grønt skstk & ermer, hvit søm A. Roland Klosterskogen Travbane 3 24/8 - 02 / 5 2100 29,8ag 145
8 2019: -6 -1 -2 -0 -1 -59 000 2018: -15 -1 -2 -3 -4 -86 500
Odins Høvding 8 Plass 324 500
7 år RØD H v.Moe Odin T. Erga Forus Travbane 2 16/9 - 04 / 5 2040 27,5 159
e. Briskeby Dokka v. Briskeby Gutten E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 26/8 - 06 / 1 2140 27,1 g 67
Elisabeth P. Reinertsen-Gunnleif Reinertsen T. Erga Forus Travbane 0 15/8 - 04 / 12 2060 30,0 g 35
Tom Erga (T) Gunnleif Reinertsen T. Erga Forus Travbane 2 18/7 - 07 / 5 2040 26,8a 35
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 3 01/6 - 04 / 10 1600 29,1a 42
9 2018: -8 -0 -1 -0 -1 -11 982 2017: -22 -1 -3 -0 -5 -58 500
Grude Jerkeld 9 Plass 198 482
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 22/10 - 05 / 8 2160 29,2 g 180
e. Toronita v. Dublan Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 08/10 - 24 / 5 2140 33,7 P
Merete Viksås /Roa P. Kals Sørlandets Travpark - 23/9 - 03 / 5 2160 dg 98
Åsbjørn Tengsareid (T) Øystein Tjomsland (T) L. Kolle Sørlandets Travpark - 17/9 - 01 / 3 2140 dg a 33
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 20/8 - 04 / 7 2160 27,5 57
10 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 10 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 08/10 - 02 / 3 2160 30,6 394
e. Gik Mina v. Ilmin O. Østre Sørlandets Travpark 0 25/6 - 04 / 10 2160 30,0 373
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez H. Forberg Jarlsberg Travbane 0 16/6 - 04 / 12 2140 27,9 1311
Pål Henning K. Johannessen (A) O. Østre Klosterskogen Travbane 0 08/6 - 03 / 3 1700 30,4a 241
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr I. Andersen Sørlandets Travpark 0 28/5 - 07 / 5 2160 33,3 499