<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1
MENY STOKKE

Varmblods 2609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 200.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-2-6 Plass : 4-2-6

1 2018: -17 -3 -2 -6 -2 -114 000 2017: -13 -1 -0 -3 -3 -48 000
Anthony Downs (DK) 2609 1 Plass 273 500
6 år BRUN V v.Great Challenger (US) T. Solberg Bjerke Travbane 3 04/10 - 02 / 4 2600 17,2a 100
e. Tangee Boko (S) v. Enjoy Lavec* (S) T. Solberg Bjerke Travbane 1 25/9 - 05 / 6 2100 15,2a 36
Walter Thorjussen-Rita Moen T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 12/9 - 01 / 7 2620 17,0 165
T. Solberg Per Gottling (T) T. Solberg Bjerke Travbane 3 04/9 - 04 / 3 2100 15,6a 105
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane P 04/8 - 20 / 2 2100 17,7 P
2 2018: -15 -0 -1 -0 -5 -25 500 2017: -17 -1 -3 -1 -6 -66 882
Lonely Vacation 2 Plass 204 382
8 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) K. Johansen Biri Travbane 5 13/10 - 06 / 12 2100 16,7a 841
e. Lady Lonely Hill v. Super News (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/10 - 08 / 5 2100 15,3a 590
Thomas Rød-Elisabeth Rød G. Austevoll Bjerke Travbane 2 25/9 - 04 / 6 2100 15,4a 39
G. Austevoll Thomas Rød G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/9 - 06 / 5 2600 16,8a 307
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Sørlandets Travpark 4 26/8 - 03 / 4 2140 15,8a 210
3 2018: -16 -2 -7 -2 -3 -128 500 2017: -10 -5 -1 -0 -1 -99 000
Massive Speed 3 Plass 308 500
5 år BRUN V v.Muscle Massive* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 30/8 - 08 / 8 2600 dg a 293
e. Uganda (S) v. Spotlite Lobell* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 13/8 - 06 / 2 2140 15,5ag 28
Stall Massive & Lars Gaute Bø Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 21/7 - 05 / 7 2160 15,6 45
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 05/5 - 06 / 1 2609 dg a 33
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 1 18/4 - 06 / 1 2550 19,1 13
4 2018: -15 -3 -2 -2 -6 -195 472 2017: -20 -5 -2 -0 -7 -192 783
Darco (DE) 4 Plass 439 101
8 år BRUN V v.Joker de Rozoy (FR) P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 14/10 - 04 / 2 4140 17,9 241
e. Pine Spirit (US) v. Pine Chip* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 04/10 - 05 / 11 2600 17,4a 67
Ottar Sætre /Nittedal T. Solberg Bjerke Travbane 4 27/9 - 02 / 3 2140 15,7 39
P. Midtfjeld Sigbjørn Kolnes (T) M. Gundersen Bjerke Travbane - 10/9 - 05 / 3 3120 dg 76
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek S. Løvvold Biri Travbane - 01/9 - 06 / 7 2100 dg a 15
5 2018: -17 -2 -3 -2 -3 -94 500 2017: -19 -4 -0 -3 -4 -116 882
S.M.K. Spirit 5 Plass 336 382
6 år BRUN V v.Bullchip R. Aarlie Åmål 4 15/10 - 08 / 6 2080 14,4a 102
e. Andora Augustinu v. Prestigious Teachr* (US) H. Horpestad Drammen Travbane - 09/10 - 06 / 7 2100 dg a 239
Stall S.M.K. Spirit R. Aarlie Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 02 / 10 2100 15,4a 120
R. Aarlie R. Aarlie Drammen Travbane 3 21/9 - 05 / 3 2100 16,6a 27
Todelt svart/gull, gull mansj, rek R. Aarlie Bjerke Travbane 3 04/9 - 05 / 5 2100 15,2a 72
6 2018: -13 -1 -1 -1 -5 -45 000 2017: -19 -5 -3 -2 -4 -165 500
Symphonic Lennox (S) 6 Plass 243 977
6 år MØRKBR V v.Symphonic Hanover (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 19/10 - 06 / 4 1700 17,3a 17
e. Lovely Dream S.E. (S) v. Smok'n Lantern* (US) L. Trudvang Drammen Travbane 4 09/10 - 06 / 12 2100 16,8a 218
Line Thue Nervik-Simen Rustadstuen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 17/9 - 05 / 9 2140 16,4a 131
E. Høitomt Tor Olaf Halle (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 02/9 - 04 / 2 2900 17,8 211
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 26/8 - 03 / 8 2140 16,4a 81
7 2018: -9 -1 -1 -1 -1 -29 000 2017: -12 -1 -0 -0 -4 -22 000
Caipirinha 7 Plass 196 000
8 år BRUN HP v.Tap In* (US) G. Austevoll Drammen Travbane 0 21/9 - 05 / 8 2100 17,3a 370
e. Twilight S.E. (S) v. Zoot Suit (US) Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 21/8 - 06 / 3 1700 16,7a 202
Anne R. Kulseng-Hansen-Linn Therese Ekehaug Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 12/8 - 02 / 1 2100 16,8a 146
H. Holm Siv Ailin Olsen (T) V. Hop Drammen Travbane 0 01/7 - 09 / 12 2500 16,8a 364
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 22/6 - 01 / 4 1700 15,0a 342
8 2018: -14 -0 -2 -1 -5 -54 032 2017: -14 -1 -1 -2 -9 -72 116
Live in Peace* (S) 8 Plass 267 732
12 år BRUN V v.Peace On Earth* (S) P. Nilsen Arvika 1 24/7 - 06 / 6 2500 16,3a 134
e. Liv L.L.* (S) v. Smasher* (US) H. Horpestad Åmål 2 05/7 - 05 / 10 2480 16,5a 104
Sverige H. Horpestad Bjerke Travbane 4 28/6 - 06 / 3 2100 14,9a 803
H. Nygård Sandra K. Eriksson P. Nilsen Årjäng 5 05/6 - 08 / 2 2140 15,5a 479
Rød m/hvit ermstr,svart mansj,rekl P. Nilsen Färjestad 7 29/5 - 06 / 3 1640 14,1a 626
9 2018: -25 -0 -1 -2 -12 -60 250 2017: -22 -0 -0 -2 -10 -37 000
I See U. One 9 Plass 261 515
7 år BRUN V v.Høvding Lavec* (S) V. Hop Bjerke Travbane 7 09/10 - 04 / 2 2100 15,7a 289
e. Bettymede G.T. v. Ganymede (FR) M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 17/9 - 05 / 7 2140 16,7a 173
Enok Antonsen /Arendal S. Hogner Bjerke Travbane 0 26/7 - 03 / 4 2160 16,8 850
D. Dalen Enok Antonsen R. Wiig Sørlandets Travpark 6 02/7 - 01 / 3 1609 15,1a 423
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek L. Trudvang Drammen Travbane 6 19/6 - 02 / 9 2100 17,1a 624
10 2017: -10 -0 -0 -1 -6 -24 000 2016: -11 -0 -0 -1 -4 -20 000
T.M. First On Photo 10 Plass 189 000
7 år BRUN V v.Mo Monet Hanover (US) T. Fløysand Klosterskogen Travbane 0 01/6 - 06 / 5 1700 16,8a 395
e. Dancing Cira v. Sack Pack (US) T. Fløysand Bjerke Travbane 4 08/5 - 05 / 5 1609 14,1a 306
Andrea Emilie Frednes /Sandefjord A. Rasmussen Momarken Travbane 3 16/4 - 03 / 5 2140 18,2a 261
J. Undem Andrea Emilie Frednes (P) T. Fløysand Jarlsberg Travbane 5 06/4 - 02 / 4 2100 17,2a 193
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek T. Fløysand Jarlsberg Travbane 0 03/2 - 06 / 9 1609 16,9a 591
11 2018: -17 -3 -2 -2 -6 -139 991 2017: -7 -1 -0 -0 -0 -16 000
Soros Kronos* (S) 11 Plass 255 291
7 år SVARTBRUN V v.Varenne* (IT) A. Akselsen Bjerke Travbane - 10/9 - 05 / 4 3120 dg 660
e. Honey Lavec (S) v. Malabar Man* (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 24/8 - 01 / 1 2100 21,0ag 36
Sverige A. Akselsen Bjerke Travbane 0 09/8 - 07 / 10 2100 15,4ag 133
A. Akselsen Thøger Malmstrøm A. Akselsen Klosterskogen Travbane 1 30/7 - 01 / 2 2100 16,9a 31
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Valstad Jarlsberg Travbane P 05/5 - 23 / 3 2100 20,2 g P
12 2018: -17 -4 -2 -2 -3 -104 500 2017: -14 -1 -1 -1 -8 -60 000
King Senator 12 Plass 301 500
6 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) A. Sletsjø Drammen Travbane 7 09/10 - 06 / 3 2100 17,3a 219
e. Lizzi Pilot v. Gunslinger Spur (US) V. Hop Drammen Travbane 4 21/9 - 05 / 12 2100 16,6a 102
Gunnar Aksnes-Kåre Johannesen J. Andreu Drammen Travbane 4 03/9 - 02 / 1 2100 16,0a 129
V. Hop Gunnar Aksnes A. Sletsjø Jarlsberg Travbane 5 18/8 - 06 / 11 2100 15,1a 524
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Drammen Travbane 5 12/8 - 02 / 9 2100 16,7a 394