<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 1700 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 250.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -15 -3 -2 -2 -3 -117 000 2017: -17 -2 -2 -0 -9 -85 000
Kemas Starlight (S) 1 Plass 374 392
7 år M.BRUN HP v.Credit Winner* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 0 04/9 - 05 / 13 2100 16,0a 65
e. Varna Boko (S) v. Viking's Way* (FR) K. Johansen Bjerke Travbane 5 16/8 - 07 / 5 1609 12,7a 113
Bjørnar Heibø /Skien E. Høitomt Momarken Travbane 5 05/8 - 02 / 7 2140 15,1a 180
Alexander Heisholt (T) Bjørnar Heibø K. Johansen Biri Travbane 2 23/7 - 06 / 9 1609 13,8a 278
Rød m/sølv stolpe v.side,3 stj. h.side O. Storetvedt Leangen Travbane 7 23/6 - 04 / 12 1640 14,8a 83
2 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -8 -1 -0 -0 -2 -16 000
Renoir Simoni (DK) 2 Plass 167 958
9 år RØD HP v.Carpe Diem (FR) C. Engebråthen Drammen Travbane 0 21/9 - 05 / 5 2100 20,6a 373
e. Try Nissan* (DK) v. Linus T. (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 05 / 10 1609 17,6a 216
Jeanette Mari Østgård /Holmestrand D. Dalen Bjerke Travbane 0 22/12 - 05 / 10 1609 16,6a 265
Connie Engebråthen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 1 08/12 - 01 / 2 1609 16,7a 178
Grå m/burgunder ermer, rekl. A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 02 / 8 2100 18,8a 759
3 2017: -18 -2 -1 -1 -10 -78 500 2016: -20 -2 -1 -4 -9 -100 000
Flying Credit S.S. 3 Plass 188 500
5 år SVART HP v.Credit Winner* (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane - 12/10 - 05 / 5 1700 dg a 207
e. Flying Wood (DE) v. Goetmals Wood* (FR) D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 24/8 - 04 / 5 1700 17,2a 405
Lisbeth Baugerød /Hamresanden T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 17/8 - 05 / 6 1700 15,5a 386
Dag-Sveinung Dalen (T) Lisbeth Baugerød S. Løvvold Sørlandets Travpark P 13/8 - 20 / 4 2140 20,2 P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Berås Sørlandets Travpark N 06/8 - 21 / 2 2140 24,3 N
4 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -9 -2 -1 -1 -2 -53 000
Tib Tinto 4 Plass 214 000
8 år FUKS HP v.Staro Showbiz (S) H. Kolle Sørlandets Travpark 3 25/3 - 01 / 3 2140 16,7a 16
e. In Absurdum (S) v. Mack Lobell* (US) M. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 16/3 - 06 / 1 1700 16,8a 322
Ole Morten Nilsen /Tjodalyng H. Kolle Jarlsberg Travbane 0 24/2 - 05 / 5 2100 br ag 65
Vidar Hop (T) Ole Morten Nilsen L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 09/2 - 06 / 12 1700 16,4a 143
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Kolle Klosterskogen Travbane 1 30/1 - 07 / 3 2100 18,8a 26
5 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -24 -2 -2 -3 -9 -90 718
Beaks Tamara 5 Plass 222 375
8 år BRUN HP v.Mr. Commissioner (US) O. Kjenner Drammen Travbane 0 09/10 - 06 / 6 2100 17,6ag 186
e. Beak's Lady v. Zoot Suit (US) K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 3 30/9 - 06 / 2 1609 12,7a 636
Kjell Ingjer /Blaker K. Eriksson Åmål 5 30/7 - 07 / 5 2080 15,5a 80
Knut Arne Ødegaard (T) P. Rønningen Bjerke Travbane 1 20/7 - 03 / 9 2100 16,1a 52
blå m/rød bunn. L. Trudvang Arvika 4 26/6 - 05 / 8 2100 15,7a 110
6 2018: -9 -1 -2 -2 -2 -82 491 2017: -16 -2 -2 -1 -3 -98 000
Jacobine Y. 6 Plass 324 491
6 år BRUN HP v.Steinlager (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 12/10 - 05 / 3 1700 16,0a 74
e. Keptsecret Diamant (DE) v. Extreme Dream* (FR) P. Midtfjeld Momarken Travbane - 01/10 - 05 / 1 1640 dg a 140
Svein Ystehede /Halden P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 04/9 - 05 / 12 2100 16,1a 107
Åsbjørn Tengsareid (T) Per Oleg Midtfjeld (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 24/8 - 04 / 8 1700 16,4a 185
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/8 - 02 / 6 2140 15,9ag 204
7 2018: -18 -1 -1 -2 -7 -73 000 2017: -24 -2 -3 -2 -7 -109 318
Norva Young 7 Plass 288 040
6 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 3 16/10 - 03 / 2 2100 16,8a 51
e. Super Young v. Super News (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 6 07/10 - 06 / 4 2600 15,5a 253
Per K. Runden /Skarnes C. Hande Bjerke Travbane 5 27/9 - 04 / 6 1609 14,4a 173
Magnus Teien Gundersen (S) Per K. Rundén K. Kvasnes Biri Travbane P 15/9 - 22 / 1 2100 20,9 g P
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane - 09/9 - 07 / 9 2100 dg a 352
8 2018: -8 -1 -1 -0 -3 -36 500 2017: -20 -1 -5 -2 -8 -159 500
Scarlet Creation 8 Plass 245 442
5 år BRUN HP v.Scarlet Knight* (US) G. Austevoll Momarken Travbane 6 14/10 - 06 / 11 1640 14,1a 440
e. One Creation v. Varenne* (IT) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 30/9 - 06 / 12 1609 12,9a 188
Kristine Sørensen /Arendal M. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 06 / 2 2100 15,4a 31
Gunnar Austevoll (T) Rune Hansen G. Austevoll Bjerke Travbane 8 10/9 - 04 / 11 2100 14,6a 1338
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 30/8 - 03 / 2 2100 15,5a 156
9 2018: -11 -0 -1 -1 -6 -38 000 2017: -9 -0 -3 -0 -2 -42 500
Tulle Ringhøj (DK) 9 Plass 279 919
8 år BRUN HP v.Deliberate Speed* (US) J. Hansen Drammen Travbane - 09/10 - 06 / 2 2100 g4 ag 228
e. Eliza Unikum (DK) v. Ride The Wave* (US) J. Hansen Bjerke Travbane - 20/9 - 07 / 6 2100 dg a 554
Trygve Rui-Jon B. Rui J. Hansen Bjerke Travbane 5 23/8 - 06 / 11 2100 15,6a 544
Joakim Hansen (S) Jan Morten Hansen (T) E. Høitomt Drammen Travbane 2 28/8 - 03 / 9 2500 16,9a 63
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Sørlandets Travpark 3 31/7 - 02 / 11 2160 16,9 50
10 2018: -6 -1 -0 -1 -1 -24 500 2017: -17 -0 -1 -1 -5 -32 000
Trophydore (DK) 10 Plass 204 375
8 år BRUN HP v.Trophy Catch (US) A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 06 / 12 2100 16,7a 491
e. Jadore (DK) v. Victor Victor* (US) A. Frønes Sørlandets Travpark 4 17/9 - 05 / 6 2140 16,3a 183
Stall Lost In Space A. Frønes Sørlandets Travpark 0 26/8 - 08 / 3 2140 16,0a 314
Anette Frønes (A) A. Frønes Kala Landbane 3 19/8 - 02 / 1 1900 17,2a 139
Mørkblå m/burg. ermer, reklame M. Øyo Klosterskogen Travbane 2 30/7 - 01 / 1 2100 17,2a 146
11 2018: -13 -0 -2 -1 -4 -31 991 2017: -16 -3 -0 -2 -2 -89 500
California Estelle 11 Plass 283 991
6 år BRUN HP v.Jetstile O. Østre Årjäng 0 05/10 - 03 / 10 2660 15,6 107
e. California Joy (DE) v. Floritas Hero L. (S) O. Østre Färjestad 0 23/9 - 04 / 11 2660 15,3 g 457
Sigrunn Ottersen /Halden O. Østre Bjerke Travbane 0 09/9 - 07 / 4 2100 16,5ag 159
Ole Johan Østre (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 1 24/8 - 04 / 9 1700 15,9a 78
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Biri Travbane 0 28/7 - 07 / 1 3100 18,7 342
12 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -100 000 2017: -16 -3 -4 -0 -5 -121 000
Above From De Hess (DK) 12 Plass 378 159
6 år BRUN HP v.From Above* (S) E. Høitomt Momarken Travbane 6 14/10 - 04 / 7 4160 18,1 120
e. Fraulein De Hess (DK) v. Crysta's Best* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 07/10 - 08 / 8 2100 14,1a 84
Stian Hallenstvedt /Horten M. Høitomt Bjerke Travbane 2 20/9 - 07 / 2 2100 temp a 22
Eirik Høitomt (T) Marius Høitomt (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 04/9 - 05 / 8 2100 14,8a 21
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Høitomt Drammen Travbane 1 21/8 - 06 / 8 1700 16,1a 48