<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:00 V65-4
V5-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 55.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 90.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -13 -0 -1 -1 -3 -22 000 2017: -13 -0 -0 -1 -7 -34 000
H.M. Urd 1 Plass 78 200
8 år MØRKBR HP v.Norne O. Østre Drammen Travbane 4 17/10 - 04 / 3 2100 32,2 g 301
e. Overskeid Ili v. Ilmin G. Nordbotten Jarlsberg Travbane 0 12/9 - 05 / 9 2120 36,5 g 2484
Geir Nordbotten /Stokke G. Nordbotten Klosterskogen Travbane 9 30/7 - 03 / 2 2100 34,6 g 246
Geir Nordbotten (B) O. Østre Sørlandets Travpark 0 02/7 - 03 / 4 2140 34,8 g 177
mørkegrønn m/blått sk.stk, hvit hest O. Østre Klosterskogen Travbane 5 22/6 - 04 / 1 2100 31,2 290
2 2018: -14 -3 -1 -2 -3 -109 000 2017: -17 -3 -2 -0 -2 -62 000
Eigelands Rebecca 2 Plass 175 000
6 år MØRKBR HP v.Lome Kongen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 03 / 11 2100 33,4ag 98
e. Stai Helga v. Elding G. Flåten Drammen Travbane - 03/9 - 05 / 8 2120 dg 16
Øystein Wennesland /Lillesand M. Løve Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 02 / 6 2100 35,4ag 34
Anette Frønes (A) Terje Villum G. Flåten Biri Travbane 0 28/7 - 06 / 1 2100 31,1ag 26
Mørkblå m/burg. ermer, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 01 / 5 1609 26,0a 18
3 2018: -5 -1 -0 -0 -0 -14 000 2017: -20 -0 -0 -0 -10 -31 000
Gylden Bausa 3 Plass 75 200
8 år SVART HP v.Skibber R. Aarlie Drammen Travbane 6 23/10 - 02 / 2 2100 32,0a 488
e. Gylden Vår v. Bork Rigel P. Sem Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 04 / 1 2100 32,7 725
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen R. Aarlie Drammen Travbane 0 05/10 - 01 / 7 2100 32,0a 389
Pål Sem (T) Magnus Billing G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 03 / 10 2100 31,2a 479
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek G. Austevoll Biri Travbane 0 15/9 - 05 / 2 1609 30,7a 299
4 2018: -15 -1 -3 -4 -5 -76 000 2017: -9 -1 -4 -0 -4 -58 500
Lome Perla 4 Plass 134 500
5 år L.BRUNBORK HP v.Bork Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 08/10 - 03 / 11 2180 30,1 115
e. Lomevilja v. Spikeld K. Johansen Bjerke Travbane 2 20/9 - 02 / 7 2140 31,8 19
Ludvig Jensen /Tveit E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 17/9 - 02 / 6 2160 30,4 57
Eirik Høitomt (T) Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Drammen Travbane 5 07/9 - 03 / 10 2120 33,5 g 31
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 27/8 - 08 / 3 2100 32,4 18
5 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -2 -0 -0 -3 -48 604
Art Kongsdotter 5 Plass 48 604
4 år SVART HP v.Tekno Odin K. Johansen Jarlsberg Travbane P 12/9 - 20 / 10 2120 34,5 P
e. Alm Tana v. Prins Vinter J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 19/5 - 08 / 3 2160 br g 67
Team Eiker J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 18/9 - 01 / 12 2100 br ar 1582
Vidar Hop (T) Truls Heslien J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 05/9 - 03 / 3 2100 31,1a 54
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Mjølnerød Dannero 6 25/7 - 06 / 2 2140 31,4a 97
6 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -2 -1 -2 -3 -50 000
Jærvestjerna 6 Plass 55 000
8 år MØRKBR HP v.Stjerne Faks A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 19/10 - 03 / 5 2100 32,2a 159
e. Heitra v. Bork Rigel A. Heisholt Bjerke Travbane 0 07/10 - 02 / 5 2140 32,3 g 526
Hans Storvik /Porsgrunn A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 05 / 4 2100 32,7 g 349
Alexander Heisholt (T) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 03 / 8 2120 br 752
Rød m/sølv stolpe v.side,3 stj. h.side A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 04 / 10 2120 35,8 g 400
7 2018: -19 -0 -0 -1 -9 -36 500 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 1 Plass 118 000
8 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Bjerring Drammen Travbane 0 17/10 - 03 / 3 2100 32,1 g 141
e. Rigel Edda v. Alm Rigel S. Jessen Klosterskogen Travbane 6 12/10 - 02 / 11 2100 31,4ag 435
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes J. Bjerring Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 05 / 8 2120 31,7 g 329
Jan Martin Bjerring (T) Odd Arne Aaland K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 06 / 6 2120 31,6 g 302
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Drammen Travbane 2 03/9 - 05 / 7 2120 30,7 296
8 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -9 -29 500
Land Maria 2 Plass 90 500
7 år BRUN HP v.Voje Faks D. Dalen Drammen Travbane 0 17/10 - 04 / 8 2120 32,0 g 284
e. Mari Snella v. Rolex K.* D. Dalen Drammen Travbane 5 05/10 - 01 / 4 2100 31,5a 255
Hans Landsverk /Gransherad A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 06 / 10 2120 31,9 g 905
Dag-Sveinung Dalen (T) Hans Landsverk D. Dalen Drammen Travbane 6 07/9 - 04 / 12 2100 31,9a 379
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 7 31/7 - 04 / 3 2100 31,1ag 599
9 2018: -12 -3 -2 -3 -4 -194 000 2017: -12 -2 -4 -1 -4 -105 500
Løkki Flaksa 3 Plass 336 500
6 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen V. Kals Bjerke Travbane 5 23/8 - 07 / 9 2100 29,2a 122
e. Steana v. Helmin Rigel V. Kals Bjerke Travbane 2 16/8 - 04 / 6 2160 29,9 79
Vigdis C.O. Kals-Ole Gunnar Kals V. Kals Sørlandets Travpark 4 06/8 - 04 / 1 2140 30,5 g 24
Vilde M. Kals (A) V. Kals Sørlandets Travpark 3 11/7 - 06 / 2 2140 28,8a 118
Turkis,svart sidef.&underarm,sv.emblem V. Kals Sørlandets Travpark 1 25/6 - 06 / 1 2140 30,5 450
10 2018: -15 -0 -2 -1 -5 -36 500 2017: -10 -0 -1 -0 -5 -27 000
Bjønnum Jerka 4 Plass 120 500
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 12/10 - 02 / 12 2100 31,5ag 652
e. Brødsjø Terna v. Elding A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 03 / 9 2100 30,6ag 119
Janne Aadna /Skien E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 01 / 3 2100 29,5ag 147
Adrian Solberg Akselsen (S) Janne Aadna E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 04/5 - 04 / 9 2120 32,8 g 58
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv M. Høitomt Sørlandets Travpark 8 23/4 - 04 / 13 2160 30,7 452
11 2018: -15 -2 -0 -1 -3 -59 000 2017: -13 -1 -3 -0 -4 -68 000
Komnes Molla 5 Plass 162 000
5 år RØD HP v.Wik Stjernen J. Gaustad Bjerke Travbane 0 07/10 - 07 / 1 2120 29,2 701
e. Komnes Sol v. Moe Odin J. Gaustad Bjerke Travbane 0 28/8 - 13 / 3 2100 30,9a 716
Stall Eldo J. Gaustad Jarlsberg Travbane 7 18/8 - 04 / 6 2100 30,0 274
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Drammen Travbane 0 12/8 - 06 / 8 1700 29,3ag 1126
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 0 10/6 - 02 / 8 2140 29,8 682
12 2018: -20 -0 -0 -4 -8 -46 000 2017: -14 -1 -2 -2 -5 -54 000
Kagge Luna 6 Plass 155 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Drammen Travbane 4 17/10 - 03 / 4 2100 32,0 g 133
e. Høgda Vesla v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 12/9 - 05 / 10 2120 31,5 138
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen K. Johansen Biri Travbane 2 25/8 - 08 / 10 2140 31,4 66
Ole Johan Østre (T) Bjørn Gustavsen (A) E. Høitomt Biri Travbane 0 16/7 - 08 / 11 2120 32,3 27
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Biri Travbane 1 30/6 - 08 / 10 2140 32,0 26