<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:55 V5-4
BREDDEPREMIERINGSLØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 16.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -7 -0 -1 -1 -1 -11 000
Lier Lykka 1 Plass 13 000
6 år MØRKBR HP v.Wiking Blesen K. Sørensen Sørlandets Travpark 8 23/9 - 01 / 8 2160 35,2 r 450
e. Lier Dokka v. Elding D. Dalen Drammen Travbane 0 10/4 - 08 / 3 2100 38,2 rg 115
Kristine Sørensen-Enok Antonsen D. Dalen Drammen Travbane - 19/3 - 02 / 2 2100 dg 138
Dag-Sveinung Dalen (T) Kristine Sørensen (A) D. Dalen Biri Travbane 0 06/1 - 08 / 13 2120 39,1 g 115
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 0 09/12 - 04 / 6 2100 br g 329
2 2018: -8 -4 -0 -0 -3 -120 386 2017: -4 -4 -0 -0 -0 -66 000
Lykkje Birk 2 Plass 186 386
4 år SVARTBRUN V v.Bork Odin V. Hop Drammen Travbane 1 09/10 - 08 / 8 2100 35,7 55
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten S. Jessen Klosterskogen Travbane P 10/8 - 20 / 4 2120 39,6 g P
Jorunn Svensson-Tom Svensson S. Jessen Klosterskogen Travbane 11/8 - 20 / 9 1720 51,4 B
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) S. Jessen Klosterskogen Travbane 28/7 - 20 / 3 1720 55,2 g B
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
3 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -7 -0 -1 -0 -2 -10 000
Emse Balder 3 Plass 22 000
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder A. Christensen Sørlandets Travpark 0 17/9 - 02 / 1 2140 br g 430
e. Emse Guri v. Braute A. Christensen Klosterskogen Travbane 2 24/8 - 07 / 5 2100 34,9 169
Kristian Solbakken-Anne Rasmus A. Christensen Jarlsberg Travbane 7 18/8 - 07 / 2 2100 40,2 g 370
Anne Christensen (A) A. Christensen Klosterskogen Travbane 5 30/7 - 08 / 2 2100 39,6 g 130
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Drammen Travbane P 19/6 - 20 / 4 2100 39,2 P
4 2018: -12 -4 -1 -0 -2 -125 000 2017: -14 -0 -1 -2 -4 -42 000
Daragon 1 Plass 167 000
4 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Bjerke Travbane 3 11/10 - 01 / 10 2160 34,4 357
e. Stjernesiri v. Elding P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane - 30/9 - 01 / 1 2100 dg 331
Lars O. Romtveit /Skoppum P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/9 - 08 / 2 2140 36,1 g 476
Adrian Solberg Akselsen (S) Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 24/8 - 07 / 9 2120 37,1 g 72
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 05 / 7 2100 35,4 g 179
5 2018: -14 -0 -1 -1 -6 -30 491 2017: -12 -0 -3 -0 -5 -36 988
Victoria Solbacka 2 Plass 80 479
6 år SVART HP v.Åsajerven V. Hop Drammen Travbane - 04/5 - 02 / 7 2120 dg 44
e. Polar Pila v. Pilmin V. Hop Drammen Travbane 2 10/4 - 08 / 10 2120 33,2 90
Stall Solbacka V. Hop Momarken Travbane - 28/3 - 04 / 2 2140 dg 37
Tom Erik Solberg (T) Frode Larsen V. Hop Drammen Travbane 4 19/3 - 02 / 7 2120 34,6 g 46
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek V. Hop Momarken Travbane 7 14/2 - 04 / 1 2140 33,7 138
6 2017: -6 -1 -2 -1 -1 -34 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Odin Tor 3 Plass 34 000
6 år SVART V v.Moe Odin P. Sem Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 05 / 8 2100 35,1 45
e. Bork Perla v. Bork Rigel P. Sem Kongsvinger Travbane 1 05/7 - 09 / 3 1600 33,5 76
Anders Davidsen-Karin Hognestad P. Sem Klosterskogen Travbane 2 15/6 - 08 / 5 2100 35,1 189
Pål Sem (T) Anders Davidsen P. Sem Jarlsberg Travbane 2 12/5 - 09 / 1 2100 34,9 108
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Drammen Travbane P 30/4 - 20 / 4 2120 37,2 P
7 2018: -6 -0 -1 -1 -3 -22 000 2017: -16 -1 -2 -3 -5 -51 500
Jæger N.A. 4 Plass 73 500
5 år BRUN V v.Wik Stjernen H. Holm Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 01 / 6 2100 33,6 g 44
e. Buer Dina v. Elding B. Larsen Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 07 / 7 2100 34,4 77
Inger Nygård-Øyvind Aske L. Kolle Drammen Travbane 3 14/9 - 02 / 4 2100 32,8 32
Eirik Høitomt (T) Bjørn Larsen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 27/8 - 08 / 6 2120 31,9 180
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 10/8 - 07 / 9 2120 34,4 259
8 2018: -11 -0 -0 -1 -2 -10 000 2017: -20 -0 -0 -0 -9 -28 000
Særheims Jerka 5 Plass 59 000
7 år BRUNSVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Reime Årjäng 0 16/9 - 03 / 12 2160 34,0 g 268
e. Særheims Hege v. Buås Svarten O. Østre Bjerke Travbane - 13/9 - 05 / 1 2140 dg 283
Bjørn Sandbekkbråten-Bente Sandbekkbråten O. Østre Drammen Travbane - 03/9 - 05 / 3 2100 dg 150
Knut Arne Ødegaard (T) O. Østre Biri Travbane 5 25/8 - 03 / 2 2100 32,8 113
blå m/rød bunn. O. Gudmestad Forus Travbane - 06/5 - 02 / 3 2040 dg 291
9 2018: -8 -1 -1 -1 -1 -46 000 2017: -17 -3 -1 -1 -7 -103 000
Tako Ø.K. 6 Plass 149 000
5 år SVART V v.Tekno Odin J. Undem Sørlandets Travpark 6 17/9 - 02 / 4 2160 31,5 74
e. Taletta v. Rigel Jo J. Undem Sørlandets Travpark 4 13/8 - 08 / 7 2160 32,2 60
Jan Gustavsen /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane - 30/7 - 03 / 4 2100 dg 49
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Jarlsberg Travbane 5 07/7 - 02 / 7 2100 30,0 105
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek L. Kolle Klosterskogen Travbane - 22/6 - 08 / 9 2120 dg 33
10 2017: -23 -0 -0 -3 -8 -30 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Junior 7 Plass 30 500
8 år SVART V v.Moe Odin H. Nordland Klosterskogen Travbane 0 19/10 - 03 / 1 2100 31,6a 153
e. Spang Rosa v. Eng Svarten H. Nordland Drammen Travbane 5 09/10 - 03 / 9 2120 33,8 g 317
Nils Ivar Nordland /Haugesund H. Nordland Jarlsberg Travbane - 30/9 - 01 / 8 2120 dg 174
Håkon Johannes Nordland (A) H. Nordland Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 07 / 5 2100 34,2 157
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Drammen Travbane - 21/9 - 03 / 7 2120 dg 190
11 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -11 -0 -0 -1 -9 -25 500
Findal Faxen 8 Plass 29 500
7 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Jarlsberg Travbane 4 27/8 - 08 / 7 2120 33,4 70
e. Findal Elda v. Elding J. Undem Sørlandets Travpark 4 20/8 - 08 / 11 2160 31,8 533
Ole Roger Dyrkorn /Stathelle J. Undem Drammen Travbane 8 31/7 - 03 / 13 2120 35,0 272
Knut Robin Dalsbotten (A) Ole Roger Dyrkorn J. Undem Jarlsberg Travbane 8 26/6 - 09 / 12 2120 33,5 909
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek T. Borg Klosterskogen Travbane 0 08/6 - 02 / 4 2100 br g 394
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -0 -1 -5 -18 000
Ingemann 9 Plass 28 000
6 år SVART V v.Saras Tofte J. Gaustad Sørlandets Travpark - 17/9 - 02 / 9 2160 dgp 411
e. Stjernespika v. Sjefen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 04 / 9 2120 34,2 141
Anniken Storhaug-Isak Storhaug Kristoffersen J. Gaustad Bjerke Travbane 3 10/8 - 02 / 4 2100 32,1a 209
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Kongsvinger Travbane 4 05/7 - 09 / 12 1620 33,1 27
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 22/6 - 08 / 8 2120 32,3 333
13 2018: -16 -0 -0 -3 -7 -37 500 2017: -28 -0 -1 -4 -10 -56 000
Hof Blesen 1 Plass 101 500
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Bjerke Travbane 0 18/10 - 04 / 4 2160 31,7 650
e. Hof Stjerna v. Bol Elden E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 04 / 2 2100 32,7 575
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 6 30/9 - 01 / 14 2140 31,3 g 222
Eivind Gravdal (T) H. Eggen Bjerke Travbane - 20/9 - 05 / 1 2140 dg 278
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 06 / 1 2100 31,7 335