<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V76-6
V5-3
DD-1
JOHS. THUES LØP
JOHS. THUES LØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 850.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-10-7 Plass : 11-10-7

1 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -9 500 2017: -12 -1 -2 -0 -4 -121 000
Ronato (US) 2100 1 Plass 680 000
7 år BRUN V v.Donato Hanover* (US) T. Borg Bjerke Travbane 0 09/9 - 09 / 9 2100 16,1a 340
e. Rare Gift (US) v. Muscles Yankee* (US) T. Borg Momarken Travbane 0 05/8 - 07 / 7 1640 13,7a 474
Rolf Mangelrød /Larvik T. Borg Sørlandets Travpark 4 22/7 - 07 / 11 2140 12,6a 422
M. Gundersen Rolf Mangelrød T. Borg Jarlsberg Travbane 2 09/7 - 06 / 3 1609 11,5a 256
marineblå m/hvit og rød søm + reklame T. Solberg Bjerke Travbane 5 11/6 - 13 / 2 1609 13,7a 588
2 2018: -8 -0 -0 -1 -6 -39 144 2017: -17 -1 -3 -2 -5 -70 500
King Of Friday 2 Plass 800 243
10 år BRUN H v.Fast Photo* (US) H. Høyland Bergen Travpark 3 12/10 - 02 / 1 2100 15,0a 571
e. Thai Sweet News v. Super News (US) H. Høyland Forus Travbane 4 03/10 - 07 / 7 2080 18,2 31
Thomas Antonsen /Slitu H. Høyland Bergen Travpark 3 03/8 - 07 / 10 2120 16,5 68
C. Antonsen Hilde Halvorsen H. Høyland Bergen Travpark 1 20/7 - 09 / 8 2140 15,2 33
Blå m/gul hestesko & tre ermringer H. Høyland Bergen Travpark 0 13/7 - 01 / 2 1600 14,9ag 400
3 2018: -8 -3 -1 -0 -2 -109 500 2017: -19 -3 -1 -5 -5 -121 000
Jet Voice 3 Plass 966 500
7 år BRUN H v.Jetstile Å. Tengsareid Forus Travbane 1 10/10 - 05 / 4 1600 13,5a 21
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 27/9 - 07 / 10 2100 13,8a 280
Team Øverdal L. Kolle Bjerke Travbane 0 19/7 - 04 / 6 2100 13,1ag 382
Å. Tengsareid Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Kongsvinger Travbane 0 05/7 - 08 / 5 1600 13,3a 325
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Borg Forus Travbane 5 18/6 - 07 / 4 2040 13,9a 166
4 2018: -15 -0 -1 -5 -4 -86 491 2017: -15 -2 -0 -1 -6 -77 581
Dream On Plush 4 Plass 806 572
6 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 1 04/10 - 07 / 13 2160 16,0 207
e. Manita Plush v. Armbro Plush (CA) P. Ingves Åby 0 27/9 - 08 / 7 1640 12,0a 1633
Stall Toftner C. Jepson Färjestad 6 11/9 - 07 / 14 2180 14,9 77
E. Rennesvik Steinar Hammersborg (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 1 20/8 - 06 / 9 2140 14,8a 54
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek L. Kolle Bjerke Travbane 6 31/7 - 04 / 6 2100 14,0a 409
5 2018: -10 -4 -2 -0 -3 -106 403 2017: -22 -3 -3 -3 -6 -126 281
Ramona's Fighter 5 Plass 957 912
8 år BRUN V v.Order By Fax (S) A. Robertsen Jarlsberg Travbane 4 15/10 - 06 / 10 1609 12,8a 171
e. Ramona's Fame v. Nordin Hanover* (US) A. Robertsen Färjestad 2 02/10 - 03 / 2 1640 13,2a 227
Finn Arne Bakkeberg /Sørumsand A. Robertsen Bergen Travpark 2 07/9 - 07 / 8 2140 15,9 16
A. Robertsen Finn Arne Bakkeberg A. Valstad Färjestad 0 21/8 - 10 / 7 2160 15,6 158
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek C. Hande Klosterskogen Travbane 1 10/8 - 01 / 2 2100 16,2a 74
6 2018: -4 -2 -1 -0 -1 -107 118 2017: -14 -4 -1 -2 -5 -752 595
Madelen L.T.C. 6 Plass 963 713
5 år SVART HP v.Thai Tanic E. Høitomt Momarken Travbane 2 14/10 - 06 / 12 1640 12,7a 55
e. Thai Chillena v. Giant Chill* (US) K. Eriksson Åby 4 27/9 - 08 / 9 1640 11,9a 59
Stall Madelen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 10/9 - 04 / 1 2100 13,3a 29
E. Høitomt Marius Høitomt (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 30/8 - 03 / 7 2100 14,7a 15
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek U. Ohlsson Solvalla 5 09/8 - 08 / 2 2140 13,7 143
7 2018: -8 -0 -3 -0 -4 -49 707 2017: -17 -3 -0 -5 -5 -172 000
Flirtin Beach 7 Plass 844 509
8 år MØRKBR H v.Flirtin Man (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 15/10 - 06 / 8 1609 12,0a 88
e. Lucille v. Capital Idea* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/9 - 07 / 1 2100 13,9a 172
Øivind Strand-Morten Strand E. Høitomt Bjerke Travbane 6 09/9 - 09 / 5 2100 14,0a 135
T. Solberg Øivind Strand L. Kolle Bergen Travpark 1 19/8 - 09 / 2 1600 12,9a 83
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 06/8 - 01 / 4 2160 14,6 g 69
8 2018: -6 -3 -3 -0 -0 -236 664 2017: -20 -5 -2 -2 -5 -244 993
Hickothepooh 8 Plass 815 519
6 år MØRKBR V v.Triton Sund* (S) V. Hop Bjerke Travbane 4 07/10 - 10 / 4 2100 13,0a 68
e. Hilarious Face (S) v. Pine Chip* (US) V. Hop Färjestad 4 23/9 - 10 / 1 2140 11,9a 292
Stall Sørlie Kiosk V. Hop Bjerke Travbane 2 13/9 - 08 / 2 1609 11,8a 38
V. Hop Trond Anderssen (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 6 02/9 - 07 / 9 2100 15,7ag 27
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane - 16/8 - 02 / 3 2140 dg 73
9 2017: -6 -1 -0 -1 -4 -43 500 2016: -5 -1 -0 -0 -1 -25 161
Ewald F. Boko (DE) 9 Plass 818 637
6 år MØRKBR H v.Super Arnie* (US) K. Malmin Jarlsberg Travbane 5 15/10 - 06 / 7 1609 13,2a 29
e. Blackberry Hanover (US) v. Donerail* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 3 27/9 - 07 / 7 2100 13,6a 228
Even Westby /Hønefoss K. Malmin Bjerke Travbane 7 10/9 - 05 / 12 3160 16,0 241
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Klosterskogen Travbane 5 02/9 - 09 / 7 2100 13,8a 132
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Momarken Travbane 1 22/8 - 01 / 4 1640 13,9a 22
10 2018: -9 -2 -4 -0 -1 -111 479 2017: -14 -3 -4 -0 -3 -211 000
No Limit L.A. 10 Plass 838 423
8 år BRUN V v.Varenne* (IT) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 09/9 - 09 / 3 2100 14,9a 72
e. Front Page Story v. Gunslinger Spur (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 05/8 - 07 / 5 1640 12,9a 696
Monica Anderson /Rælingen P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 19/7 - 04 / 2 2100 13,0a 275
K. Johansen Per Oleg Midtfjeld (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 31/5 - 08 / 7 2600 14,6a 79
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 16/5 - 07 / 4 2100 15,0a 32
11 2018: -2 -1 -0 -0 -1 -26 000 2017: -14 -5 -2 -1 -4 -204 500
Gigant Invalley 11 Plass 794 409
8 år MØRKBR H v.Gigant Neo* (S) T. Desserud Bjerke Travbane 0 09/9 - 09 / 4 2100 16,0a 106
e. Fachi (S) v. J.R. Broline* (US) T. Desserud Sørlandets Travpark 6 26/8 - 09 / 5 1609 12,1a 467
Truls Desserud /Prestfoss T. Desserud Biri Travbane 5 29/7 - 09 / 2 2600 13,3a 510
G. Austevoll Truls Desserud (A) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 06 / 2 1609 13,0a 19
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Gundersen Leangen Travbane 2 24/6 - 06 / 5 2140 13,1a 51
12 2018: -7 -2 -0 -0 -2 -53 824 2017: -11 -1 -3 -1 -3 -86 685
Global Oracle (S) 12 Plass 716 207
9 år MØRKBR V v.Cantab Hall (US) M. Sørvik Färjestad 6 23/9 - 01 / 3 2140 14,2a 417
e. Global Glory* (S) v. Starchip Entrprise* (US) M. Sørvik Biri Travbane 2 28/7 - 04 / 1 1609 13,0a 141
Hans Chr. Holm /Eiksmarka M. Sørvik Biri Travbane 2 28/7 - 08 / 10 1609 13,8a 229
H. Holm A. Robertsen Bjerke Travbane 6 11/6 - 04 / 3 1609 12,8a 610
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Robertsen Biri Travbane 2 02/6 - 04 / 5 2600 16,0a 50