Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 BREDDEPREMIERINGSLØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Varmblods 2140 m. Voltestart.
For 3-12-årige høyest 8.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-10-3 Plass : 5-10-3

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -2 -1 -1 -27 000
Emmi's Kizz 2140 1 Plass 27 000
5 år MELL.BR. HP v.Smooth Moves (US) H. Holm Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 07 / 2 2100 21,6ag 513
e. Global Kizz (S) v. Pine Chip* (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane P 22/9 - 20 / 1 2100 20,5 g P
Rune Bakken-Madeleine K. Bakken A. Wright Drammen Travbane 09/8 - 21 / 2 1700 29,8 B
H. Holm Jan Morten Hansen (T) A. Wright Drammen Travbane 03/8 - 21 / 1 1700 27,5 B
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -1 -4 -16 000
Hell's Vikki 2 Plass 16 000
7 år BRUN HP v.Master Thoj A. Eggan Leangen Travbane 5 02/10 - 08 / 9 2140 19,3a 112
e. Seven Sister Charm v. Noble Action (US) M. Gundersen Biri Travbane 0 28/7 - 12 / 10 2100 17,6a 369
Oddvar Steig /Hell M. Gundersen Bjerke Travbane 6 12/7 - 01 / 1 2140 20,4 193
M. Gundersen Oddvar Steig M. Gundersen Leangen Travbane 7 23/6 - 01 / 6 2140 22,1 g 59
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Leangen Travbane P 15/5 - 21 / 1 2140 21,0 P
3 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -9 -0 -0 -1 -6 -28 000
Ideal Yankee 3 Plass 43 000
4 år BRUN V v.Thai Tanic H. Storås Drammen Travbane 0 03/9 - 03 / 7 2100 19,1a 200
e. Western Girl v. Potato Chip (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 8 16/8 - 09 / 12 2140 18,1 492
Hans Kristian Mjønerud /Sørum H. Storås Drammen Travbane 5 31/7 - 07 / 8 2100 20,3 256
H. Eggen Hans Wilhelm Storås (T) H. Storås Drammen Travbane 8 19/6 - 07 / 10 2100 21,0 32
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek H. Storås Bjerke Travbane P 24/5 - 21 / 2 2140 19,9 P
4 2018: -10 -1 -2 -2 -4 -70 000 2017: -6 -1 -3 -0 -2 -46 500
Laylock Classic 4 Plass 116 500
4 år MØRKBR V v.Mr. Commissioner (US) K. Malmin Bjerke Travbane P 18/10 - 22 / 2 2140 20,7 P
e. Wega Laylock v. Trade Balance* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 30/11 - 20 / 3 1640 27,7 B
Stall Bergsund AS /Hønefoss K. Malmin Bjerke Travbane 14/9 - 22 / 8 1660 31,0 B
V. Hop Trond Anderssen (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
5 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 491 2017: -5 -2 -1 -1 -1 -56 000
Unblemished Record (S) 5 Plass 62 740
5 år BRUN V v.Zola Boko* (S) K. Johansen Bjerke Travbane P 11/10 - 22 / 3 2140 21,0 P
e. Navratilova (S) v. Supergill* (US) K. Johansen Bjerke Travbane - 05/10 - 01 / 2 2140 g5 g 32
Bodil Sælid-Georg William Sverdrup K. Johansen Årjäng 6 06/9 - 05 / 1 2140 18,6 g 15
K. Johansen K. Johansen Bjerke Travbane P 17/8 - 22 / 1 2140 17,5 P
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm
6 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -6 000 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Zolan Omh 6 Plass 10 000
5 år BRUN V v.Zola Boko* (S) G. Austevoll Bjerke Travbane - 20/9 - 01 / 7 2100 dg a 62
e. Wictoria Laylock v. Silver Pine* (US) T. Solberg Biri Travbane 6 07/5 - 08 / 6 2100 23,0 g 30
Stall Ovi G. Austevoll Biri Travbane 5 09/9 - 08 / 2 2100 19,6 16
J. Kvikstad Kristian Skullerud L. Kolle Bjerke Travbane P 27/7 - 22 / 7 2140 20,3 P
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler L. Kolle Bjerke Travbane 30/9 - 20 / 1 1640 26,3 B
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -1 -3 -1 -2 -40 000
Rio Division 7 Plass 40 000
6 år RØD V v.L'Ideal Bricois (FR) D. Dalen Drammen Travbane 3 09/10 - 07 / 4 2100 20,0 67
e. Sorocaba v. Texas (US) D. Dalen Drammen Travbane 6 03/9 - 08 / 7 2100 19,2ag 303
Tore Andresen /Yven D. Dalen Momarken Travbane 8 04/7 - 08 / 5 2140 19,7 g 246
D. Dalen D. Dalen Drammen Travbane - 19/6 - 07 / 6 2100 dg 147
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane P 30/4 - 20 / 1 2100 21,7 g P
8 2018: -3 -1 -0 -0 -1 -19 000 2017: -5 -0 -0 -0 -4 -9 000
Rosalie 8 Plass 28 000
5 år MØRKBR HP v.Mr. Commissioner (US) B. Steinseth Klosterskogen Travbane 7 19/10 - 07 / 8 2100 21,7 g 146
e. D.N.T. Match v. Prakastian (US) B. Steinseth Drammen Travbane 7 05/10 - 03 / 6 2100 20,9 89
Svein Våler-Rita Anja Nybrenna B. Steinseth Drammen Travbane - 14/9 - 03 / 3 2100 dg a 262
B. Steinseth B. Steinseth Drammen Travbane 5 03/9 - 08 / 9 2100 18,7ag 205
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane P 02/6 - 20 / 1 2100 21,8 P
9 2018: -8 -2 -3 -0 -2 -77 000 2017: -3 -0 -0 -1 -2 -12 000
Eddie Arctous 9 Plass 89 000
4 år BRUN H v.Smooth Moves (US) H. Storås Bjerke Travbane 7 11/10 - 09 / 10 2140 20,3 1016
e. Ciba v. Ilooklikemymom (US) H. Storås Bjerke Travbane P 06/9 - 22 / 1 2140 21,4 P
Rita Blomquist /Larvik V. Hop Jarlsberg Travbane 27/6 - 22 / 5 2100 30,0 B
H. Storås V. Hop Bjerke Travbane 22/6 - 20 / 2 1640 34,1 g B
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl
10 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -10 760 2017: -6 -0 -1 -0 -1 -13 000
Revenue Endurance 10 Plass 23 760
4 år MØRKBR V v.Revenue* (S) F. Hamre Bjerke Travbane 8 26/7 - 01 / 9 2140 22,3 g 240
e. Celestial Endurance v. Wall Street Banker* (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane - 06/7 - 01 / 4 2100 dg 245
Celestine B. Eek Clauson-Olav Eek Thorstensen A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 09/6 - 21 / 9 2100 21,0 g P
F. Hamre
Todelt mørkblå/lysblå, reklame
11 2018: -6 -1 -0 -1 -2 -28 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Leonei Bonanza 11 Plass 28 000
4 år BRUN V v.Juliano Star* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane P 11/10 - 22 / 1 2140 22,3 P
e. Bambola Rozz (S) v. Donerail* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 29/6 - 20 / 2 1640 26,5 g B
Ole Henrik F. Olsen-Michelle R. Gravdal E. Høitomt Bjerke Travbane - 22/6 - 20 / 3 1640 dgpp N
E. Høitomt Ole Henrik F. Olsen (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 08/6 - 20 / 1 1640 25,8 B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
12 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -15 000 2017: -4 -0 -0 -2 -2 -19 000
Alpha Credit R.R. 12 Plass 34 000
4 år MØRKBR V v.Credit Winner* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 6 27/9 - 01 / 2 2140 19,3 51
e. Alfi Prelong R.R. v. Dahir De Prelong* (FR) K. Malmin Bjerke Travbane P 16/8 - 22 / 1 2140 20,4 P
Alpha Finans & Eiendom AS /Melhus S. Eilefsen Momarken Travbane 06/8 - 20 / 2 2140 29,5 B
K. Malmin Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd