<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 420.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-10-3 Plass : 8-10-3

1 2018: -10 -0 -1 -0 -6 -41 412 2017: -17 -3 -2 -1 -6 -138 000
Tangen Braute 1609 1 Plass 439 412
7 år BRUN H v.Særpefanten V. Hop Bjerke Travbane 2 20/9 - 08 / 5 2100 24,9a 106
e. Slogum Bra v. Braute V. Hop Bjerke Travbane 5 09/9 - 08 / 11 2100 26,2a 169
Kjell Roar Hansen-Monica Hansen V. Hop Jarlsberg Travbane - 18/8 - 01 / 1 2100 dg 26
V. Hop Kjell Roar Hansen V. Hop Bjerke Travbane 2 07/8 - 04 / 6 2100 26,7a 27
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Biri Travbane 1 29/7 - 05 / 9 2100 25,1a 445
2 2018: -4 -3 -0 -0 -1 -73 032 2017: -7 -0 -0 -1 -2 -16 000
Lundrapp 2 Plass 458 282
9 år SVART H v.Elding G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 19/10 - 01 / 5 2100 29,2a 218
e. Lappnora v. Lappello* (S) G. Austevoll Kala Landbane 0 19/8 - 06 / 4 1920 25,9 254
Stall Nora O. Østre Bjerke Travbane 0 21/6 - 06 / 6 1609 29,0a 271
G. Austevoll Knut Erland Lund T. Solberg Drammen Travbane 0 04/3 - 07 / 6 2100 33,2a 178
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Østre Momarken Travbane 1 20/12 - 04 / 5 1640 30,4a 77
3 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -114 099 2017: -15 -5 -4 -2 -3 -255 000
Bjørnemyr Texa 3 Plass 492 599
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy E. Høitomt Bjerke Travbane 2 07/10 - 07 / 5 2160 25,9 100
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 1 27/9 - 03 / 12 1609 24,5a 155
Ida Therese Skaane-Cristoffer R. Eriksen T. Solberg Bjerke Travbane 6 09/9 - 04 / 4 2140 27,3 g 93
E. Høitomt Ida-Therese Skaane E. Høitomt Momarken Travbane 3 22/8 - 06 / 5 1640 25,8a 18
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 4 29/7 - 05 / 12 2100 25,9a 269
4 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -9 500 2017: -19 -4 -2 -1 -6 -129 119
Alm Sander 4 Plass 410 635
6 år BRUN H v.Slått Eld C. Antonsen Bjerke Travbane 0 20/9 - 08 / 9 2100 25,6a 390
e. Alm Sandra v. Rigel Jo L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 06 / 10 1609 25,7a 74
Roy Lysgård-Steinar Leirdal L. Kolle Biri Travbane 1 11/8 - 01 / 1 2100 26,9a 56
K. Johansen Roy Lysgård L. Kolle Biri Travbane 5 29/7 - 08 / 1 2100 26,3a 145
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm L. Kolle Bjerke Travbane 6 19/7 - 08 / 3 2140 26,3 g 63
5 2018: -6 -1 -0 -0 -1 -36 491 2017: -20 -3 -2 -2 -6 -150 448
Faks Mollyn 5 Plass 455 272
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Schem Biri Travbane 2 13/10 - 07 / 1 1609 28,9a 80
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten E. Schem Bjerke Travbane 4 04/10 - 04 / 7 2100 29,7a 128
Stall Rotnes E. Schem Bjerke Travbane 0 13/9 - 07 / 7 1609 25,6a 172
E. Schem E. Schem Biri Travbane 0 29/7 - 08 / 4 2100 br ag 301
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Bjerke Travbane 0 19/7 - 08 / 7 2140 29,3 g 123
6 2018: -13 -5 -0 -0 -3 -156 683 2017: -32 -5 -6 -1 -9 -266 000
Strikkeprinsen 6 Plass 605 183
10 år RØD V v.Håkon Jo* B. Humborstad Momarken Travbane 6 14/10 - 10 / 3 2140 25,9 g 297
e. Marina Lill v. Marine Svarten B. Humborstad Bjerke Travbane - 04/10 - 04 / 6 2100 dg a 21
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Bjerke Travbane 6 20/9 - 08 / 3 2100 25,3a 285
B. Humborstad B. Humborstad Bjerke Travbane 5 13/9 - 07 / 6 1609 24,7a 117
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Sørlandets Travpark 0 26/8 - 10 / 1 2140 26,9 g 195
7 2018: -5 -1 -1 -1 -1 -62 384 2017: -14 -1 -3 -1 -7 -78 500
M.H. Fantomet 7 Plass 443 475
7 år BRUN V v.Sterk Odd D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 15/10 - 01 / 8 1609 25,7ag 37
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon D. Dalen Biri Travbane 2 06/10 - 07 / 2 1609 25,3a 163
Stall M.H. Fantomet H. Kolle Sørlandets Travpark 5 20/8 - 03 / 8 2160 31,0 66
M. Sørvik M. Sørvik Bjerke Travbane 0 19/7 - 08 / 1 2140 28,0 864
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek M. Sørvik Biri Travbane 4 30/6 - 03 / 2 1609 25,0ag 65
8 2018: -10 -5 -1 -1 -1 -186 000 2017: -20 -6 -3 -1 -2 -275 949
Emil Mollyn 8 Plass 503 949
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Hansen Bjerke Travbane 1 11/10 - 03 / 1 2100 27,4a 57
e. Celine Mollyn v. Slogum Bjørn C. Jepson Färjestad 3 02/10 - 07 / 3 2140 26,7 463
Team Emil Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 28/8 - 06 / 3 2600 29,9a 187
O. Østre Petter Glittum (T) E. Høitomt Momarken Travbane 5 05/8 - 05 / 12 2160 26,8 158
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Å. Tengsareid Biri Travbane 0 29/7 - 05 / 7 2100 26,2a 170
9 2018: -6 -0 -1 -2 -2 -33 745 2017: -15 -3 -1 -3 -5 -149 878
Hvatt Ronja 9 Plass 412 623
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder P. Hvattum Bjerke Travbane 4 07/10 - 07 / 3 2160 26,2 205
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Färjestad 3 23/9 - 03 / 9 2160 25,6 128
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Bjerke Travbane 3 23/8 - 05 / 12 2180 27,0 77
P. Hvattum P. Hvattum Biri Travbane 2 11/8 - 01 / 4 2100 27,0a 55
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Biri Travbane 4 29/7 - 10 / 8 2120 26,4 109
10 2018: -11 -3 -4 -1 -2 -148 192 2017: -17 -2 -4 -1 -4 -100 500
Kvikk Tojo 10 Plass 534 519
11 år MØRKBR H v.Bokli Eld O. Kjenner Momarken Travbane 0 14/10 - 10 / 1 2140 26,2 444
e. Kvikki v. Lund Jerker O. Kjenner Biri Travbane 1 06/10 - 07 / 8 1609 25,1a 84
Tonje Johanne Eng /Løken L. Trudvang Momarken Travbane 5 05/9 - 03 / 7 2160 29,5 g 153
O. Kjenner Tonje Johanne Eng R. Aarlie Klosterskogen Travbane 5 24/8 - 05 / 7 2100 26,8ag 102
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek K. Kvasnes Kala Landbane 0 19/8 - 06 / 2 1920 26,0 128
11 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -0 -2 -2 -6 -65 000
Myrviks Anton 11 Plass 395 000
9 år RØD H v.Steinsvad Eld T. Lindbak Biri Travbane 0 13/10 - 07 / 6 1609 29,5a 43
e. Myrviks May v. Braute T. Lindbak Bjerke Travbane - 04/10 - 04 / 3 2100 dg a 93
Mari Knutsen /Gran T. Lindbak Bjerke Travbane 3 13/9 - 07 / 8 1609 24,6a 138
K. Kvasnes Trond Lindbak (T) T. Lindbak Biri Travbane 2 01/9 - 01 / 6 1609 25,5a 124
Rosa m/logo i grønt O. Kjenner Bjerke Travbane 5 23/8 - 02 / 2 2140 27,1 g 503