<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 34.001 kr.
For 3-15-årige høyest 52.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-5-9 Plass : 10-5-9

1 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -1 -0 -1 -15 000
Alm Travana 2140 1 Plass 48 000
6 år BRUN HP v.Spikeld B. Steinseth Bjerke Travbane - 11/10 - 05 / 2 2140 dg 221
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) B. Steinseth Leangen Travbane 0 01/5 - 08 / 7 1640 32,6ag 22
Dag Lindheim /Lunner B. Steinseth Romme 0 21/4 - 09 / 4 1660 34,5 g 33
O. Kjenner Dag Lindheim G. Gundersen Momarken Travbane 0 10/1 - 03 / 7 2160 44,4 g 31
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek B. Steinseth Bjerke Travbane 1 28/12 - 09 / 1 1640 31,1 70
2 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 751 2017: -10 -1 -2 -1 -3 -32 515
Lykkefaxen* (S) 2 Plass 35 266
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Karlsson Åmål 1 07/10 - 05 / 9 2100 33,6 38
e. Scan Lykkeperla (S) v. Lykke Gutten J. Karlsson Årjäng 5 17/9 - 01 / 7 2160 nc 99
Sverige J. Karlsson Momarken Travbane 7 05/9 - 08 / 3 2140 35,2 118
J. Karlsson J. Karlsson Årjäng 2 01/9 - 02 / 8 2160 34,4 47
tredelt gul/orange/rød. J. Karlsson Kala Landbane 0 19/8 - 03 / 5 1900 34,6 g 90
3 2018: -15 -2 -4 -0 -6 -99 947 2017: -7 -0 -0 -2 -3 -28 000
Tangen Saga 3 Plass 127 947
4 år SVART HP v.Bork Odin L. Kolle Bjerke Travbane 7 10/8 - 02 / 6 2100 32,5a 418
e. Tangen Mai v. Røder M. Gundersen Momarken Travbane 0 03/8 - 02 / 4 2140 35,7ag 67
Hanne Meisingset /Jessheim V. Hop Bjerke Travbane 4 19/7 - 01 / 5 2140 33,3 189
A. Akselsen Frode Hamre (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 21/6 - 01 / 3 2140 33,1 158
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv V. Hop Biri Travbane 3 02/6 - 08 / 5 2100 35,3 100
4 2018: -8 -1 -2 -0 -2 -35 000 2017: -19 -0 -0 -0 -13 -30 448
Påkka Håntas 4 Plass 65 448
7 år SVART HP v.Slått Eld O. Østre Biri Travbane 7 13/10 - 08 / 9 2120 35,0 g 171
e. Nornes Iba v. Elding B. Steinseth Drammen Travbane 4 09/10 - 03 / 6 2120 33,7 112
Anne-Marie Karlsen /Elverum B. Steinseth Biri Travbane 5 29/9 - 07 / 2 2100 33,4 289
E. Høitomt Bjørn Steinseth (T) O. Østre Drammen Travbane 5 14/9 - 02 / 6 2100 33,1 g 114
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Momarken Travbane 5 05/9 - 08 / 15 2160 34,2 g 267
5 2018: -14 -1 -6 -1 -4 -175 000 2017: -12 -0 -2 -4 -4 -62 000
Edens Odin 2160 1 Plass 237 000
4 år LYSBRUN H v.Moe Odin K. Johansen Momarken Travbane 3 19/9 - 08 / 5 2160 32,6 75
e. Høgda Lilja v. Engli Svarten K. Johansen Bjerke Travbane 0 29/8 - 09 / 3 2100 30,2a 412
Ole Tom Nyborg-Inger Øvergaard Nyborg K. Johansen Drammen Travbane 3 27/7 - 03 / 8 2100 31,5a 112
K. Johansen Ole Tom Nyborg (B) K. Johansen Biri Travbane 3 16/7 - 08 / 7 2120 31,4 315
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 06/7 - 03 / 7 2120 32,1 528
6 2018: -14 -4 -2 -2 -4 -126 330 2017: -8 -3 -2 -1 -0 -58 000
Valle Oda 2 Plass 192 330
5 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 0 13/9 - 05 / 7 2160 br g 43
e. Valle Eldi v. Elding B. Steinseth Momarken Travbane 1 22/8 - 02 / 2 2140 32,9a 32
Stall Oda B. Steinseth Bjerke Travbane 2 10/8 - 02 / 5 2100 31,7a 30
B. Steinseth B. Steinseth Momarken Travbane 1 03/8 - 02 / 3 2140 30,9a 26
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Leangen Travbane 1 03/7 - 09 / 10 2160 33,6 75
7 2018: -9 -2 -2 -2 -3 -78 000 2017: -11 -2 -0 -3 -3 -51 500
Alm Norinda 3 Plass 142 500
6 år SVART HP v.Bork Odin J. Alm Biri Travbane - 06/10 - 03 / 9 2620 dg 121
e. Alm Nora v. Nordli Svarten J. Alm Biri Travbane 1 01/9 - 04 / 7 2120 32,3 51
Jens Alm /Jaren J. Alm Jarlsberg Travbane 5 04/8 - 05 / 10 2120 31,9 140
J. Alm O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 26/7 - 09 / 14 2160 32,6 g 61
Blå/hvit/rød tredelt J. Alm Biri Travbane 6 16/7 - 08 / 10 2120 31,8 58
8 2017: -9 -0 -1 -0 -5 -21 000 2016: -11 -0 -0 -0 -7 -18 000
Lillemor Frøya 4 Plass 50 000
8 år MØRKBR HP v.Elding O. Østre Biri Travbane 0 06/10 - 03 / 10 2620 33,1 g 134
e. Lauga v. Braute O. Østre Momarken Travbane 2 28/9 - 03 / 1 2140 31,6a 238
Kjell Høiby /Fenstad O. Østre Momarken Travbane 4 19/9 - 08 / 9 2160 32,9 g 183
O. Østre O. Østre Momarken Travbane 4 13/6 - 07 / 11 2140 33,8 533
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Magnor Travbane 0 01/5 - 03 / 9 2020 35,9 g 446
9 2018: -13 -0 -1 -3 -0 -22 000 2017: -8 -2 -1 -3 -1 -54 000
Myrull 5 Plass 78 500
8 år BRUN HP v.Åsajerven M. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/10 - 05 / 4 2140 33,3 g 28
e. Moe Svalin v. Spikeld M. Gundersen Momarken Travbane 1 19/9 - 08 / 2 2160 32,0 23
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Bjerke Travbane 3 07/6 - 09 / 15 2160 31,4 54
M. Gundersen Toril Hansen M. Gundersen Bjerke Travbane 2 16/5 - 09 / 7 2140 32,1 g 23
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Momarken Travbane 1 02/5 - 03 / 2 2140 31,4 76
10 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -19 -1 -2 -0 -10 -65 253
Tangen Tora 6 Plass 83 253
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy T. Horpestad Åmål 2 15/10 - 05 / 4 2080 30,7 263
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 08/10 - 03 / 9 2160 32,0 g 551
Bjørn-Vidar Rød-Asbjørn Rød Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 07 / 9 2120 33,5 155
V. Hop Bjørn-Vidar Rød T. Horpestad Årjäng 5 16/9 - 03 / 6 2160 32,1 g 131
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 07/9 - 03 / 14 2140 33,0 g 409
11 2018: -17 -0 -1 -3 -7 -45 500 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -17 000
Romhus Gulle 7 Plass 104 500
10 år SVARTBRUN HP v.Åsajerven H. Kulblik Bjerke Travbane 0 11/10 - 05 / 3 2140 33,3 g 645
e. Romhus Eli v. Elding G. Austevoll Momarken Travbane 5 19/9 - 08 / 4 2160 33,1 g 414
Gro Sølvi Sjåvoll /Risøyhamn M. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/9 - 05 / 10 2160 33,7 g 633
G. Austevoll Per A. Skjærseth M. Gundersen Biri Travbane 0 14/10 - 01 / 2 2600 36,7 282
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 15/6 - 03 / 8 2120 34,0 g 451