<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2
DELINGSLØP
DELINGSLØP
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige 50.000 - 200.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -7 -0 -0 -4 -3 -32 500 2018: -25 -3 -2 -3 -8 -128 000
Frankel D.E. (DE) 1 Plass 347 660
6 år BRUN V v.Federal Flex* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 08/10 - 06 / 8 2140 15,6a 28
e. Meadowbranch Sara (US) v. Muscles Yankee* (US) Å. Tengsareid Färjestad 0 23/9 - 06 / 4 2140 14,6a 257
Arve Risa /Nærbø Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 12/9 - 01 / 3 2620 16,8 25
Åsbjørn Tengsareid (T) Å. Tengsareid Charlottenlund 3 27/8 - 02 / 2 2000 14,4a 41
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 09/8 - 07 / 6 2100 14,6a 33
2 2018: -9 -0 -0 -0 -2 -10 413 2017: -16 -5 -4 -3 -2 -350 751
Bravivivicimo* (S) 2 Plass 420 304
5 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) K. Widell Solvalla 3 01/10 - 03 / 5 2140 13,1a 25
e. Brattås Carisma* (S) v. Spotlite Lobell* (US) K. Widell Färjestad 6 23/9 - 06 / 7 2140 13,5a 366
Sverige K. Widell Solvalla 1 04/8 - 05 / 10 2140 15,1a 33
Magnus Teien Gundersen (S) Jörgen Pettersson (A) E. Adielsson Axevalla 3 14/7 - 08 / 9 2640 15,5a 124
marineblå m/hvit og rød søm + reklame P. Ådefors Årjäng 2 23/6 - 04 / 7 2160 15,0 49
3 2019: -3 -0 -0 -1 -2 -13 264 2018: -18 -0 -1 -5 -6 -80 137
Trytobe* (S) 3 Plass 301 953
7 år SVARTBRUN HP v.Dream Vacation* (US) T. Horpestad Färjestad 1 13/10 - 09 / 6 1660 14,3 228
e. Dido Hanover* (US) v. Andover Hall* (US) T. Horpestad Årjäng 6 05/10 - 03 / 9 2660 15,5 644
Sverige T. Horpestad Färjestad 0 23/9 - 12 / 13 2160 14,6 275
Tom Horpestad (T) R. Arnerløf Färjestad 6 04/9 - 09 / 4 2140 14,7a 505
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst R. Arnerløf Åmål 6 27/8 - 08 / 7 2480 16,9a 95
4 2019: -4 -1 -0 -0 -2 -21 000 2018: -6 -2 -0 -0 -3 -28 000
Photo Frecel 4 Plass 236 000
7 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) J. Eilertsen Drammen Travbane 5 09/10 - 06 / 8 2100 16,8a 98
e. Speedy Elling v. Super Arnie* (US) K. Johansen Biri Travbane 3 29/9 - 01 / 10 2600 16,8a 40
Ingrid Kristoffersen-Merete Lyngen K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 12/9 - 01 / 5 2620 16,9 113
Kai Johansen (T) V. Nemeth Drammen Travbane 5 03/9 - 02 / 2 2100 16,0a 21
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm J. Eilertsen Kala Landbane 1 19/8 - 01 / 2 1900 16,3a 15
5 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -1 -3 -1 -26 000
Navarra Broline (S) 5 Plass 186 911
8 år BRUN HP v.Exploit Caf* (IT) A. Valstad Drammen Travbane 0 09/10 - 06 / 11 2100 17,3a 624
e. Spill The Wine (US) v. American Winner* (US) E. Høitomt Momarken Travbane 3 01/10 - 06 / 6 1640 16,9a 106
Inger Therese Nicolaysen /Sarpsborg A. Geineder Drammen Travbane 3 03/9 - 02 / 3 2100 15,8a 142
Eirik Høitomt (T) Inger Therese Nicolaysen L. Kolle Drammen Travbane 3 21/8 - 06 / 11 1700 16,4a 579
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Berås Sørlandets Travpark 0 18/12 - 05 / 4 2140 19,0a 214
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -1 -8 -36 000
Mr. Beach 6 Plass 230 000
10 år BRUN V v.Adams Hall* (US) C. Kjenner Drammen Travbane 3 09/10 - 06 / 4 2100 16,7a 171
e. Mussi Denn (DE) v. Arnaqueur* (FR) C. Kjenner Momarken Travbane 4 01/10 - 06 / 4 1640 17,0a 54
Øivind Strand-Morten Strand D. Brouwer Drammen Travbane 1 03/9 - 02 / 12 2100 15,5a 413
Christina Kjenner (S) Øivind Strand E. Nordbustad Bergen Travpark 4 19/8 - 02 / 10 2100 16,7a 780
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek M. Strand Sørlandets Travpark 6 06/8 - 06 / 2 1609 15,0a 685
7 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -8 -0 -0 -0 -7 -26 652
Dahir Tariel 7 Plass 239 652
8 år LYSBRUN V v.More Chips (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 14/10 - 02 / 7 2140 15,7a 28
e. Chantilly Tariel v. Dahir De Prelong* (FR) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 4 30/9 - 02 / 2 2100 15,1a 107
Team Corleone P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 06/9 - 06 / 12 2600 17,2a 120
Odd Arne Sagholen (T) Per Oleg Midtfjeld (T) O. Østre Biri Travbane 5 25/8 - 06 / 10 1609 13,6a 63
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl P. Midtfjeld Biri Travbane 5 14/7 - 04 / 10 1609 15,3a 48
8 2018: -14 -2 -1 -3 -2 -86 692 2017: -17 -1 -4 -1 -3 -115 500
Exclusive G.T. 8 Plass 268 192
5 år MØRKBR HP v.Broadway Hall (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 14/10 - 06 / 2 1640 17,0ag 381
e. Pricessed G.T. v. Self Possessed* (US) O. Østre Momarken Travbane 2 01/10 - 06 / 8 1640 16,8a 107
Stine Smedshammer-Lars Smedshammer F. Hamre Forus Travbane 0 16/9 - 08 / 8 1600 br ag 47
Ole Johan Østre (T) Stine Smedshammer F. Hamre Bjerke Travbane - 30/8 - 02 / 5 2100 dg a 241
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Akselsen Drammen Travbane 0 12/8 - 08 / 10 1700 14,6a 434
9 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -10 000 2018: -18 -4 -1 -0 -1 -92 491
Mc Vet 9 Plass 308 491
9 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) E. Rennesvik Drammen Travbane 2 09/10 - 06 / 9 2100 16,5a 36
e. My Tiara (US) v. Yankee Glide* (US) K. Johansen Jarlsberg Travbane 2 22/9 - 04 / 6 2609 15,2a 86
Thomas Persson-Siri Marte Persson Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 06/9 - 06 / 2 2600 16,0a 187
Tom Erik Solberg (T) Thomas Persson E. Høitomt Bjerke Travbane 5 24/7 - 05 / 4 2100 15,0a 110
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek G. Gundersen Kongsvinger Travbane 4 05/7 - 06 / 3 3000 18,6 247
10 2018: -11 -0 -0 -0 -7 -23 991 2017: -19 -0 -2 -3 -7 -48 750
K.N. Speedy Chris 10 Plass 212 741
6 år MØRKBR HP v.Thai Tanic O. Sagholen Momarken Travbane 5 14/10 - 02 / 11 2140 16,2a 118
e. K.N. Speedgirl (S) v. Alf Palema* (US) O. Sagholen Sørlandets Travpark 0 26/8 - 08 / 5 2140 16,2a 432
Knut Nysveen-Kristine Flaten O. Sagholen Kala Landbane 5 19/8 - 02 / 2 1900 17,5a 149
Gunnar Austevoll (T) Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Biri Travbane 4 28/7 - 05 / 8 1609 15,1a 235
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Sagholen Jarlsberg Travbane 2 13/7 - 05 / 2 1609 13,4a 208
11 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -0 -0 -1 -12 -46 000
Victoria Lund (DK) 11 Plass 256 782
8 år BRUN HP v.Ens Snapshot (US) K. Kvasnes Drammen Travbane 4 17/10 - 01 / 5 2100 17,6a 47
e. Kate Lund (DK) v. Action Hall* (US) O. Kjenner Momarken Travbane 7 01/10 - 06 / 12 1640 17,1a 517
Beate Holmstrøm-Geir Smeby S. Hogner Klosterskogen Travbane 4 16/9 - 08 / 8 2100 16,5a 411
Ole-Christian Kjenner (S) Jan Roar Mjølnerød (T) G. Flognes Bjerke Travbane 7 08/9 - 01 / 5 2100 16,4a 175
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek H. Baginski Drammen Travbane 9 03/9 - 02 / 4 2100 16,8a 388
12 2017: -4 -2 -0 -0 -1 -120 401 2016: -5 -3 -0 -1 -0 -58 957
Nisse Roc* (S) 12 Plass 179 358
4 år BRUN V v.Scarlet Knight* (US) M. Larsson Färjestad 1 13/10 - 03 / 3 2140 14,1a 25
e. Feu de Roc* (S) v. Victory Party (US) M. Larsson Färjestad 4 02/10 - 04 / 4 2140 14,8a 64
Sverige M. Larsson Solvalla 0 11/2 - 02 / 7 2140 15,0a 249
Michael Larsson (T) M. Larsson Solvalla 1 29/1 - 09 / 4 2140 15,5a 294
hvit m/blått sk.stk.blå/grønne ermer. M. Larsson Färjestad 1 29/12 - 04 / 2 2140 16,4a 75