<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2640 m. Tillegg 20 m. for tid 1.34,0 og bedre, 40 m. for tid 1.32,5 og bedre, 60 m. for tid 1.31,0 og bedre, 80 m. for tid 1.29,5 og bedre, 100 m. for tid 1.28,0 og bedre, 120 m. for tid 1.26,5 og bedre, 140 m. for tid 1.25,0 og bedre, 160 m. for tid 1.23,5 og bedre, 180 m. for tid 1.22,0 og bedre.
For alle 3-15-årige.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -23 -1 -3 -2 -11 -116 988
Valborg 1 Plass 169 988
8 år BRUN HP v.Nordli Svarten L. Østre Bjerke Travbane 0 18/10 - 05 / 14 2160 28,8 494
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten O. Østre Bjerke Travbane 2 07/10 - 02 / 9 2160 28,1 95
Øystein Østre /Askim O. Østre Drammen Travbane 4 21/9 - 01 / 11 2100 29,3ag 54
Lars Håkenby Østre (A) Øystein Østre O. Østre Bjerke Travbane 4 06/9 - 08 / 2 2140 29,9 69
Svart m/gul stolpe, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 6 18/8 - 04 / 15 2120 29,0 g 77
2 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -3 500 2016: -9 -0 -0 -0 -2 -6 500
Rokketroll 1 Plass 409 000
13 år SVART V v.Polar Troll L. Fagerheim Drammen Travbane 0 21/8 - 01 / 5 1700 31,4 438
e. Myrvarda v. Rappfot L. Nygård Biri Travbane 0 28/7 - 11 / 2 1600 31,6 g 857
Rolf Gunnar Hagen /Hærland L. Nygård Biri Travbane 0 18/6 - 04 / 5 2120 32,1 363
Linn Therese Fagerheim (A) Rolf Gunnar Hagen C. Antonsen Momarken Travbane 0 07/2 - 04 / 11 2140 32,6a 928
Sjakkrutet oransje/svart A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 14/12 - 05 / 9 2160 35,1 g 648
3 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -5 435 2016: -7 -1 -0 -0 -2 -20 276
Doktor Jaros* 1 Plass 1 101 825
10 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld M. Lundgren Årjäng 6 17/9 - 05 / 8 2180 25,8 724
e. Faks Perla v. Järvsöfaks (S) H. Lundgren Romme 5 18/8 - 06 / 5 2180 27,0 g 525
Sverige H. Lundgren Årjäng - 14/7 - 06 / 5 2140 dg g 1427
Hans-Olof Lundgren (A) M. Lundgren Arvika 0 07/7 - 05 / 12 2540 29,7 773
gul med brun krage og mansj. M. Lundgren Årjäng 0 16/6 - 04 / 8 2160 28,1 g 631
4 2018: -7 -3 -0 -1 -1 -293 913 2017: -15 -2 -1 -1 -9 -880 626
Will Prinsen 2 Plass 1 360 422
5 år BRUN H v.Tekno Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 27/9 - 08 / 12 2100 24,3a 140
e. Willtilla v. Braute Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 10/9 - 09 / 9 2600 25,8a 188
Vegard Lundstrøm Wolden-Kolbjørn O. Selmer Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 28/8 - 05 / 4 2600 26,5a 357
Tor Wollebæk (A) Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Årjäng 4 20/8 - 08 / 3 2640 27,4 59
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl Å. Tengsareid Östersund 6 26/7 - 09 / 11 2140 25,1a 926
5 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -30 000 2017: -16 -2 -2 -0 -4 -220 211
Steinfaks 1 Plass 1 465 338
7 år SVART H v.Spikeld E. Høitomt Bjerke Travbane 0 07/10 - 09 / 8 3160 25,3 240
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin G. Gundersen Forus Travbane - 16/9 - 10 / 10 2060 dg 67
Kreativ Transport AS /Eidsberg G. Gundersen Bjerke Travbane - 10/9 - 07 / 4 2140 dg 62
Robert Kruse (A) Ronnie Hansen G. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/8 - 02 / 7 2160 23,4 19
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl O. Østre Momarken Travbane 0 05/8 - 09 / 10 2140 29,2ag 61
6 2017: -11 -1 -2 -1 -5 -94 000 2016: -23 -6 -2 -1 -7 -430 000
Bokli Vind 1 Plass 1 639 532
9 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Bjerke Travbane 3 16/5 - 03 / 2 2100 23,1a 56
e. Bokli Oda v. Moe Odin V. Hop Forus Travbane 4 06/5 - 10 / 11 2060 22,7 71
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 28/4 - 05 / 10 1609 22,4a 47
Pål Kristiansen (A) Geir Flåten (T) S. Løvvold Klosterskogen Travbane 2 14/4 - 02 / 8 1740 25,7 g 27
rød m/blå og hvit ermring + reklame S. Løvvold Klosterskogen Travbane 1 14/4 - 07 / 9 2140 25,9 17