<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 530.001 kr.
For 3-15-årige høyest 800.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -8 -0 -0 -1 -5 -28 000 2017: -16 -3 -2 -3 -4 -151 000
Dag Støvar 1 Plass 578 000
9 år SVART V v.Eldfaksen* (S) K. Johansen Biri Travbane 4 25/8 - 01 / 1 2100 26,1a 71
e. Dagstøva v. Slogum Bjørn K. Johansen Biri Travbane 0 13/5 - 10 / 7 2620 27,7 g 256
Børge Wold /Lena K. Johansen Bjerke Travbane 1 26/4 - 08 / 6 2100 25,8a 128
Kai Johansen (T) Børge Wold (A) K. Johansen Bjerke Travbane - 19/4 - 08 / 1 1609 dg a 28
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Biri Travbane 6 07/4 - 05 / 10 1609 24,8ag 24
2 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -26 192 2017: -13 -1 -1 -1 -5 -100 936
Mjølner Spik 2 Plass 586 077
6 år BRUN H v.Spikeld J. Mjølnerød Romme 0 13/10 - 06 / 7 1640 25,2a 44
e. Horgen Laila v. Auvin (S) J. Mjølnerød Bergsåker 4 29/9 - 08 / 4 2180 26,0 g 104
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 13/9 - 07 / 9 1609 24,2ag 60
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Kala Landbane 5 19/8 - 06 / 7 1940 24,8 45
burgunder m/gul hestesko & to ermringe Ø. Kihlstrøm Rättvik - 05/8 - 03 / 4 2180 dg 148
3 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -17 -0 -2 -2 -7 -73 702
Stolt Odin 3 Plass 463 290
9 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld O. Sagholen Biri Travbane 5 13/10 - 07 / 2 1609 29,3a 119
e. Stolt Embla v. Lome Elden O. Sagholen Bjerke Travbane 3 04/10 - 04 / 5 2100 29,6a 271
Odin Viken /Høylandet O. Sagholen Bjerke Travbane 0 13/9 - 07 / 11 1609 25,3a 371
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Årjäng 4 06/8 - 08 / 3 1660 25,8 170
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Åmål 5 30/7 - 08 / 8 1680 26,8ag 47
4 2018: -14 -2 -3 -0 -6 -149 699 2017: -15 -4 -3 -5 -2 -361 500
Tripsson Ø.K. 4 Plass 740 199
6 år SVART H v.Alm Viktor B. Øksnevad Bergen Travpark 3 21/9 - 06 / 8 2140 27,3 39
e. Tripsi Ø.K. v. Pål Even Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 09/9 - 08 / 12 2100 dg a 41
Stall Guttene Fra Bergen B. Øksnevad Forus Travbane 2 24/8 - 06 / 3 2060 26,0 g 45
Cato Antonsen (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 12/8 - 09 / 9 2920 26,7 g 68
Blå m/gul hestesko & tre ermringer B. Øksnevad Forus Travbane 1 08/8 - 01 / 5 2080 25,8 g 40
5 2018: -21 -2 -3 -3 -4 -147 000 2017: -21 -4 -3 -2 -6 -251 000
Ask Eld 1 Plass 898 500
8 år MØRKBR V v.Lome Elden J. Undem Sørlandets Travpark 0 23/9 - 02 / 1 2140 26,4 116
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) V. Hop Sørlandets Travpark 7 26/8 - 10 / 11 2160 25,6 132
Einar Askvik /Grimstad Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 13/8 - 01 / 1 2140 26,3 13
Vidar Hop (T) Lars M. Søvik (T) V. Hop Momarken Travbane 0 20/6 - 05 / 13 2160 26,1 g 327
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 10/6 - 08 / 11 3140 26,9 273
6 2018: -13 -0 -0 -0 -3 -10 447 2017: -19 -0 -3 -1 -3 -54 372
Viktor K. 2 Plass 722 319
10 år SVART H v.Alm Viktor D. Dalen Bjerke Travbane 0 18/10 - 08 / 5 2140 26,7 773
e. Snedig v. Minpil K. Ødegaard Årjäng 0 17/9 - 05 / 4 2160 27,8 323
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik D. Dalen Jarlsberg Travbane - 04/8 - 01 / 12 1609 dg a 215
Dag-Sveinung Dalen (T) Jon Magne Vik O. Østre Sørlandets Travpark 7 21/7 - 07 / 9 1609 23,9a 622
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Haugstad Årjäng 0 15/7 - 07 / 13 2180 25,0 649
7 2018: -17 -0 -0 -0 -5 -21 000 2017: -22 -0 -1 -1 -13 -117 384
Ty Tinn 3 Plass 780 884
8 år BRUN V v.Lome Elden K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 09/9 - 06 / 11 2100 25,5a 747
e. Ty Eldi v. Spikeld K. Bjørnerød Kala Landbane 6 19/8 - 06 / 5 1940 24,9 263
Elin-Merete Harvik /Hordvik K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 4 13/8 - 01 / 4 2140 temp 57
Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 5 21/7 - 07 / 3 1609 23,3a 167
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Kongsvinger Travbane 5 05/7 - 07 / 11 1620 23,6 289
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -25 -0 -0 -0 -8 -24 000
Millionolga 4 Plass 686 513
9 år SVARTBRUN HP v.Nordli Svarten M. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/10 - 08 / 7 2140 27,9 638
e. Skjegge Lill v. Elding I. Lamvik Drammen Travbane 0 09/10 - 05 / 5 1720 30,1 g 279
Per Hellgren /Ørje I. Lamvik Biri Travbane 6 15/9 - 07 / 6 1620 27,8 408
Eirik Høitomt (T) Rune Wilberg C. Antonsen Drammen Travbane 6 03/9 - 06 / 5 2100 28,7a 161
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Sørvik Drammen Travbane 5 21/8 - 01 / 2 1700 27,4 180
9 2018: -22 -1 -3 -1 -7 -175 395 2017: -24 -2 -4 -2 -9 -208 624
Arvesølv 5 Plass 867 838
6 år SVART HP v.Alm Viktor N. Westerholm Romme 2 13/10 - 06 / 4 1640 24,8a 79
e. Frøen Oda v. Moe Odin O. Lindqvist Bollnäs - 05/10 - 11 / 2 2140 dg 63
Merete Viksås /Roa O. Østre Jarlsberg Travbane 2 30/9 - 04 / 13 2120 25,4 386
Ole Johan Østre (T) Merete Viksås T. Solberg Färjestad 4 23/9 - 03 / 11 2180 24,9 88
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame T. Solberg Sørlandets Travpark 7 26/8 - 04 / 10 1660 24,0 588
10 2018: -10 -1 -2 -1 -3 -126 152 2017: -19 -0 -2 -2 -8 -85 569
Stumne Scott 6 Plass 793 244
9 år MØRKBR V v.Tangen Scott K. Widell Romme 0 13/10 - 06 / 1 1640 25,4a 71
e. Stumne Saga v. Spang Best O. Lindqvist Bollnäs 2 05/10 - 07 / 14 2160 25,7 178
Merete Viksås /Roa K. Kvasnes Biri Travbane 0 15/9 - 07 / 8 1640 29,5 99
Hans Chr. Holm (T) Merete Viksås K. Kvasnes Drammen Travbane 3 21/8 - 01 / 4 1700 nc 23
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 6 16/8 - 08 / 6 2140 26,2 502
11 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -5 473 2017: -12 -1 -1 -1 -5 -58 500
Moe Tjalve 7 Plass 645 973
5 år BRUN H v.Voje Faks G. Austevoll Bjerke Travbane 5 18/10 - 08 / 3 2140 26,0 90
e. Moe Menja v. Mørtvedt Jerkeld G. Mikkelsen Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 10 / 8 2100 25,3ag 91
Morten Langli /Oslo T. Solberg Bjerke Travbane 7 10/9 - 09 / 7 2600 26,6a 106
Gunnar Austevoll (T) Tor-Martin Moe E. Høitomt Bjerke Travbane 3 28/8 - 08 / 4 2600 26,5a 45
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl T. Solberg Momarken Travbane 0 05/8 - 09 / 2 2140 24,9ag 313
12 2018: -9 -1 -0 -1 -3 -30 000 2017: -25 -4 -4 -1 -5 -188 500
Super Gullet 8 Plass 828 187
9 år BRUN V v.Moe Odin L. Rotneim Bergen Travpark 1 12/10 - 03 / 4 1640 25,2 38
e. Heidi Texa v. Alm Rigel K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 27/9 - 08 / 2 2100 26,7a 313
Stall Birktrav.no & Team E.T. T. Solberg Forus Travbane 0 16/9 - 10 / 8 2040 br g 222
Tom Erik Solberg (T) Lars Inge Birkeland (A) O. Wassberg Haugaland Travpark 3 03/9 - 03 / 1 1800 26,4 84
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 16/8 - 08 / 5 2140 25,8 300
13 2018: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -2 -4 -0 -10 -197 000
Nadine U.N. 9 Plass 875 000
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Undem Bjerke Travbane 6 18/10 - 08 / 8 2140 26,1 591
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Sørlandets Travpark 4 08/10 - 05 / 10 1609 24,7ag 231
Marianne Undem /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 02 / 6 1700 24,9a 142
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Sørlandets Travpark 4 26/8 - 04 / 9 1660 23,0 285
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane 0 16/8 - 08 / 4 2140 26,4 508
14 2018: -11 -2 -2 -3 -2 -98 500 2017: -15 -1 -5 -2 -2 -118 000
Løkki Dino 10 Plass 826 500
10 år SVART H v.Moe Odin P. Kals Sørlandets Travpark 6 08/10 - 05 / 8 1609 24,9a 241
e. Steana v. Helmin Rigel P. Kals Bjerke Travbane 0 09/9 - 06 / 7 2100 29,5a 376
Ole Gunnar Kals-Eva Kristine Kals P. Kals Sørlandets Travpark 2 26/8 - 10 / 10 2160 25,1 288
Åsbjørn Tengsareid (T) Vilde M. Kals (A) P. Kals Jarlsberg Travbane 2 04/8 - 01 / 9 1609 24,9a 77
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Kanstad Biri Travbane 6 28/7 - 11 / 10 1620 26,0 131