<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2
DNTs UNGHESTSERIE - FORDEL HOPPER
DNTS UNGHESTSERIE - FORDEL HOPPER
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-årige hingster og vallaker høyest 30.000 kr. Også for 3-årige hopper høyest 50.000 kr.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -14 -4 -1 -0 -5 -104 000 2017: -6 -1 -0 -0 -2 -21 000
Faks Blæsen 1 Plass 125 000
4 år MØRKBR H v.Bork Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 11/10 - 01 / 14 2160 g2 g 47
e. Faksi Jaros v. Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Biri Travbane 1 29/9 - 08 / 6 2100 35,5 46
Gunvald Åsegård /Torpo Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 20/9 - 22 / 3 2160 36,4 g P
Magnus Teien Gundersen (S) Heidi Moen (T) V. Hop Bjerke Travbane 16/11 - 20 / 3 1660 52,0 B
marineblå m/hvit og rød søm + reklame
2 2018: -10 -0 -2 -0 -2 -29 000 2017: -13 -0 -0 -1 -9 -45 500
Mila 2 Plass 74 500
4 år SVART HP v.Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 7 04/10 - 09 / 8 2160 34,7 91
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Jarlsberg Travbane 5 22/9 - 07 / 3 2100 31,6a 293
Astrid Fossen-Ahne Fossen D. Dalen Drammen Travbane 0 07/9 - 03 / 5 2100 34,8 g 134
Stig Ingar Fossen (B) K. Malmin Biri Travbane 0 25/8 - 08 / 6 2120 35,7 g 442
blå m/rødt kryss og ermer D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 03 / 11 2120 35,6 g 717
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -1 -6 -32 000
Møyvon 3 Plass 32 000
4 år MØRKBR H v.Åsajerven V. Hop Jarlsberg Travbane 3 30/9 - 01 / 3 2100 32,7 159
e. Møy Alma v. Bokli Balder A. Akselsen Momarken Travbane 0 05/9 - 08 / 4 2140 38,5 g 521
Lars O. Romtveit /Skoppum A. Akselsen Klosterskogen Travbane 8 24/8 - 07 / 10 2120 36,4 244
Adrian Solberg Akselsen (S) Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 05 / 1 2100 35,1 g 286
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 7 19/7 - 01 / 7 2160 34,2 1037
4 2018: -10 -1 -2 -0 -5 -64 208 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -50 359
Alm Malabar 4 Plass 114 567
4 år SVART H v.Moe Odin J. Mjølnerød Bollnäs 1 14/10 - 01 / 6 2160 36,4 31
e. Alm Monsun v. Storm Jo J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 04/10 - 09 / 4 2140 36,0 g 100
Trond Sverre-Joachim Sverre J. Mjølnerød Drammen Travbane - 31/7 - 03 / 10 2100 dg 103
Jan Roar Mjølnerød (T) O. Kjenner Årjäng 6 14/7 - 02 / 8 2160 34,5 g 355
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane P 20/6 - 20 / 1 2140 40,6 P
5 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -8 -2 -2 -2 -0 -86 000
Rymix 5 Plass 89 000
4 år MØRKBR HP v.Ness Tjo Brage P. Buer Bergen Travpark 1 12/10 - 07 / 7 2140 33,8 16
e. Lomepia v. Elding P. Buer Bergen Travpark 2 21/9 - 07 / 10 2120 35,3 27
Ole Andreas Sunde /Sand P. Buer Bjerke Travbane 0 29/8 - 01 / 2 2100 32,8a 235
Eirik Høitomt (T) Ole Andreas Sunde G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 03 / 10 2120 38,5 g 80
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Buer Forus Travbane 1 08/8 - 07 / 4 2040 31,8 375
6 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -22 491 2017: -6 -1 -1 -1 -1 -54 000
Føynland Lykke 6 Plass 76 491
4 år SVART HP v.Moe Odin G. Flåten Momarken Travbane 0 01/10 - 07 / 8 2140 35,9ag 357
e. Lannem Siv v. Alm Viktor G. Flåten Bergen Travpark 1 21/9 - 07 / 8 2120 35,1 29
Pål Kristiansen /Husøysund E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 12/9 - 03 / 1 2100 33,3 279
Geir Flåten (T) Pål Kristiansen (A) G. Flåten Bjerke Travbane 0 29/8 - 02 / 11 2100 33,2a 584
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 18/8 - 07 / 5 2100 37,8 17
7 2018: -6 -2 -0 -1 -2 -110 000 2017: -8 -2 -2 -4 -0 -134 500
Trø Yr 7 Plass 244 500
4 år SVART HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 22/9 - 07 / 7 2100 29,8a 32
e. Trø Spika v. Spikeld Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 17/8 - 03 / 15 2120 31,4 160
Hans Martin Klepaker-Mette Klepaker E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 13/7 - 03 / 6 2100 34,0 20
Åsbjørn Tengsareid (T) Hans Martin Klepaker Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 26/6 - 09 / 11 2120 32,9 g 38
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 09/6 - 01 / 1 2100 32,5 30
8 2018: -13 -3 -2 -2 -3 -88 031 2017: -13 -1 -0 -0 -8 -41 712
Øygard Pål 8 Plass 129 743
4 år SVART V v.Tekno Odin K. Kvasnes Bjerke Travbane 8 04/10 - 09 / 9 2160 34,9 254
e. Påls Tina v. Elding R. Kruse Årjäng 6 17/9 - 01 / 5 2160 nc 89
Stall Pål Sine Hener K. Kvasnes Drammen Travbane 1 21/8 - 07 / 7 2120 34,8 68
Robert Kruse (A) Laila Kjøniksen O. Østre Drammen Travbane 6 17/8 - 02 / 4 2100 37,9 g 184
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl K. Kvasnes Biri Travbane 4 11/8 - 08 / 3 2100 36,5 122
9 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -4 -12 000
Maxey Melanin 9 Plass 12 000
4 år RØD H v.Stiv Kuling E. Høitomt Bjerke Travbane 0 11/10 - 01 / 11 2160 38,0 g 167
e. Springtina v. Alm Rigel L. Kolle Jarlsberg Travbane 7 12/9 - 03 / 4 2100 34,8 g 531
Randi Merete Wahl /Hof T. Borg Bjerke Travbane - 29/8 - 08 / 3 2100 dg a 1412
Roger Hansen (A) R. Hansen Bjerke Travbane 8 21/6 - 01 / 1 2140 38,2 427
Svart/hvit rutet m/gul erm & sidefelt T. Borg Klosterskogen Travbane 7 01/6 - 08 / 5 2100 37,8 164