<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2
SPORTRAPP / GRUNNLAG
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 70.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-9-6 Plass : 1-9-6

1 2017: -16 -1 -1 -2 -7 -53 162 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -3 685
Åsågrov* (S) 2100 1 Plass 62 789
5 år SVARTBRUN V v.Neslands Loke P. Thuresson Åmål 6 15/10 - 05 / 7 2100 30,5 844
e. Sönnalycka (S) v. Troll Jahn P. Ådefors Arvika 0 13/8 - 03 / 5 2100 36,1 g 272
Sverige K. Frick Rättvik 7 31/7 - 06 / 5 2160 32,7 71
P. Thuresson Lars-Gunnar Gustafsson G. Austevoll Årjäng 0 14/7 - 08 / 7 2140 31,1a 306
rød m/"v" i hvitt. G. Austevoll Momarken Travbane 4 04/7 - 04 / 9 2140 31,5 g 249
2 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -0 -0 -0 -10 -31 000
Gylden Bausa 2 Plass 61 200
8 år SVART HP v.Skibber P. Sem Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 04 / 1 2100 32,7 725
e. Gylden Vår v. Bork Rigel R. Aarlie Drammen Travbane 0 05/10 - 01 / 7 2100 32,0a 389
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 03 / 10 2100 31,2a 479
R. Aarlie Magnus Billing G. Austevoll Biri Travbane 0 15/9 - 05 / 2 1609 30,7a 299
Todelt svart/gull, gull mansj, rek A. Sletsjø Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 02 / 4 2100 31,3ag 729
3 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -21 260 2017: -17 -3 -2 -3 -3 -91 042
Sjåvoll Sjarmi 3 Plass 112 302
7 år BORKET HP v.Gann Viking K. Wessel Åmål 4 15/10 - 05 / 1 2080 31,0 g 31
e. Eldalill v. Prins Vinter K. Wessel Drammen Travbane 1 21/9 - 03 / 10 2120 31,7 27
Christoffer Phil-Svensson K. Wessel Årjäng 1 17/9 - 01 / 8 2180 30,2 36
K. Hasselgård K. Wessel Drammen Travbane 2 14/9 - 02 / 9 2100 32,2 g 67
Blå m/svart skulderfelt & blå/grå arm K. Wessel Bjerke Travbane 3 06/9 - 09 / 11 2160 33,1 g 176
4 2018: -14 -0 -3 -3 -4 -62 991 2017: -10 -0 -3 -0 -3 -33 500
Torivinna 4 Plass 126 491
10 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) A. Wright Drammen Travbane 0 17/10 - 04 / 13 2120 32,2 g 184
e. Tori Flicka v. Lykke Gutten A. Wright Bjerke Travbane 4 11/10 - 05 / 7 2140 31,3 306
Lene Nielsen Frogner /Hærland A. Wright Momarken Travbane 4 28/9 - 03 / 6 2140 31,7a 170
A. Wright Lene Nielsen Frogner A. Wright Bjerke Travbane 2 13/9 - 05 / 8 2160 31,8 882
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst A. Wright Kala Landbane 2 19/8 - 03 / 10 1920 31,8 r 533
5 2018: -10 -0 -1 -0 -6 -27 500 2017: -6 -1 -1 -0 -2 -43 500
Brenne Brunett 5 Plass 123 000
7 år BRUN HP v.Spikeld D. Dalen Bjerke Travbane 5 11/10 - 05 / 5 2140 32,0 131
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll V. Hop Bjerke Travbane 5 14/12 - 09 / 4 1640 30,5 g 144
Wenche Hole-Svein Hole V. Hop Klosterskogen Travbane 0 05/12 - 04 / 2 2100 34,4 g 135
D. Dalen Harald Martinsen (B) V. Hop Drammen Travbane 0 31/10 - 04 / 1 2500 32,8 28
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek V. Hop Jarlsberg Travbane 3 21/10 - 03 / 8 2100 32,3 67
6 2018: -13 -0 -0 -1 -5 -21 500 2017: -18 -0 -0 -1 -4 -17 000
Liheim Prins 6 Plass 85 694
10 år SVART V v.Prins Juventus Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 15/10 - 04 / 3 2100 dg 557
e. Stortrø Stjerna v. Elding G. Grimsgård Momarken Travbane 0 28/9 - 03 / 8 2140 32,5ag 917
Olav Korssjøen /Vingelen K. Nordtømme Leangen Travbane 0 31/8 - 04 / 2 1640 30,9 g 1106
Å. Tengsareid Olav Korssjøen (A) A. Stensen Orkdal Tråvpark 0 20/8 - 02 / 1 2100 31,6 g 294
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 5 23/7 - 07 / 3 2100 31,1 406
7 2018: -5 -1 -0 -2 -2 -35 500 2017: -20 -0 -2 -4 -4 -45 224
Bjørkekongen 7 Plass 97 724
7 år BRUN V v.Moe Odin V. Hop Klosterskogen Travbane - 12/10 - 02 / 10 2100 dg a 83
e. Neslill v. Braute H. Holm Drammen Travbane - 05/10 - 01 / 8 2100 dg a 44
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 3 27/9 - 09 / 2 2140 30,7 g 29
V. Hop Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 17/9 - 03 / 8 2140 29,1a 128
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane - 07/9 - 04 / 1 2100 dg a 29
8 2018: -6 -1 -0 -0 -5 -42 000 2017: -14 -2 -1 -1 -6 -82 000
Jærvsøælva (S) 8 Plass 150 000
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Drammen Travbane 1 17/10 - 04 / 12 2120 30,4 127
e. Horgen Vesla* v. Lykke Gutten B. Steinseth Biri Travbane 1 25/8 - 03 / 6 2120 31,1 594
Stall Gepa B. Steinseth Momarken Travbane 6 20/6 - 08 / 6 2160 32,4 258
B. Steinseth Geir Sandersen M. Gundersen Biri Travbane 4 21/5 - 04 / 5 2100 32,4 g 150
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 0 03/5 - 05 / 12 2140 34,6 g 471
9 2018: -18 -1 -1 -2 -10 -72 000 2017: -21 -0 -2 -5 -7 -61 027
S.G. Jerv Blesa 9 Plass 161 027
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven V. Hop Klosterskogen Travbane 3 19/10 - 03 / 7 2100 31,4a 239
e. Alsaker Bølla v. Bokli Balder V. Hop Momarken Travbane 0 28/9 - 03 / 7 2140 32,4a 147
Hans Gunnar Hansen /Haugesund V. Hop Drammen Travbane 0 12/8 - 01 / 10 2140 34,8 83
O. Østre Jan-Arne Raab (T) V. Hop Biri Travbane 2 23/7 - 07 / 4 2100 30,8 214
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Sagholen Årjäng 0 14/7 - 08 / 11 2140 30,8a 842
10 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -12 000 2017: -14 -0 -0 -0 -8 -27 000
Lustra Brage 10 Plass 78 000
7 år SVART V v.Lome Elden F. Lie Jarlsberg Travbane 7 15/10 - 04 / 4 2100 32,0 128
e. Lannem Tora v. Atom Vinter F. Lie Jarlsberg Travbane 5 22/9 - 03 / 1 2100 29,7a 491
Frank Lie /Svarstad F. Lie Drammen Travbane 4 07/9 - 04 / 3 2100 31,7a 182
F. Lie F. Lie Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 02 / 4 2100 30,6 919
svart m/to motgående rosa kiler. F. Lie Klosterskogen Travbane 0 04/5 - 04 / 10 2120 33,3 368