<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:30 V65-2
DATOLØP
DATOLØP
Kaldblods 1640 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 170.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -20 -1 -0 -2 -11 -66 000
Theofrøkna 1 Plass 117 500
8 år BRUN HP v.Spikeld E. Mårtensson Leangen Travbane 4 07/10 - 05 / 4 2140 30,8a 130
e. Timterna v. Tim A. Solhus Leangen Travbane 6 02/10 - 03 / 11 2180 31,3 138
Ole Skjøstad-Evelyn Kristiansen A. Solhus Leangen Travbane 4 18/9 - 09 / 10 2180 30,0 44
Atle Solhus (T) Ole Skjøstad A. Solhus Leangen Travbane 1 11/9 - 05 / 4 2140 30,0 174
grønn m/lilla kvadrater A. Solhus Leangen Travbane 3 04/9 - 09 / 1 2140 31,3 76
2 2018: -19 -3 -0 -3 -6 -79 000 2017: -13 -2 -1 -2 -3 -73 000
Spang Trym 2 Plass 250 440
8 år BRUN V v.Moe Odin B. Garberg Leangen Travbane 6 31/8 - 06 / 1 1640 27,3ag 272
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo B. Garberg Leangen Travbane 0 24/7 - 03 / 5 2140 br g 433
Thor Arne Garberg /Kvål B. Garberg Bjerke Travbane 0 03/5 - 08 / 9 1609 br ag 247
Monika Fremstad (T) Bjørn Garberg (T) A. Solhus Leangen Travbane 0 08/4 - 04 / 6 2140 30,4 394
grå m/rød/svart ermstr., reklame A. Solhus Leangen Travbane 1 13/3 - 03 / 12 1640 30,4a 33
3 2018: -15 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -22 -0 -0 -0 -3 -9 000
Buaas Terna 3 Plass 121 500
13 år LYS M.BRUN HP v.Bokli Eld M. Olsen Leangen Travbane 0 18/9 - 06 / 1 2140 br g 659
e. Buaas Guri v. Gaute M. Olsen Leangen Travbane 0 24/7 - 02 / 15 2160 31,0 929
Ingeborg Utness /Hommelvik A. Eggan Leangen Travbane 0 17/7 - 02 / 5 2160 32,4 g 730
Ida Vinterdal (A) Ingeborg Utness A. Eggan Leangen Travbane 0 12/6 - 06 / 12 2160 32,3 g 524
Hvit,grønn ermr,mansj&belte/rød ka,rek A. Eggan Leangen Travbane 0 05/6 - 02 / 10 2160 31,5 g 2168
4 2018: -20 -1 -3 -3 -8 -91 701 2017: -14 -2 -3 -1 -6 -90 333
Marve Tinn 4 Plass 263 534
8 år LYSBRUN V v.Tangen Tinn M. Kleveland Leangen Travbane 4 07/10 - 09 / 3 1640 28,2a 111
e. Trampoline v. Saje (S) M. Kleveland Bjerke Travbane 4 04/10 - 03 / 8 2160 29,9 220
Mona Kleveland-Marion Kleveland M. Kleveland Leangen Travbane 4 25/9 - 02 / 1 2160 29,7 105
Mona Kleveland (A) M. Kleveland Hagmyren 2 10/9 - 06 / 5 2160 31,2 41
Sølv,svart skstk,blå ermr,rek/hv bånd M. Kleveland Östersund 1 29/8 - 03 / 9 1660 29,2 28
5 2018: -8 -0 -1 -0 -1 -12 000 2017: -21 -0 -3 -3 -11 -78 500
Perle Lisa 5 Plass 142 000
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld R. Bjørnbeth Leangen Travbane 5 07/10 - 05 / 11 2140 31,6ag 104
e. Perle Anne v. Alm Svarten A. Nilsen Leangen Travbane 5 18/9 - 06 / 2 2140 29,7 100
Geir Andersen /Ranheim J. Blekkan Leangen Travbane - 17/7 - 02 / 6 2160 dg 166
Ragnhild Bjørnbeth (S) Geir Andersen T. Krokdal Leangen Travbane 4 10/7 - 07 / 2 2160 29,6 284
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame H. Holm Leangen Travbane 10 24/6 - 05 / 5 2140 30,5ag 209
6 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -4 -2 -0 -1 -77 000
Tito 6 Plass 119 444
10 år RØD V v.Håkon Jo* A. Solhus Leangen Travbane 7 16/10 - 03 / 1 2140 29,6a 44
e. Certina v. Braute A. Solhus Leangen Travbane 1 31/8 - 04 / 14 1660 28,0 35
Team Tito V. Bugge Leangen Travbane 2 14/8 - 05 / 5 1640 25,7a 26
Veronika Bugge (T) Norun Totland Enoksen A. Solhus Leangen Travbane 2 17/7 - 06 / 1 1640 25,9a 28
Blå, grått skstk & V, hvit kile m rek A. Solhus Leangen Travbane 0 20/2 - 03 / 10 2160 38,0 23
7 2018: -24 -2 -2 -5 -8 -131 500 2017: -19 -0 -1 -1 -4 -29 000
Gjølmes Spika 7 Plass 285 000
7 år SVARTBRUN HP v.Spikeld A. Sjoner Leangen Travbane 4 16/10 - 03 / 4 2140 29,0a 108
e. Steinrun v. Steinsvad Eld A. Solhus Leangen Travbane - 07/10 - 09 / 1 1640 dg a 60
Erik Morten Garberg /Gjølme B. Garberg Leangen Travbane 2 18/9 - 06 / 7 2160 28,1 305
Thomas Mjøen (A) Erik Morten Garberg J. Blekkan Leangen Travbane 0 04/9 - 09 / 6 2180 br g 35
Hvit m/rødt sidef, belte & mansj, rekl A. Solhus Leangen Travbane 3 31/8 - 06 / 11 1640 26,1a 1076
8 2018: -10 -1 -1 -1 -3 -41 500 2017: -14 -1 -1 -2 -6 -73 136
Mia Melis 8 Plass 206 275
7 år BORKET HP v.Bork Odin R. Walsøe Östersund 1 12/10 - 04 / 4 2140 29,9 57
e. Vikan Brauta v. Braute R. Walsøe Leangen Travbane 3 18/9 - 06 / 4 2160 28,3 160
Stall Skrei, Lever & Rogn R. Walsøe Orkdal Tråvpark 4 20/8 - 08 / 8 2100 29,8 101
Roar Walsøe (T) R. Walsøe Leangen Travbane 0 07/8 - 07 / 6 2140 30,1ag 93
hvit m/blå harlequin rute&ermstrip,rek R. Walsøe Leangen Travbane 3 17/7 - 06 / 11 1640 26,4a 330
9 2018: -11 -0 -2 -2 -5 -45 824 2017: -9 -1 -1 -0 -3 -58 000
Hovsten Express 9 Plass 186 824
9 år LYSBRUN H v.Hovstein Friggen T. Mjøen Orkdal Tråvpark 0 20/8 - 08 / 14 2120 30,2 216
e. Blili Frøkna v. Braute A. Hovsten Leangen Travbane 0 07/8 - 07 / 10 2140 31,1a 136
Arvid M. Hovstein /Leinstrand T. Mjøen Leangen Travbane 4 24/7 - 02 / 9 2160 28,9 36
Arvid M. Hovsten (A) J. Blekkan Leangen Travbane 1 24/6 - 05 / 9 2140 28,5a 45
rød m/lilla kileformet felt A. Hovsten Leangen Travbane 2 12/6 - 06 / 6 2160 30,6 167
10 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -14 834 2017: -13 -1 -0 -0 -6 -22 807
Hara Baktus* (S) 10 Plass 157 706
8 år FUKS V v.Håkon Jo* U. Eriksson Dannero - 14/9 - 06 / 12 2140 dg a 165
e. Hara Karies (S) v. Tand Troll* (S) H. Lindgren Bergsåker 6 05/9 - 02 / 1 1660 29,8 g 214
Sverige P. Englund Östersund 7 15/8 - 09 / 1 2160 31,1 640
Per Englund (A) P. Englund Bergsåker 8 31/7 - 02 / 12 1640 27,7 899
rød m/gule prikker og ermer A. Eriksson Östersund - 16/7 - 92 / 1 2160 dvp N
11 2018: -14 -1 -0 -2 -6 -58 472 2017: -16 -0 -2 -1 -8 -48 501
Gjerv Prinsessa 11 Plass 189 973
7 år SVART HP v.Nordli Svarten M. Valstad Leangen Travbane 6 16/10 - 03 / 5 2140 29,2a 446
e. Fru Larsen v. Alm Svarten M. Valstad Leangen Travbane 0 25/9 - 09 / 3 2140 30,6 120
Marit Valstad-Ole Hagemo M. Valstad Leangen Travbane 0 24/7 - 02 / 13 2160 30,1 297
Morten Valstad (A) P. Midtfjeld Leangen Travbane 6 24/6 - 05 / 3 2140 29,3a 51
gul m/rød v M. Valstad Östersund 5 10/6 - 02 / 2 2140 28,4 66