<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:12 V5-4
BREDDEPREMIERINGSLØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 7.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Feseth Pål 1 Plass 2 000
4 år BRUN V v.Feseth Lynet M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 23/9 - 01 / 5 2140 36,1 g 320
e. Påleldna v. Pål Even G. Tollefsen Forus Travbane P 12/9 - 01 / 2 2040 41,7 P
Øystein Gilja /Vanse J. Eriksen Sørlandets Travpark N 27/11 - 21 / 4 2160 br rg N
Marius Høitomt (T) Jan Tormod Gilja G. Tollefsen Forus Travbane 24/11 - 22 / 4 2060 58,3 rg N
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek G. Tollefsen Forus Travbane 10/11 - 22 / 3 2060 53,6 B
2 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -16 -1 -1 -5 -3 -60 000
Nord Skade 2 Plass 87 000
6 år SVART HP v.Briskeby Philip P. Johannessen Drammen Travbane - 31/7 - 03 / 2 2100 dg 705
e. Frøy Perla v. Krembest P. Johannessen Sørlandets Travpark 8 11/7 - 08 / 2 2140 37,2 g 432
Ketil R. Solvang-Maria Markussen P. Johannessen Jarlsberg Travbane 6 26/6 - 09 / 3 2100 34,0 527
Pål Henning K. Johannessen (A) Ketil R. Solvang P. Johannessen Jarlsberg Travbane 8 09/6 - 01 / 3 2100 35,1 g 322
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr P. Johannessen Sørlandets Travpark P 28/5 - 21 / 3 2160 36,6 P
3 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -15 000 2018: -13 -0 -0 -3 -3 -22 000
Eiklands Faks 1 Plass 55 000
6 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Sørlandets Travpark 3 23/9 - 01 / 2 2140 35,1 78
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn J. Undem Drammen Travbane 4 03/9 - 01 / 3 2100 34,4 264
Ingar Reinskås-Reidun Østenå J. Undem Jarlsberg Travbane 3 18/8 - 07 / 3 2100 38,1 163
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 07 / 3 2100 37,0 g 365
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane P 30/7 - 20 / 3 2120 40,0 g P
4 2017: -8 -0 -0 -0 -6 -21 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Endelig 2 Plass 21 500
3 år SVART V v.Lome Elden P. Erga Forus Travbane 8 10/10 - 08 / 9 2040 40,0 g 556
e. Voje Lina v. Elding P. Erga Forus Travbane 8 26/9 - 08 / 4 2040 36,8 162
Mariann Erga Tjøtta /Bryne R. Halvorsen Bergen Travpark - 21/9 - 07 / 4 2100 dg 246
Tom Erga (T) T. Erga Forus Travbane P 15/8 - 20 / 2 2060 37,6 P
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 05/7 - 23 / 3 2060 49,7 B
5 2018: -7 -0 -0 -2 -2 -12 000 2017: -9 -0 -0 -0 -8 -17 000
Lynjor 3 Plass 31 000
11 år SVART V v.Lumjor M. Odderstøl Sørlandets Travpark 7 17/9 - 02 / 3 2140 32,6 675
e. Ervina v. Alm Svarten M. Odderstøl Klosterskogen Travbane 5 24/8 - 07 / 7 2120 34,7 248
Janicke Reiersen /Kvinesdal M. Odderstøl Klosterskogen Travbane 6 10/8 - 07 / 6 2120 34,9 434
Monica Odderstøl (A) Janicke Reiersen (A) M. Odderstøl Sørlandets Travpark 0 21/7 - 09 / 3 2140 34,5ag 977
Svart m/rødt bånd/ermf.,hvit søm M. Odderstøl Sørlandets Travpark 6 02/7 - 07 / 8 2160 34,2 528
6 2018: -10 -1 -2 -0 -3 -55 000 2017: -8 -4 -0 -0 -1 -82 000
Tinas Odin 1 Plass 149 000
5 år SVART V v.Moe Odin Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 10/10 - 04 / 2 2060 31,2 22
e. Tina Mi v. Järvsöfaks (S) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 23/9 - 01 / 10 2160 34,5 g 16
Stall Olympic AB /Nordre Toten J. Eriksen Klosterskogen Travbane 7 28/11 - 03 / 3 2100 35,3 153
Øystein Tjomsland (T) J. Eriksen Forus Travbane 3 19/11 - 08 / 2 2040 35,0 g 128
mørkblå m/sølv reklame J. Eriksen Klosterskogen Travbane 5 18/8 - 08 / 7 2100 38,7 g 46
7 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -17 -2 -3 -1 -3 -67 000
Dag Eldmi 1 Plass 103 500
7 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) A. Berås Sørlandets Travpark 8 06/8 - 07 / 8 2180 38,8 g 81
e. Dag Mi v. Elding A. Berås Jarlsberg Travbane - 09/6 - 05 / 1 2100 dg 228
Tina Marie K. Kolstad-Audun Kolstad E. Høitomt Drammen Travbane - 19/3 - 03 / 1 2100 dg a 128
Arild Berås (T) J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 09/3 - 03 / 10 2120 33,5 g 525
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl J. Eriksen Sørlandets Travpark - 12/2 - 08 / 8 2180 g6 g 126