<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:10 V5-3


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 95.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-6-5 Plass : 4-6-5

1 2018: -11 -0 -1 -2 -4 -35 000 2017: -10 -0 -0 -1 -0 -5 000
Spang Virmar 2100 1 Plass 114 500
9 år BRUN V v.Lome Elden Å. Tengsareid Biri Travbane 0 13/10 - 04 / 11 2100 34,0a 475
e. Spang Koso v. Kos Knekten K. Kvasnes Biri Travbane 0 29/9 - 05 / 3 2100 30,4a 464
Stall Lindalen K. Kvasnes Momarken Travbane 0 19/9 - 06 / 6 1640 31,1a 670
Å. Tengsareid Terje Lindalen K. Kvasnes Biri Travbane 0 01/9 - 02 / 8 2100 30,1a 759
Rosa m/logo i grønt A. Sveen Biri Travbane 0 14/7 - 05 / 13 2640 33,3 885
2 2018: -11 -0 -0 -2 -7 -37 500 2017: -21 -1 -1 -2 -7 -58 000
Smiths Iver 2 Plass 130 500
5 år BRUN V v.Briskeby Philip C. Engebråthen Momarken Travbane 0 05/9 - 04 / 7 2660 32,2 g 325
e. Kines Mirakel v. Listjærn (S) C. Engebråthen Drammen Travbane 6 21/8 - 08 / 4 2500 30,8 215
Nina K. Smith-Gunnar Solberg C. Engebråthen Bjerke Travbane 3 14/8 - 03 / 9 2100 28,4a 289
C. Engebråthen C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 04 / 10 2100 30,0a 464
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Biri Travbane 0 14/7 - 05 / 14 2640 32,3 201
3 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -19 -1 -1 -2 -8 -64 250
Valle Teo 3 Plass 103 750
7 år BRUN V v.Moe Odin O. Sagholen Biri Travbane 0 06/10 - 05 / 4 2100 30,0a 367
e. Valle Lill v. Spikeld O. Sagholen Bjerke Travbane 1 27/9 - 09 / 5 2140 30,5 391
Bente Eliassen /Raufoss O. Sagholen Bjerke Travbane 5 13/9 - 02 / 1 2140 30,6 321
H. Holm Trond Lindbak (T) O. Mikkelborg Biri Travbane 4 01/9 - 02 / 2 2100 29,8a 234
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 6 23/8 - 03 / 12 2140 31,5 437
4 2018: -12 -1 -3 -2 -5 -90 000 2017: -12 -4 -2 -2 -3 -101 000
Lego U.N. 4 Plass 196 000
5 år MØRKBR H v.Tekno Odin J. Undem Klosterskogen Travbane 2 12/10 - 02 / 7 2100 30,7a 46
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Bjerke Travbane 1 20/9 - 02 / 10 2160 30,6 53
Team Lego J. Undem Jarlsberg Travbane 3 12/9 - 05 / 2 2100 31,5 71
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 1 17/8 - 04 / 1 2100 32,9 27
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 6 22/6 - 08 / 12 2120 32,5 g 53
5 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -35 000 2017: -19 -2 -1 -2 -8 -75 318
Lykkje Erna 5 Plass 155 818
5 år BRUN HP v.Moe Odin G. Antonsen Biri Travbane 5 13/10 - 04 / 3 2100 temp a 135
e. Ylblesa v. Pajaprins G. Antonsen Bjerke Travbane 6 27/9 - 09 / 7 2140 31,0 72
ID Internat. Trotting & Breeding AB G. Antonsen Bjerke Travbane 3 20/9 - 05 / 8 2160 29,7 130
G. Antonsen G. Antonsen Åmål 1 07/9 - 06 / 3 2080 30,4 26
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bjerke Travbane 0 28/8 - 15 / 1 2100 29,8a 568
6 2018: -12 -2 -1 -2 -2 -70 500 2017: -19 -1 -5 -1 -2 -76 000
Gomnes Hans T. 6 Plass 171 820
6 år BRUN H v.Norheim Faksen J. Kvikstad Biri Travbane 2 06/10 - 03 / 13 2640 31,1 66
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 27/9 - 09 / 11 2140 31,4 37
Bjørn Gulbransen /Røyse T. Wollebæk Bjerke Travbane 2 20/9 - 05 / 12 2160 29,5 g 100
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Biri Travbane 2 01/9 - 03 / 5 2100 29,6a 55
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 23/8 - 03 / 9 2140 dg 38
7 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -13 751 2017: -14 -0 -2 -1 -4 -29 000
Stumne Jo 7 Plass 97 850
6 år BRUN V v.H.G. Balder H. Holm Momarken Travbane 5 03/8 - 03 / 5 2140 31,5a 32
e. Slogum Støva v. Ilmin E. Høitomt Drammen Travbane 0 11/5 - 04 / 8 2100 32,1a 194
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas H. Holm Jarlsberg Travbane - 05/5 - 04 / 10 1609 dg ar 285
O. Østre Merete Viksås T. Solberg Drammen Travbane 0 10/4 - 04 / 11 2120 34,8 g 63
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame H. Holm Bjerke Travbane 7 22/3 - 03 / 8 2160 30,9 g 168
8 2018: -16 -0 -1 -4 -6 -43 500 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 8 Plass 154 636
6 år SVART HP v.Tin Tveiten G. Antonsen Drammen Travbane 2 17/10 - 04 / 10 2120 30,7 652
e. Sør Svarta v. Pål Even G. Austevoll Årjäng 0 05/10 - 02 / 10 2160 36,5 183
Thomas Antonsen-Siri Kvebæk G. Antonsen Bjerke Travbane P 27/9 - 21 / 8 2160 31,6 P
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Momarken Travbane 0 19/9 - 06 / 7 1640 br ag 215
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Biri Travbane - 01/9 - 03 / 2 2100 dg a 78
9 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -12 -3 -4 -0 -4 -87 000
Faste Jerva 9 Plass 91 000
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven V. Hop Bjerke Travbane 1 11/10 - 05 / 10 2140 30,7 112
e. Faste Eldina v. Elding V. Hop Biri Travbane 2 29/9 - 07 / 9 2120 31,2 42
Kristine Kihle /Stange V. Hop Momarken Travbane 1 05/9 - 08 / 12 2160 33,8 49
V. Hop Geir Kihle (T) T. Wollebæk Biri Travbane 5 25/8 - 08 / 13 2140 33,0 g 34
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 12/7 - 05 / 3 2140 32,6 g 47
10 2018: -9 -0 -2 -0 -4 -33 000 2017: -18 -2 -1 -2 -7 -73 000
Stjerne Åsa 10 Plass 128 500
6 år SVART HP v.Åsajerven R. Sveen Biri Travbane 7 13/10 - 04 / 5 2100 34,0ag 85
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Bjerke Travbane 4 27/9 - 09 / 10 2140 30,8 103
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Biri Travbane 0 15/9 - 05 / 10 1609 28,7ag 300
R. Sveen R. Sveen Biri Travbane 3 01/9 - 02 / 5 2100 29,7a 72
brun m/røde seler R. Sveen Biri Travbane 0 30/6 - 05 / 6 2120 31,3 g 180
11 2018: -9 -0 -2 -1 -2 -38 000 2017: -15 -2 -2 -1 -7 -78 500
Idlilly 11 Plass 157 500
7 år SVART HP v.Åsajerven B. Steinseth Biri Travbane 6 13/10 - 04 / 1 2100 33,9ag 41
e. Id Elida v. Elding B. Steinseth Drammen Travbane 1 05/10 - 01 / 3 2100 30,5a 26
Stall Ida Christine B. Steinseth Jarlsberg Travbane 2 22/9 - 03 / 3 2100 29,1a 517
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Biri Travbane 0 21/5 - 04 / 9 2120 34,1 g 181
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane - 13/5 - 01 / 2 2100 dg 408
12 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -22 -1 -1 -3 -7 -58 212
Hønn Spik 12 Plass 86 212
9 år SVART V v.Spikeld L. Kolle Biri Travbane 0 29/9 - 05 / 5 2100 32,6a 217
e. Hønn Stjerna v. Alm Svarten D. Dalen Momarken Travbane 5 19/9 - 06 / 9 1640 28,3a 253
Grethe Lande Borgli-Lisa Lande Borgli G. Gundersen Biri Travbane 0 01/9 - 02 / 4 2100 30,6a 72
D. Dalen Tore Borgli D. Dalen Kala Landbane 5 19/8 - 04 / 8 1920 30,3 119
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Gundersen Momarken Travbane 1 03/8 - 03 / 7 2140 30,7a 63