Neste løp >>>
Start ca kl. 18:05 V4-1
BIRI OPPDRETNINGSLØP
BIRI OPPDRETNINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-5 Plass : 6-3

1 2019: -8 -3 -2 -1 -1 -129 000 2018: -13 -3 -1 -2 -0 -317 200
Brenne Banker 2100 1 Plass 578 200
5 år SVART H v.Moe Odin K. Johansen Momarken Travbane 1 28/9 - 03 / 4 2140 31,4a 15
e. Brenne Vinni v. Lome Elden K. Johansen Jarlsberg Travbane 1 12/9 - 03 / 9 2140 30,2 13
Stig Flaata /Tinn Austbygd K. Johansen Bjerke Travbane 5 29/8 - 10 / 8 2100 27,8a 1029
K. Johansen Malene Berdalen (T) K. Johansen Klosterskogen Travbane 2 17/8 - 03 / 14 2120 31,2 23
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Klosterskogen Travbane 1 10/8 - 07 / 5 2100 33,9 12
2 2019: -4 -1 -0 -1 -0 -23 000 2018: -9 -2 -1 -0 -6 -160 665
Bokli Rapp 2 Plass 565 809
5 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Bjerke Travbane 8 10/9 - 06 / 10 2100 28,0a 171
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 2 29/8 - 09 / 4 2100 28,5a 33
Jæren Hingst AS /Kleppe G. Flåten Dannero 4 13/8 - 10 / 9 2140 28,6a 168
G. Flåten O. Lindqvist Dannero 2 30/7 - 07 / 10 2140 29,0a 63
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 3 12/7 - 03 / 4 2100 30,3ag 30
3 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -10 491 2017: -11 -3 -2 -1 -3 -536 731
Sjø Gull 3 Plass 547 222
4 år MØRKBR V v.Moe Odin Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 6 10/9 - 06 / 6 2100 27,9a 373
e. Stjerne Sara v. Sjefen Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 3 29/8 - 09 / 8 2100 28,6a 25
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Dannero 2 13/8 - 10 / 6 2140 28,4a 231
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Dannero 4 30/7 - 05 / 1 2140 29,7a 79
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Bollnäs 1 03/7 - 05 / 1 2140 29,1 23
4 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -6 -0 -1 -4 -197 500
Stumne Fyr 4 Plass 288 530
5 år MØRKBR V v.Joker Elden Ø. Tjomsland Bergsåker 3 29/9 - 05 / 8 2160 28,5 20
e. Stumne Saga v. Spang Best Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 17/9 - 03 / 4 2140 29,1a 16
Merete Viksås /Roa Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 29/8 - 10 / 7 2100 28,2a 124
Å. Tengsareid Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 20/8 - 07 / 1 2140 29,0a 13
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 22/7 - 03 / 6 2160 27,4 67
5 2019: -8 -2 -0 -0 -1 -44 000 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -19 000
Balder Mollyn 5 Plass 716 000
5 år BRUN H v.Wik Stjernen P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 10/9 - 06 / 8 2100 27,2a 276
e. Viktoria Mollyn v. Spikeld P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 29/8 - 10 / 3 2100 27,3a 32
Sverre Hjørnerød /Fredrikstad T. Solberg Leangen Travbane 3 23/6 - 02 / 5 2140 29,7ag 24
P. Midtfjeld Sverre Hjørnerød (A) T. Solberg Bjerke Travbane 4 10/6 - 01 / 9 2160 28,3 g 31
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 20/5 - 01 / 7 2120 27,5 g 21
6 2018: -9 -0 -2 -3 -3 -372 000 2017: -12 -4 -1 -2 -3 -661 000
Lome Diamant 6 Plass 1 033 000
4 år SVART H v.Moe Odin K. Djøseland Forus Travbane 0 16/9 - 04 / 10 2060 27,3 g 48
e. Lome Rigla v. Rigel Jo K. Djøseland Bjerke Travbane 5 10/9 - 06 / 4 2100 27,8ag 36
Frode Gjedrem /Sandnes K. Djøseland Bjerke Travbane 2 29/8 - 10 / 5 2100 26,8a 119
K. Djøseland M. Gundersen Sørlandets Travpark 4 22/7 - 03 / 9 2180 26,3 86
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Bjerke Travbane 0 10/6 - 01 / 7 2160 30,9 g 94