<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 135.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-1-3 Plass : 11-1-3

1 2018: -5 -0 -1 -0 -4 -28 657 2017: -15 -5 -4 -0 -5 -145 318
Tekno Teddy 2100 1 Plass 201 975
5 år SVART H v.Tekno Odin O. Sagholen Bjerke Travbane 1 02/10 - 01 / 2 1609 27,1a 13
e. Lykke Lotta v. Järvsöfaks (S) O. Sagholen Momarken Travbane 1 19/9 - 06 / 1 1640 26,5a 44
Terje Lunewski /Tranby O. Sagholen Momarken Travbane 2 05/9 - 04 / 5 2660 31,1 40
O. Sagholen O. Sagholen Kala Landbane 4 19/8 - 04 / 13 1920 29,5 g 41
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 2 31/5 - 05 / 9 2140 30,2 g 35
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -1 -3 -2 -5 -76 000
Børke Sindy 2 Plass 103 500
6 år SVART HP v.Åsajerven K. Johansen Bjerke Travbane 2 02/10 - 01 / 1 1609 27,3a 233
e. Børke Berta v. Lykke Gutten K. Johansen Bjerke Travbane 2 27/9 - 09 / 9 2140 30,7 98
Mona Syvertsen /Brandbu K. Johansen Momarken Travbane 3 19/9 - 06 / 4 1640 27,2a 129
K. Johansen Mona Syvertsen O. Østre Bjerke Travbane 4 06/9 - 05 / 8 1640 29,4 236
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm T. Solberg Bjerke Travbane 7 16/8 - 04 / 9 2160 31,2 532
3 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -23 -2 -3 -3 -7 -97 500
Brenne Balder 3 Plass 176 500
11 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Biri Travbane 4 06/10 - 05 / 8 2100 28,1a 628
e. Gullterna v. Haakesjur K. Ødegaard Bjerke Travbane - 27/9 - 05 / 5 2100 g0 ag 433
Reidar Andersen /Skiptvet K. Ødegaard Momarken Travbane 4 05/9 - 04 / 9 2680 30,9 158
K. Ødegaard Line Marie Andersen (P) K. Ødegaard Bjerke Travbane 5 16/8 - 06 / 8 2100 28,0a 780
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 2 30/7 - 04 / 4 2100 29,6ag 59
4 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -22 -2 -1 -2 -10 -86 000
Valseth Fanten 4 Plass 160 500
7 år MØRKBR V v.Særpefanten M. Gundersen Biri Travbane 4 23/7 - 07 / 5 2120 30,3 107
e. Horgen Huldra v. Spang Best M. Gundersen Biri Travbane 0 16/7 - 04 / 7 2100 33,0ag 291
Jan-Tore Rønningen /Follebu V. Hop Biri Travbane 5 21/5 - 03 / 12 1609 28,1a 185
B. Steinseth V. Hop Biri Travbane 2 13/5 - 01 / 9 2120 29,2 504
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj M. Gundersen Biri Travbane 0 07/5 - 04 / 1 2600 32,3 468
5 2018: -14 -4 -2 -1 -4 -116 000 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 5 Plass 206 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Grimsgård Kala Landbane 6 19/8 - 04 / 9 1920 30,6 517
e. Trollemma v. Ilmin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 01 / 12 2100 30,4a 225
Trond Solskau /Rolvsøy Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 30/5 - 05 / 12 2160 30,5 303
Å. Tengsareid Trond Solskau M. Høitomt Bjerke Travbane 6 16/5 - 02 / 2 2140 30,1 254
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 09/5 - 04 / 11 2160 30,0 169
6 2017: -9 -3 -0 -0 -1 -49 000 2016: -9 -3 -0 -0 -4 -62 000
Calle Cornelius 6 Plass 116 500
5 år BRUN V v.Dotterud Teddy K. Kvasnes Biri Travbane 0 02/6 - 05 / 10 2620 31,8 g 56
e. Horgen Martine v. Järvsöfaks (S) K. Kvasnes Bjerke Travbane - 22/4 - 03 / 4 2100 dg a 49
Kristine Kvasnes /Hov K. Kvasnes Bjerke Travbane - 12/4 - 07 / 7 2100 dg a 69
K. Kvasnes K. Kvasnes Biri Travbane 1 03/3 - 06 / 9 2100 30,6a 24
Rosa m/logo i grønt K. Kvasnes Biri Travbane 1 18/2 - 02 / 8 2120 30,2 18
7 2018: -8 -3 -0 -0 -0 -96 000 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -43 000
Smedtulla 7 Plass 225 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder M. Gundersen Biri Travbane 7 06/10 - 05 / 5 2100 28,6ag 468
e. Smedjenta v. Elding A. Stensen Biri Travbane - 29/9 - 03 / 3 2100 dg 110
Torbjørn Smedsrud /Fåberg E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/8 - 05 / 5 2140 29,2 106
A. Stensen Torbjørn Smedsrud K. Johansen Bjerke Travbane 0 02/8 - 05 / 7 2160 30,9 g 162
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Johansen Bjerke Travbane 5 24/7 - 03 / 11 2100 29,0a 244
8 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -10 000 2017: -29 -0 -3 -2 -10 -85 500
Haugestad Lina 8 Plass 125 544
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld C. Antonsen Momarken Travbane 0 14/10 - 05 / 4 1640 30,0ag 497
e. Mille v. Spang Best E. Høitomt Drammen Travbane 5 09/10 - 04 / 5 2500 31,2 241
Rune Wilberg-Trine Wilberg O. Østre Bjerke Travbane 0 02/10 - 01 / 4 1609 29,1ag 319
E. Høitomt Rune Wilberg K. Johansen Momarken Travbane 5 28/9 - 01 / 2 1640 28,5ag 119
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Johansen Bjerke Travbane 0 13/9 - 02 / 12 2160 30,1 460
9 2018: -9 -1 -1 -2 -3 -43 000 2017: -15 -0 -1 -1 -4 -26 000
Frons Faksen 9 Plass 150 500
9 år MØRKBR V v.Trø Faks J. Dagsvold Biri Travbane 2 13/10 - 04 / 2 2100 33,1a 658
e. Frons Nora v. Norprins* J. Dagsvold Bjerke Travbane 0 04/10 - 03 / 4 2140 33,9 g 1499
Runar Sognelien /Tyristrand J. Dagsvold Jarlsberg Travbane P 22/9 - 21 / 9 2120 33,2 g P
J. Dagsvold Runar Sognelien J. Bjerring Biri Travbane 0 01/9 - 02 / 9 2100 30,2a 425
Hvit m/oransje skulderstk & belte, rek E. Rennesvik Drammen Travbane 0 21/8 - 08 / 3 2500 32,2 g 107
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -0 -0 -1 -4 -17 500
Skjegge Balder 10 Plass 78 000
8 år M.M. BRUN V v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 13/10 - 04 / 12 2100 34,1a 563
e. Skjeggeblessa v. Braute G. Austevoll Bjerke Travbane 7 02/10 - 01 / 11 1609 28,7a 593
Wenche Kristine Jostad /Lena Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 20/9 - 05 / 15 2160 31,3 572
Ø. Ruttenborg Wenche Kristine Jostad Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 01/9 - 02 / 1 2100 29,9a 994
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame A. Johannessen Kala Landbane 0 19/8 - 04 / 14 1920 32,1 534
11 2018: -11 -1 -1 -0 -1 -41 945 2017: -24 -7 -4 -1 -5 -168 508
Ra Tore 11 Plass 212 453
7 år BRUN V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Årjäng 1 05/10 - 02 / 9 2160 27,9 56
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 13/9 - 02 / 10 2160 29,3 29
Jørgen A. Mjølnerød-Johannes A. Mjølnerød J. Mjølnerød Biri Travbane 1 01/9 - 02 / 3 2100 28,8a 29
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Kala Landbane - 19/8 - 04 / 11 1920 dg 72
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Drammen Travbane 0 31/7 - 04 / 7 2100 33,3ag 39
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -3 -2 -2 -3 -92 236
Vangli Lykke 12 Plass 120 991
8 år MØRKBR HP v.Fakse* (S) T. Bronken Romme 7 03/10 - 01 / 1 2140 31,0 33
e. Hornmo Stjerna v. Eng Svarten B. Steinseth Rättvik 4 18/9 - 02 / 8 2140 28,8 37
Anne Elin Hansen /Sørskogbygda B. Steinseth Romme 2 28/8 - 04 / 11 2140 31,0a 25
K. Mathisen Bjørn Steinseth (T) T. Bronken Bollnäs 1 10/8 - 11 / 3 1640 28,5a 19
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek B. Steinseth Biri Travbane 3 28/7 - 06 / 11 2100 29,1a 211