<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
V4-3
TIDSLØP
TIDSLØP -
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.35,0 og bedre, 40 m. for tid 1.33,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-6-11 Plass : 2-6-11

1 2017: -3 -1 -0 -0 -2 -38 014 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ulvsås Zicolin* (S) 2100 1 Plass 38 014
3 år BRUN H v.Ulvsås Zico* (S) A. Solhus Leangen Travbane 1 25/9 - 01 / 9 2160 35,6 98
e. Ulvsås Moa* (S) v. Spikeld E. Gabrielsson Bergsåker 8 17/8 - 10 / 4 1640 35,5 g 723
Sverige M. Melander Hoting 4 14/7 - 09 / 3 2040 37,2 92
A. Solhus Gunnar Gabrielsson P. Wickman Bergsåker P 30/6 - 14 / 9 2160 41,2 P
grønn m/lilla kvadrater E. Gabrielsson Östersund N 17/6 - 14 / 2 2160 53,1 N
2 2018: -11 -0 -0 -0 -4 -11 500 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -22 000
Brauti Line 2 Plass 33 500
8 år MØRKBR HP v.Vinning Kos L. Revheim Drammen Travbane 4 09/10 - 08 / 4 2100 36,4 g 754
e. Krumeline v. Alm Svarten L. Revheim Biri Travbane 5 29/9 - 08 / 1 2100 37,4 294
Johan Petter Gustavsen /Kirkenær A. Stensen Biri Travbane P 30/6 - 23 / 4 2100 40,7 g P
L. Revheim Johan Petter Gustavsen
Blå m/L.B.R. i hvitt.
3 2018: -12 -1 -0 -0 -8 -40 749 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -10 724
Spikeld Rapp 3 Plass 51 473
7 år LYSBRUN V v.Spikeld M. Lundgren Åmål 3 07/10 - 05 / 6 2080 35,3 110
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn A. Stensen Biri Travbane 4 29/9 - 08 / 8 2100 37,2 170
Birgit Meland /Askim R. Sveen Biri Travbane - 07/4 - 08 / 1 2100 dg 703
A. Stensen Birgit Meland B. Steinseth Momarken Travbane 7 28/3 - 07 / 4 2140 44,0 r 713
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam R. Sveen Biri Travbane 0 03/3 - 08 / 5 2100 40,2 315
4 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Dotterud Stjerna 4 Plass 4 000
5 år SVART HP v.Dotterud Teddy K. Malmin Biri Travbane 8 29/9 - 08 / 10 2100 39,3 g 207
e. Astra Stjerna v. Elding Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 01/9 - 20 / 3 2120 36,7 g P
Aina Josten Olderløkken /Lalm L. Hauge Bergen Travpark 0 04/8 - 08 / 11 2140 36,0 g 1042
K. Malmin Aina Josten Olderløkken R. Halvorsen Bergen Travpark 7 21/7 - 08 / 2 2100 36,0 g 191
Mørkblå med gul reklame/bånd L. Hauge Bergen Travpark P 23/6 - 20 / 3 2120 39,3 g P
5 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -6 000 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -5 500
Kims Stjerna 5 Plass 11 500
6 år MØRKBR HP v.Tin Tveiten Ø. Mathisen Biri Travbane 3 29/9 - 08 / 4 2100 37,1 295
e. June v. Pajaprins Ø. Mathisen Biri Travbane 0 15/9 - 03 / 2 2100 35,6 1384
Arne M. Øyen /Østre Gausdal K. Mathisen Biri Travbane 7 11/8 - 08 / 2 2100 38,5 422
Ø. Mathisen Arne M. Øyen Ø. Mathisen Drammen Travbane - 31/7 - 03 / 11 2100 dg 1599
grønn m/gul kule & ermer + rekl Ø. Mathisen Biri Travbane P 21/5 - 23 / 4 2100 41,0 g P
6 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -12 000
Alm Gull 6 Plass 18 000
8 år SVART HP v.Lome Elden H. Skiaker Biri Travbane 8 06/1 - 08 / 10 2100 38,2 336
e. Alm Sandra v. Rigel Jo Ø. Ruttenborg Biri Travbane 7 02/12 - 08 / 9 2100 36,5 583
Aina Skiaker /Lena H. Skiaker Biri Travbane 5 18/11 - 08 / 5 2100 42,0 173
H. Skiaker Aina Skiaker H. Skiaker Momarken Travbane 6 06/11 - 10 / 4 2140 39,0 96
svart m/blå/hvit vinkel & ermringer H. Skiaker Biri Travbane P 24/7 - 20 / 8 2120 38,9 P
7 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 438 2017: -10 -0 -0 -0 -5 -13 764
Torpa Odin 2120 1 Plass 45 424
6 år BRUN V v.H.G. Balder D. Dalen Drammen Travbane 6 09/10 - 03 / 4 2120 33,9 292
e. Stensvik Faksa v. Järvsöfaks (S) D. Dalen Sørlandets Travpark 7 23/9 - 01 / 9 2160 34,7 g 199
Arnstein Nikolaisen-Yngve Pedersen D. Dalen Momarken Travbane 0 22/8 - 02 / 1 2140 34,9ag 421
D. Dalen D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 05 / 12 2120 34,7 179
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane - 27/7 - 03 / 10 2100 g0 ag 105
8 2018: -9 -0 -1 -2 -3 -27 824 2017: -17 -1 -0 -1 -10 -38 777
Thess Prinsessa 2 Plass 68 601
5 år SVART HP v.Gonagas H. Ydersbond Drammen Travbane 0 09/10 - 03 / 2 2100 34,9 382
e. Dronninga v. Spang Best H. Ydersbond Drammen Travbane 6 14/9 - 02 / 5 2100 34,7 599
Stall Trekløveret H. Ydersbond Biri Travbane 0 21/5 - 02 / 11 2120 36,5 687
H. Ydersbond Glenn Kramer Stenberg (T) H. Ydersbond Årjäng 7 07/5 - 06 / 7 2160 35,8 g 119
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl H. Ydersbond Bjerke Travbane 0 03/5 - 02 / 9 2100 33,7a 432
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -10 -30 106
Bjørnli Ada 3 Plass 30 106
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Drammen Travbane 0 07/9 - 03 / 8 2120 34,6 g 396
e. Skjeggefrid v. Elding B. Steinseth Romme 4 28/8 - 02 / 11 1660 33,9 202
Rolf Sætersmoen-Mary Sætersmoen B. Steinseth Leangen Travbane 7 07/8 - 09 / 7 2160 35,0 g 306
B. Steinseth B. Steinseth Momarken Travbane 6 20/6 - 07 / 6 2160 37,1 g 86
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 8 14/6 - 01 / 2 2100 34,8 g 357
10 2017: -6 -1 -1 -0 -2 -21 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Praktfull 4 Plass 21 000
4 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Drammen Travbane 2 09/10 - 03 / 3 2100 33,9 g 63
e. Arna Frøkna v. Braute G. Flåten Jarlsberg Travbane - 30/9 - 01 / 4 2100 dg 116
Lene Flåten /Vear G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 16/9 - 01 / 1 2100 36,4 g 16
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 26/5 - 03 / 2 2100 37,3 g 800
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 7 12/5 - 01 / 3 2100 36,2 g 225
11 2018: -10 -0 -1 -0 -7 -25 000 2017: -8 -0 -0 -1 -3 -12 000
Fridtjof 5 Plass 63 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen R. Sveen Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 7 2120 35,4 411
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden M. Gundersen Drammen Travbane 5 04/5 - 02 / 8 2120 35,0 g 183
Kari Steinseth /Bergen D. Dalen Biri Travbane 0 07/4 - 04 / 2 2100 33,8 694
R. Sveen Einar Steinseth D. Dalen Biri Travbane 0 13/1 - 08 / 5 2120 38,2 g 265
brun m/røde seler R. Sveen Biri Travbane 7 06/1 - 08 / 14 2120 37,3 214
12 2018: -17 -1 -3 -0 -3 -45 500 2017: -6 -1 -0 -1 -2 -25 000
Børke Balderina 6 Plass 70 500
8 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Biri Travbane 7 06/10 - 08 / 5 2100 34,2 509
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) Å. Tengsareid Biri Travbane P 29/9 - 20 / 5 2120 39,0 g P
Hanne E. Ellefsrud /Gran E. Høitomt Bjerke Travbane P 04/9 - 24 / 14 2180 42,6 g P
O. Østre Hanne E. Ellefsrud E. Høitomt Bjerke Travbane 28/11 - 23 / 13 1660 57,2 g B
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
13 2018: -9 -0 -1 -1 -0 -10 000 2017: -24 -0 -2 -1 -8 -46 000
Stjerne Jenta 2140 1 Plass 63 000
7 år BORKET HP v.Tangen Scott K. Kvasnes Drammen Travbane 3 17/10 - 04 / 6 2100 32,1 157
e. Sol v. Troll Rigel K. Kvasnes Biri Travbane 7 06/10 - 03 / 2 2600 33,3 g 195
Håkon Gulheim /Jevnaker K. Kvasnes Biri Travbane 0 29/9 - 07 / 8 2120 35,5 g 241
K. Kvasnes Håkon Gulheim (A) K. Kvasnes Bjerke Travbane - 13/9 - 05 / 3 2140 dg 259
Rosa m/logo i grønt K. Kvasnes Biri Travbane 4 25/8 - 03 / 3 2100 32,6 g 418
14 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000
Troll Diva 2 Plass 9 000
6 år BRUN HP v.Krageboen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 22/9 - 08 / 4 2120 33,1 g 210
e. Trollevy v. Mentor Mollyn J. Theodorsen Klosterskogen Travbane 7 16/9 - 01 / 3 2100 38,1 g 150
Turid Solskau /Rolvsøy Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 03/9 - 01 / 4 2100 36,1 g 114
Å. Tengsareid Trond Solskau G. Austevoll Kala Landbane - 19/8 - 08 / 4 1900 dg 34
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Austevoll Momarken Travbane P 03/8 - 20 / 6 2160 36,1 P