<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:25 V4-2
BIRI OPPDRETNINGSLØP
BIRI OPPDRETNINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-6 Plass : 2-1-6

1 2018: -10 -2 -2 -2 -3 -851 420 2017: -13 -2 -2 -3 -4 -408 976
Philip Ess 2100 1 Plass 1 260 396
4 år SVART H v.Briskeby Philip K. Johansen Bjerke Travbane 4 10/9 - 06 / 11 2100 27,7a 417
e. Tangen Pia v. Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane 3 29/8 - 08 / 6 2100 28,7a 94
Wilda HB- Optimento AB K. Johansen Bjerke Travbane 0 16/8 - 06 / 4 2100 28,2ag 35
K. Kvasnes K. Kvasnes Sørlandets Travpark 1 22/7 - 03 / 7 2160 27,0 81
Rosa m/logo i grønt K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 06/7 - 03 / 11 2120 30,7 g 22
2 2018: -9 -1 -0 -2 -3 -65 330 2017: -10 -3 -2 -2 -2 -225 083
Zitor* (S) 2 Plass 290 413
4 år M.BRUN H v.Ulvsås Zico* (S) R. Skoglund Romme 3 06/10 - 05 / 3 2160 28,8 256
e. Pålvi (S) v. Pål Lunar E. Gabrielsson Östersund 4 23/9 - 10 / 10 2160 30,2 66
Sverige R. Skoglund Östersund 2 07/9 - 04 / 10 2160 31,0 121
A. Solhus Gunnar Gabrielsson T. Jansson Dannero - 30/7 - 07 / 3 2140 br ag 224
grønn m/lilla kvadrater T. Jansson Dannero 5 22/6 - 02 / 1 2140 30,7a 86
3 2018: -13 -3 -2 -2 -3 -154 500 2017: -7 -3 -0 -1 -2 -90 000
Moe Tyr 3 Plass 244 500
4 år SVART H v.Tekno Odin G. Mikkelsen Bjerke Travbane 10 10/9 - 06 / 7 2100 28,3ag 189
e. Moe Menja v. Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Bjerke Travbane 4 29/8 - 08 / 10 2100 29,6ag 78
Tor-Martin Moe /Sundebru K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 1 18/8 - 02 / 1 2100 28,2a 17
T. Solberg Tor-Martin Moe T. Solberg Sørlandets Travpark 0 22/7 - 03 / 8 2160 28,6 g 23
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Sørlandets Travpark 1 25/6 - 01 / 8 2160 30,9 21
4 2018: -4 -0 -1 -0 -2 -56 541 2017: -13 -2 -2 -2 -2 -160 772
Lens Gutt 4 Plass 217 313
4 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bergsåker 1 29/9 - 05 / 9 2160 28,3 108
e. Dolliel v. Spikeld O. Østre Romme 3 08/9 - 10 / 9 2180 30,6 26
Jarle Wik /Skjeberg O. Østre Bjerke Travbane 0 29/8 - 10 / 2 2100 32,0a 913
O. Østre Jarle Wik O. Østre Dannero 0 13/8 - 10 / 11 2140 28,9ag 1257
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Dannero 5 30/7 - 05 / 4 2140 29,7ag 559
5 2018: -11 -9 -2 -0 -0 -1 099 421 2017: -12 -7 -1 -1 -1 -875 873
Tekno Eld* (S) 5 Plass 1 975 294
4 år SVART H v.Tekno Odin U. Ohlsson Romme 1 06/10 - 05 / 6 2200 26,8 11
e. Eldsiri* v. Järvsöfaks (S) U. Ohlsson Bjerke Travbane 1 29/8 - 10 / 1 2100 26,7a 15
Sverige U. Ohlsson Dannero 1 13/8 - 10 / 5 2140 28,0a 56
U. Ohlsson Jan-Olov Persson (T) U. Ohlsson Dannero 3 30/7 - 07 / 6 2140 29,2a 19
svart med hvite seler, todelte ermer U. Ohlsson Bollnäs 4 03/7 - 05 / 11 2180 27,7 26
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -5 -2 -2 -2 -269 060
Troll Sterk Viking 6 Plass 269 060
4 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 11 10/9 - 06 / 1 2100 28,5a 254
e. Lilje Faksa v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 29/8 - 09 / 6 2100 28,4a 58
Team Troll Sterk O. Lindqvist Dannero 0 30/7 - 05 / 3 2140 30,5ag 131
G. Flåten L. Kolle Bjerke Travbane 2 12/7 - 03 / 3 2100 29,2a 44
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame L. Kolle Bjerke Travbane 3 10/6 - 01 / 5 2140 28,6 76
7 2018: -7 -0 -1 -1 -2 -28 491 2017: -9 -5 -0 -0 -2 -372 636
Kos Odin 7 Plass 401 127
4 år SVART H v.Alm Viktor S. Jessen Bjerke Travbane 0 29/8 - 08 / 4 2100 32,6ag 27
e. Mai Kosa v. Moe Odin S. Jessen Dannero - 13/8 - 10 / 2 2140 dg a 18
Stall Jessen S. Jessen Dannero 1 30/7 - 05 / 5 2140 28,7a 14
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Leangen Travbane 1 23/6 - 02 / 4 2140 26,3a 22
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek S. Jessen Bjerke Travbane 1 10/6 - 01 / 6 2140 27,3 122