<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:48 V75-6
V4-3
DD-1
JACOB MELANDS ÆRESLØP
JACOB MELANDS ÆRESLØP
Kaldblods 1600 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-15-årige minst 800.000 kr.
Premier: 150.000-75.000-35.000-20.000-15.000-(10.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-4-9 Plass : 2-4-9

1 2018: -8 -0 -0 -3 -2 -69 000 2017: -16 -4 -1 -4 -6 -827 551
Tekno Jerken 1600 1 Plass 3 178 740
11 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 07/10 - 09 / 11 3180 24,1 23
e. Jerkegnista v. Pilmingnist H. Torvinen Turku 2 17/9 - 10 / 7 2100 22,2ag 67
Tor Brænden /Oslo E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 10/9 - 07 / 11 2160 23,9 80
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Rättvik 3 05/8 - 08 / 7 1660 21,2 24
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Sørlandets Travpark 1 22/7 - 09 / 10 2609 21,9a 76
2 2018: -16 -10 -3 -2 -1 -1 081 803 2017: -18 -9 -2 -4 -2 -800 000
Ulsrud Tea 2 Plass 6 128 357
11 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Bjerke Travbane 2 07/10 - 09 / 12 3180 24,3 66
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Forus Travbane 1 16/9 - 10 / 15 2080 22,6 52
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Haugaland Travpark 1 03/9 - 03 / 5 1820 25,1 10
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) K. Kvasnes Drammen Travbane 5 12/8 - 10 / 1 1700 21,5a 108
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Forus Travbane 1 01/8 - 01 / 4 1640 20,9 26
3 2018: -19 -3 -2 -2 -6 -262 500 2017: -16 -4 -2 -0 -4 -463 736
Galileo 3 Plass 2 451 408
6 år SVART H v.Järvsöfaks (S) Ø. Kihlstrøm Skellefteå 2 07/10 - 02 / 10 2200 23,7 18
e. Tangen Pia v. Lome Elden G. Flåten Bergsåker 2 29/9 - 08 / 7 2200 23,8 27
Stall Galileo G. Flåten Drammen Travbane 4 12/8 - 09 / 12 2960 25,7 34
G. Flåten G. Flåten Momarken Travbane 1 05/8 - 09 / 7 2140 24,2a 24
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bollnäs 1 04/7 - 07 / 8 2180 22,9 42
4 2018: -10 -2 -4 -3 -0 -700 971 2017: -15 -5 -7 -0 -2 -1 170 180
Kleppe Slauren 4 Plass 3 602 595
9 år BRUN H v.Sundbo Kravall* (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 10/9 - 07 / 9 2160 24,9 g 49
e. Gjømle Vinni v. Elding K. Djøseland Drammen Travbane 2 12/8 - 10 / 7 1700 21,2a 74
Stall Slauragjengen K. Djøseland Sørlandets Travpark 2 22/7 - 09 / 4 2609 22,0a 36
M. Gundersen Kjetil Djøseland (T) M. Gundersen Forus Travbane 1 17/6 - 04 / 10 2060 22,0 14
marineblå m/hvit og rød søm + reklame K. Djøseland Bjerke Travbane 4 11/6 - 10 / 3 1609 20,3ag 70
5 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -11 -4 -2 -1 -2 -667 000
Kleppe Fanden 5 Plass 1 641 000
6 år SVART H v.Alm Viktor K. Djøseland Bjerke Travbane 4 10/9 - 07 / 7 2140 25,4 127
e. Gjømle Vinni v. Elding K. Djøseland Drammen Travbane 1 12/8 - 09 / 13 2960 25,2 38
Stall Fanden K. Djøseland Forus Travbane 6 17/6 - 04 / 6 2040 24,1 64
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane 1 23/5 - 01 / 5 2080 24,3 13
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Bergen Travpark 2 18/5 - 01 / 6 2120 23,9 13
6 2018: -19 -5 -3 -2 -4 -240 030 2017: -14 -2 -0 -0 -7 -295 515
Jærvsørappen 6 Plass 3 905 384
7 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Färjestad 4 23/9 - 08 / 2 2140 20,7a 21
e. Tuvrappa v. Elding J. Blekkan Bjerke Travbane - 10/9 - 07 / 12 2160 dg 28
Jon Nergård /Svorkmo J. Blekkan Drammen Travbane 1 12/8 - 10 / 9 1700 20,9a 44
J. Blekkan Frode Hamre (T) J. Blekkan Östersund 1 26/7 - 06 / 4 2140 20,3a 43
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Jarlsberg Travbane 4 08/7 - 08 / 3 1609 19,9ag 36
7 2018: -14 -3 -1 -1 -4 -186 341 2017: -24 -10 -2 -2 -6 -552 372
Myr Faksen 7 Plass 3 800 162
9 år SVART H v.Åsajerven Ø. Kihlstrøm Skellefteå 2 07/10 - 07 / 1 1640 22,1a 152
e. Findal Stjerna v. Elding D. Dalen Harstad Travpark - 30/9 - 01 / 9 2100 g2 g 11
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas S. Eilertsen Bodø Travbane 1 17/9 - 03 / 7 2160 25,2 21
V. Hop Tone Merete Pettersen D. Dalen Harstad Travpark 1 02/9 - 01 / 12 2100 25,4 12
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Olofsson Boden 1 24/8 - 02 / 9 2180 25,1 24
8 2018: -7 -1 -1 -0 -3 -43 500 2017: -24 -4 -1 -6 -7 -152 000
Vertigo Prins 8 Plass 1 697 272
10 år LYSBRUN H v.Spikeld S. Wassberg Bergen Travpark 1 28/9 - 01 / 10 1640 23,2 67
e. Håketine v. Bork Rigel S. Wassberg Bergen Travpark 2 14/9 - 03 / 6 2120 25,7 47
Kjell Sunde-Roy Espedal R. Wiig Haugaland Travpark 4 03/9 - 03 / 4 1820 25,7 65
G. Austevoll Kjell Sunde (A) S. Wassberg Bergen Travpark 1 31/8 - 05 / 9 1640 24,2 64
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Sunde Bergen Travpark 4 03/8 - 01 / 6 2140 25,5 171
9 2018: -11 -7 -2 -0 -2 -1 287 008 2017: -16 -6 -2 -2 -4 -655 180
Odd Herakles 9 Plass 4 046 669
8 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Färjestad 2 23/9 - 08 / 9 2140 20,4a 54
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Bjerke Travbane 2 10/9 - 07 / 13 2160 24,2 91
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 27/8 - 01 / 1 2100 25,6a 15
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Drammen Travbane 3 12/8 - 10 / 4 1700 21,2ag 19
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Sørlandets Travpark 4 22/7 - 09 / 7 2609 22,3a 20
10 2018: -10 -2 -0 -2 -4 -300 491 2017: -15 -3 -3 -4 -2 -456 240
Ingbest 10 Plass 2 983 231
6 år SVART H v.Dotterud Teddy T. Solberg Färjestad 3 23/9 - 08 / 6 2140 20,7a 254
e. Ing May v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 27/8 - 01 / 2 2100 25,3a 34
Ragnar Løvseth /Skien T. Solberg Drammen Travbane 0 12/8 - 10 / 8 1700 22,4a 195
T. Solberg Frode Hamre (T) U. Ohlsson Rättvik 1 05/8 - 03 / 5 2200 23,0 22
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 08/7 - 08 / 1 1609 19,4a 46