<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1
MOTORFORUM TELEMARK AS
AMATØR- OG UNGDOMSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 160.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -13 -1 -2 -2 -4 -52 000 2017: -16 -0 -3 -0 -8 -51 500
Hip Hop d'Estino 1 Plass 187 000
6 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) A. Berås Sørlandets Travpark 0 08/10 - 06 / 5 2140 16,8a 378
e. Aloha (US) v. Broadway Hall (US) A. Berås Bjerke Travbane 5 13/9 - 04 / 1 2100 16,2a 523
Arild Berås /Tveit M. Berås Jarlsberg Travbane 2 27/8 - 04 / 3 2100 16,9 172
Per Vetle Kals (S) Arild Berås (T) A. Berås Sørlandets Travpark 5 20/8 - 05 / 4 1609 16,3a 374
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek M. Berås Sørlandets Travpark P 13/8 - 20 / 1 2140 19,2 P
2 2018: -10 -0 -3 -1 -4 -47 000 2017: -19 -1 -3 -1 -9 -78 500
Riverside Star 2 Plass 235 000
7 år BRUN V v.Gentle Star* V. Hop Klosterskogen Travbane 2 24/9 - 06 / 4 2100 16,2a 265
e. Nette Egaanaj v. Sugarcane Hanover* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 12/9 - 01 / 4 2620 17,6 425
Stall Amigo V. Hop Klosterskogen Travbane 5 02/9 - 04 / 1 2900 17,8 547
Adrian Solberg Akselsen (S) Geir Ufs V. Hop Sørlandets Travpark 6 26/8 - 03 / 9 2140 16,2a 467
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv V. Hop Klosterskogen Travbane 0 08/6 - 01 / 7 2100 17,8arg 56
3 2018: -12 -3 -3 -2 -2 -106 500 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -45 000
Mira Prawo 3 Plass 281 500
6 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 07/10 - 06 / 5 2600 15,4a 476
e. Zara Flevo (NL) v. Credit Winner* (US) L. Kolle Momarken Travbane 0 01/10 - 06 / 10 1640 17,3a 151
Per-Erik Gravdal /Tranby L. Kolle Drammen Travbane 7 21/9 - 05 / 10 2100 16,8a 116
Lars Fredrik Kolle (A) Per-Erik Gravdal (A) L. Kolle Drammen Travbane P 14/9 - 20 / 1 2100 19,8 P
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 07/9 - 01 / 1 2100 15,5arg 361
4 2018: -15 -0 -0 -0 -8 -23 500 2017: -20 -2 -1 -3 -6 -74 000
Aladyforyou (DK) 4 Plass 191 622
6 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) T. Borg Momarken Travbane 2 05/9 - 05 / 10 2140 16,3a 69
e. Lotus Flower (DK) v. Buckfinder* (US) J. Hansen Klosterskogen Travbane 5 30/7 - 01 / 8 2100 17,4a 170
Reidun Brottveit /Kristiansand S T. Solberg Biri Travbane 6 14/7 - 04 / 2 1609 15,4a 107
Joakim Hansen (S) Karoline Krogh-Hanssen (T) T. Borg Drammen Travbane 0 01/7 - 09 / 7 2500 16,8a 154
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek T. Borg Momarken Travbane 1 13/6 - 06 / 6 2140 16,6a 143
5 2018: -9 -0 -2 -1 -4 -32 500 2017: -11 -1 -2 -2 -3 -53 000
Tiria Jet (IT) 5 Plass 187 163
6 år SVART HP v.Igor Font (IT) M. Øyo Bjerke Travbane 2 02/10 - 05 / 8 2100 17,0a 482
e. Nitticora Jet* (IT) v. Pine Chip* (US) M. Øyo Klosterskogen Travbane 3 16/9 - 05 / 12 1700 16,2a 1012
Team Øyo M. Øyo Momarken Travbane 6 20/6 - 06 / 8 1640 16,3a 1032
Maren Øyo (A) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 05/5 - 06 / 12 2609 18,5ag 270
Hvit m/mørkbrun kile, mansj &belte,rek M. Øyo Bergen Travpark 0 30/3 - 04 / 7 2100 18,6a 184
6 2018: -7 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -15 -0 -0 -2 -6 -30 000
Twilight D.K. (DK) 6 Plass 139 823
8 år LYSBRUN HP v.Good As Gold* (S) S. Brynemo Klosterskogen Travbane 7 30/7 - 01 / 4 2100 17,6a 335
e. Gucci (DK) v. Lindy's Crown (US) S. Brynemo Klosterskogen Travbane 7 15/6 - 03 / 9 2100 18,0a 757
Anne Kari Melbye /Porsgrunn L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 08/6 - 01 / 1 2100 17,7a 156
Thomas Ellefsen (A) Per Gottling (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 0 01/6 - 05 / 10 2100 17,5a 129
hvit m/rødt sk.stk./ermer + reklame L. Kolle Klosterskogen Travbane 7 25/5 - 08 / 1 1700 17,6ag 40
7 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -7 000 2017: -21 -0 -2 -4 -8 -60 000
Solid Neo (S) 7 Plass 172 500
8 år BRUN V v.Diamond Way (DE) G. Austevoll Bjerke Travbane 6 09/10 - 03 / 11 2100 16,0a 145
e. Marita Neo (S) v. Supergill* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 3 25/9 - 04 / 9 2100 15,8a 72
Aasmund Drolsum-Vemund Madsen Drolsum K. Malmin Drammen Travbane - 14/9 - 01 / 1 2100 dg a 17
Vemund Madsen Drolsum (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 6 04/9 - 05 / 2 2100 15,5a 353
Hvit m/brun sk.felt & stolp,gull ruter V. Drolsum Bjerke Travbane 6 16/8 - 05 / 4 2100 16,2a 475
8 2018: -12 -0 -1 -0 -5 -21 912 2017: -14 -0 -0 -0 -6 -19 000
Escaped (NL) 8 Plass 159 894
7 år MØRKBR HP v.Varenne* (IT) D. Dalen Leangen Travbane 4 02/10 - 01 / 2 2140 17,2 175
e. Zecile Boko* (NL) v. Goetmals Wood* (FR) C. Hande Bjerke Travbane 0 23/8 - 06 / 8 2100 15,9a 1197
Tom Forkerud /Skotterud D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 01 / 8 1700 br ag 217
Christina A. Hande (A) Tom Forkerud (T) P. Mahony Arvika - 07/7 - 04 / 1 2100 dg 328
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek K. Malmin Bjerke Travbane 5 29/6 - 04 / 10 1609 16,4ag 264
9 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -3 -9 000
Emilio Scott (NL) 9 Plass 95 669
7 år MØRKBR V v.Flirtin Man (US) T. Pedersen Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 05 / 7 2609 19,1a 750
e. Tantivy Kievitshof (DE) v. Supergill* (US) H. Ydersbond Momarken Travbane - 01/10 - 09 / 3 2140 dg a 433
Toyni Amundsen-Mina Amundsen D. Dalen Bjerke Travbane 0 18/9 - 04 / 13 2100 16,2a 639
Tomas Pedersen (A) Remi-Johan Didriksen (P) O. Østre Bjerke Travbane 5 24/4 - 05 / 10 1609 16,9a 381
Grå m/oransje sidef&erm, grå ermr, rek O. Sagholen Momarken Travbane - 28/3 - 02 / 10 1640 dg a 518
10 2018: -11 -0 -2 -0 -5 -33 000 2017: -13 -1 -0 -0 -5 -37 500
Miss Perfect 10 Plass 143 000
6 år BRUN HP v.Thai Tanic K. Johansen Sørlandets Travpark 4 23/9 - 07 / 10 1609 15,3a 113
e. Miss Perfect Spender v. Big Spender (S) M. Sørvik Klosterskogen Travbane 4 16/9 - 05 / 4 1700 16,2a 161
Arve Sundbø /Neslandsvatn A. Akselsen Klosterskogen Travbane 1 02/9 - 03 / 4 2100 16,8a 84
Knut Robin Dalsbotten (A) Arve Sundbø P. Kals Sørlandets Travpark 0 20/8 - 05 / 2 1609 16,6a 546
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 06/8 - 02 / 9 2140 16,4a 376