<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2
NORSJØ SAG OG HØVLERI AS

Varmblods 1700 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 410.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -15 -0 -1 -1 -8 -54 491 2017: -21 -1 -0 -4 -7 -63 500
Sunrise Yankee (DE) 1 Plass 352 891
7 år MØRKBR HP v.Yankee Glide* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 27/9 - 02 / 7 2160 15,4 619
e. Bloomer Zoomer (US) v. Malabar Man* (US) L. Kolle Biri Travbane 5 15/9 - 01 / 7 2100 15,0a 468
Linda Lehne /Krøderen G. Gundersen Drammen Travbane 5 03/9 - 07 / 2 1700 14,6a 95
Adrian Solberg Akselsen (S) Aleksander Rishovd L. Kolle Drammen Travbane 3 21/8 - 02 / 9 2100 16,0a 190
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv D. Dalen Bjerke Travbane 0 10/8 - 01 / 3 1609 13,5a 68
2 2018: -11 -0 -0 -0 -5 -16 000 2017: -30 -0 -0 -2 -10 -41 000
Halti H. 2 Plass 308 000
10 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) V. Hop Bjerke Travbane 0 07/10 - 08 / 4 2100 15,8a 429
e. Heli Hanover (US) v. Giant Victory* (US) L. Trudvang Sørlandets Travpark 7 23/9 - 06 / 7 1609 14,6a 348
Anette Larsen /Skien A. Andersen Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 07 / 6 2100 18,7a 695
Anders Andersen (T) V. Nemeth Klosterskogen Travbane 5 02/9 - 02 / 12 2100 16,3a 442
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Bjerke Travbane 0 28/8 - 04 / 5 2100 15,5a 360
3 2018: -18 -0 -0 -0 -9 -32 000 2017: -21 -1 -0 -2 -8 -62 000
Lord Bexley 3 Plass 345 750
11 år SVART V v.Super Nick (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 04 / 2 2100 16,1a 576
e. Jato Frazer (US) v. Speedy Crown (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 16/9 - 21 / 2 2100 19,0 P
Lise Therese Halvorsen /Seljord P. Gustafsson Klosterskogen Travbane 1 10/8 - 05 / 9 2100 16,8a 299
Knut Robin Dalsbotten (A) Lise Therese Halvorsen M. Berdalen Klosterskogen Travbane 6 30/7 - 02 / 12 2100 18,3a 189
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 04 / 5 1100 15,7a 88
4 2018: -12 -1 -1 -1 -4 -41 500 2017: -19 -5 -3 -2 -4 -165 500
Symphonic Lennox (S) 4 Plass 240 477
6 år MØRKBR V v.Symphonic Hanover (US) L. Trudvang Drammen Travbane 4 09/10 - 06 / 12 2100 16,8a 218
e. Lovely Dream S.E. (S) v. Smok'n Lantern* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 17/9 - 05 / 9 2140 16,4a 131
Tor Olaf Halle-Morten Berntzen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 02/9 - 04 / 2 2900 17,8 211
Åsbjørn Tengsareid (T) Tor Olaf Halle (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 26/8 - 03 / 8 2140 16,4a 81
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 18/8 - 06 / 7 2100 15,2a 61
5 2017: -8 -1 -0 -0 -3 -28 000 2016: -4 -0 -0 -1 -0 -6 000
Farao F. Boko (NL) 5 Plass 350 400
5 år BRUN H v.Muscles Yankee* (US) M. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 24/9 - 04 / 6 2100 16,1a 585
e. Temple Boko (US) v. Garland Lobell (US) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 12/9 - 06 / 4 1609 14,3a 1129
Rita Blomquist /Larvik L. Stenson Klosterskogen Travbane 8 10/8 - 05 / 6 2100 17,4a 80
Marius Høitomt (T) Einar Blomquist M. Berdalen Klosterskogen Travbane - 30/7 - 05 / 4 2100 g6 a 278
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 12/8 - 05 / 12 2620 20,0 42
6 2018: -13 -0 -2 -1 -5 -41 000 2017: -20 -1 -3 -2 -5 -66 500
The Exterminator 6 Plass 306 500
6 år BR.SKIMMEL V v.Pine Chip* (US) R. Aarlie Bjerke Travbane 0 07/10 - 03 / 1 2100 15,1a 251
e. Queen Boudicca v. Tap In* (US) R. Aarlie Momarken Travbane 2 01/10 - 05 / 5 1640 15,8a 511
Emilia Garseg /Askim R. Aarlie Bjerke Travbane - 11/9 - 05 / 5 2600 dg a 541
Renate Aarlie (T) D. Brouwer Klosterskogen Travbane 6 02/9 - 02 / 7 2100 16,4a 301
Todelt svart/gull, gull mansj, rek R. Aarlie Momarken Travbane 4 22/8 - 05 / 1 1640 15,5a 224
7 2018: -8 -0 -1 -0 -4 -20 063 2017: -17 -0 -1 -5 -5 -62 909
Sentry Holmsminde (DK) 7 Plass 391 478
9 år MØRKBR HP v.Valley Sentry* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 6 04/10 - 07 / 8 2140 17,1 425
e. Laddie Houston v. Running Sea* (US) C. Hande Momarken Travbane 2 19/9 - 03 / 7 2140 17,8a 67
Tom Forkerud /Skotterud A. Robertsen Bjerke Travbane 3 09/9 - 01 / 4 2100 15,4a 105
Dag-Sveinung Dalen (T) Tom Forkerud (T) A. Robertsen Bjerke Travbane 3 09/9 - 01 / 4 2100 15,4a 105
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 6 25/8 - 05 / 6 1609 13,2a 493
8 2018: -6 -0 -1 -0 -1 -14 500 2017: -15 -0 -0 -2 -7 -29 500
Eila Laday (S) 8 Plass 246 927
7 år BRUN HP v.Clerk Magistrate (US) T. Solberg Drammen Travbane 7 05/10 - 04 / 10 1700 16,1a 280
e. Star's Princess (US) v. Garland Lobell (US) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 23/9 - 06 / 8 1609 15,3a 256
Erling Danielsen /Slitu V. Hop Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 07 / 8 2100 19,5a 315
Tom Erik Solberg (T) Arthur Bø (T) T. Borg Klosterskogen Travbane 5 25/5 - 05 / 2 2100 16,3ag 260
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek V. Hop Drammen Travbane 4 11/5 - 01 / 1 2100 16,5a 144
9 2018: -13 -1 -2 -3 -5 -69 000 2017: -14 -3 -1 -3 -3 -133 500
Spenda Spirit 9 Plass 375 000
7 år SVART V v.Dream Vacation* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 04 / 8 2100 16,7a 349
e. Spenda Luckygirl v. Lucky D'hilly* (FR) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 16/9 - 07 / 9 2100 17,6a 61
Stall Spenda Spirit L. Kolle Bergen Travpark 0 03/6 - 09 / 6 2100 14,9a 125
Lars Fredrik Kolle (A) Kåre Andersen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 22/4 - 07 / 7 2100 14,7a 181
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek A. Akselsen Klosterskogen Travbane 1 03/4 - 06 / 3 1700 15,6a 48
10 2018: -19 -1 -0 -2 -6 -70 500 2017: -30 -4 -2 -1 -11 -123 000
Vici Sun 10 Plass 394 000
7 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) V. Hop Bjerke Travbane 0 04/10 - 07 / 9 2140 17,6 187
e. Millsize v. Varenne* (IT) A. Andersen Sørlandets Travpark 5 23/9 - 06 / 12 1609 14,4a 203
Anette Larsen /Skien V. Hop Jarlsberg Travbane 6 12/9 - 06 / 10 1609 14,0a 271
Eirik Høitomt (T) Anders Andersen (T) K. Foget Klosterskogen Travbane 1 02/9 - 02 / 2 2100 15,1a 57
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Andersen Sørlandets Travpark 6 26/8 - 07 / 11 1609 13,3a 749
11 2018: -12 -0 -1 -2 -3 -32 000 2017: -23 -0 -1 -6 -9 -71 027
Flirtin Superb 11 Plass 375 527
8 år BRUN H v.Flirtin Man (US) V. Hop Årjäng 6 05/10 - 04 / 4 1640 13,3a 96
e. Millsize v. Varenne* (IT) P. Kals Sørlandets Travpark 3 23/9 - 06 / 5 1609 13,8a 43
Arvid Nystedt /Skien Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 12/9 - 06 / 1 1609 12,6a 404
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 07 / 4 2100 16,3a 330
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 6 21/8 - 02 / 7 2100 16,5a 160