<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2
VOLVO MASKINSERVICE AS
AMATØR- OG UNGDOMSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 160.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -15 000 2017: -23 -1 -1 -1 -6 -52 000
A Million To One (S) 1 Plass 185 000
6 år MØRKBR V v.Dream Vacation* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 24/8 - 04 / 10 1700 18,8ag 273
e. Family Ås (S) v. Super Ben Joe (US) V. Hop Drammen Travbane 7 17/8 - 05 / 2 2100 18,2a 188
Frank Ringheim-Linda Songstad S. Heimdal Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 01 / 10 2100 19,4ag 585
Thomas Ellefsen (A) Bjørnar Heibø S. Jessen Sørlandets Travpark 0 22/7 - 01 / 8 2140 17,1a 768
hvit m/rødt sk.stk./ermer + reklame S. Jessen Drammen Travbane 0 19/6 - 06 / 1 2500 17,7 201
2 2017: -13 -0 -4 -0 -5 -48 000 2016: -13 -1 -1 -3 -3 -38 000
Omaha Hero Decoy 2 Plass 98 000
8 år SVART H v.Herr Jægermeister* (S) V. Drolsum Momarken Travbane 7 01/10 - 09 / 6 2140 18,8a 69
e. Worthy Way v. Oki Way (S) C. Hande Leangen Travbane 0 18/9 - 04 / 8 1640 16,6a 102
Stall Decoy C. Hande Biri Travbane 2 01/9 - 06 / 2 2100 15,3a 186
Christina A. Hande (A) Tom Forkerud (T) C. Hande Momarken Travbane 2 22/8 - 07 / 4 2140 17,4a 83
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek C. Hande Klosterskogen Travbane 2 10/8 - 06 / 10 1700 15,5a 307
3 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -14 -0 -0 -1 -5 -22 000
Conny Dior 3 Plass 99 500
8 år SKIMMEL HP v.Boardwalk Hall* (US) S. Jessen Klosterskogen Travbane - 12/10 - 01 / 3 2100 dg a 150
e. Ria Dior v. Scott Dior M. Finsand Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 05 / 2 1700 16,4a 195
Jan Th. Holthe /Langangen T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 04/8 - 04 / 9 2600 17,5 266
Knut Robin Dalsbotten (A) Jan Th. Holthe J. Undem Jarlsberg Travbane - 13/7 - 01 / 1 2100 dg a 161
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek J. Hansen Jarlsberg Travbane 5 28/4 - 02 / 7 2100 17,6a 630
4 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -21 -0 -1 -1 -13 -45 803
C.C. Siri 4 Plass 163 236
7 år MØRKBR HP v.Kings Sugarboy (S) C. Jepson Årjäng 7 05/10 - 09 / 10 1640 14,9a 339
e. C.C. Paradise v. Supergill* (US) K. Lindberg Årjäng 7 24/9 - 07 / 6 2160 18,2 304
Leif Brenden-Odd Brenden K. Johansen Drammen Travbane 0 07/9 - 05 / 10 2100 18,0a 212
Odd Brenden (A) Leif Brenden K. Johansen Klosterskogen Travbane 2 17/8 - 01 / 3 1700 15,7a 329
Svart/oransje skrådelt T. Gjervan Bjerke Travbane 10 09/8 - 03 / 5 2100 16,9a 369
5 2018: -10 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -20 -1 -0 -1 -7 -46 000
Legacy 5 Plass 132 000
8 år BRUN V v.Millmaker A. Sletsjø Bjerke Travbane 4 02/10 - 05 / 2 2100 17,3a 530
e. Nobela's Girl v. Astro Hill (US) A. Sletsjø Klosterskogen Travbane - 16/9 - 05 / 3 1700 dg a 43
Linda-Kristin Wallumrød /Andebu R. Aarlie Bjerke Travbane 3 08/9 - 04 / 9 2100 17,0a 155
Andrea Sletsjø (A) Linda-Kristin Wallumrød M. Coignard Klosterskogen Travbane 4 02/9 - 03 / 7 2100 17,5a 118
Burgunder m/beige seler, sidef & mansj A. Sletsjø Bjerke Travbane 0 24/7 - 04 / 1 1609 15,9a 234
6 2018: -9 -0 -0 -2 -5 -27 500 2017: -18 -2 -2 -3 -7 -91 424
Zeen av Ekbacka (S) 6 Plass 194 924
7 år BRUN V v.Olimede* (FR) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 04/10 - 02 / 2 2600 18,0a 111
e. Memory of Rags (S) v. Shan Rags A. Akselsen Forus Travbane 1 16/9 - 03 / 2 2040 16,1a 23
Laila Thue /Steinsholt L. Thue Sørlandets Travpark 3 20/8 - 05 / 7 1609 15,9a 33
Adrian Solberg Akselsen (S) Laila Thue (A) L. Thue Årjäng 1 06/8 - 03 / 6 2140 15,3a 79
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv J. Eilertsen Drammen Travbane 4 31/7 - 01 / 7 2100 16,2 165
7 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -17 000 2017: -18 -1 -4 -0 -5 -99 000
Zandra Invalley 7 Plass 186 000
5 år SVART HP v.Quite Easy (US) T. Solberg Bjerke Travbane 1 09/10 - 01 / 6 2100 16,4a 28
e. Fachi (S) v. J.R. Broline* (US) H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 02 / 11 2100 15,5a 325
Team Zandra L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 04 / 7 2100 19,3ag 20
Lars Fredrik Kolle (A) Karoline Krogh-Hanssen (T) C. Kjenner Bjerke Travbane 4 08/9 - 04 / 5 2100 17,0a 35
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek L. Kolle Bjerke Travbane 0 30/8 - 04 / 5 2100 15,5a 270
8 2018: -9 -1 -3 -1 -1 -65 000 2017: -16 -2 -1 -2 -7 -67 500
Victor Hastrup (DK) 8 Plass 222 893
7 år BRUN V v.Beaumont Hanover* (US) G. Mikkelsen Jarlsberg Travbane 6 30/9 - 02 / 3 2100 15,3a 105
e. Isabella Hastrup (DK) v. Sugarcane Hanover* (US) T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 06 / 6 2100 br ag 38
Stall Victory Pole In T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 02/9 - 04 / 3 2900 18,1 62
Stian Hansen Brynemo (S) Per Gottling (T) T. Ellefsen Klosterskogen Travbane 1 24/8 - 01 / 7 2100 17,9a 31
Hvit/ grønn/ rød T. Solberg Bjerke Travbane 0 09/8 - 07 / 9 2100 15,6ag 318
9 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -1 -1 -4 -7 -68 500
Wara Laylock 9 Plass 152 000
9 år BRUN HP v.Gentle Star* O. Østre Bjerke Travbane 5 04/10 - 02 / 10 2600 17,3a 570
e. Wiona Laylock v. Foreign Office* (FR) J. Hansen Bjerke Travbane 5 20/9 - 06 / 5 2100 15,5a 581
Sverre A. Johnsen-Arnhild Johnsen L. Kolle Momarken Travbane 3 05/9 - 05 / 2 2140 16,4a 336
Joakim Hansen (S) Sverre A. Johnsen L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 17/8 - 01 / 5 1700 16,6a 100
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 22/7 - 08 / 3 2140 15,7a 535
10 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -21 750 2017: -25 -2 -4 -0 -6 -81 500
Speedy Circle 10 Plass 181 250
7 år MØRKBR V v.Victory Abroad* (US) K. Ødegaard Momarken Travbane 0 14/10 - 02 / 9 2140 16,7a 174
e. Elegant Circle v. Malabar Circle Ås* (S) K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 04/10 - 05 / 8 2600 17,7a 533
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet K. Ødegaard Bjerke Travbane 6 25/9 - 05 / 5 2100 15,6a 200
Pål Rønningen (A) Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Drammen Travbane - 14/9 - 01 / 5 2100 g5 ag 50
grønn m/gult kryss/ruterfelt, reklame L. Pedersen Bjerke Travbane 0 08/9 - 04 / 12 2100 17,6a 342