<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1


Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 180.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-7-3 Plass : 6-7-3

1 2018: -9 -2 -1 -0 -3 -50 000 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -27 000
Mollyn 1700 1 Plass 188 500
6 år BRUN H v.Kasper Mollyn J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 04/10 - 03 / 1 2140 32,6 162
e. Viktoria Mollyn v. Spikeld P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 08 / 13 2120 28,1 g 665
Lars O. Romtveit /Skoppum J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 6 16/9 - 03 / 2 2100 30,9 49
J. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Bjerke Travbane 1 06/9 - 03 / 3 2140 31,4 25
Skrådelt svart/gull, hvit kant J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 27/8 - 21 / 4 2120 29,8 P
2 2018: -14 -0 -0 -2 -10 -41 000 2017: -10 -0 -0 -0 -5 -14 000
Fjeldbaus 2 Plass 167 000
10 år SVART V v.Bokli Eld D. Dalen Drammen Travbane 6 21/9 - 01 / 1 2100 29,7a 276
e. Aldina v. Alm Svarten E. Høitomt Momarken Travbane 0 27/4 - 04 / 3 1640 29,8a 162
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord J. Eilertsen Momarken Travbane 0 13/4 - 03 / 5 2140 33,9 438
K. Malmin Bjørn Kåre Herbjørnrød H. Kolle Jarlsberg Travbane P 31/3 - 21 / 3 2120 31,8 P
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 26/1 - 04 / 5 2100 br ag 410
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -27 000
Major Stjernen 3 Plass 162 596
10 år MØRKBR V v.Mentor Mollyn K. Kvasnes Jarlsberg Travbane - 30/9 - 08 / 10 2120 dg 339
e. Nebbenes Diva v. Lykke Gutten M. Goggin Drammen Travbane 2 03/9 - 04 / 10 2100 28,8a 140
Christer Stubberud-Linda Brevik K. Kvasnes Momarken Travbane 4 22/8 - 04 / 1 2140 28,7ag 189
O. Østre Linda Brevik K. Kvasnes Drammen Travbane 5 31/7 - 06 / 11 1700 26,2a 409
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Kolle Bjerke Travbane 0 09/3 - 05 / 1 1609 31,5a 35
4 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -55 000
B.H. Faksen 4 Plass 152 650
9 år MELL.BR. V v.Trø Faks D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 02 / 11 1700 28,6a 392
e. Grimelunds Aria v. Skjoldsvarten H. Holm Drammen Travbane 3 14/9 - 04 / 7 1700 28,8ag 236
Bjørn Haugen /Mjøndalen D. Dalen Bjerke Travbane 6 11/9 - 04 / 2 1609 28,2a 320
H. Nygård Asbjørn Wright (T) K. Foget Drammen Travbane 10 03/9 - 04 / 9 2100 29,4a 190
Rød m/hvit ermstr,svart mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 17/8 - 06 / 1 1700 28,2a 319
5 2018: -14 -0 -0 -1 -6 -26 000 2017: -28 -1 -2 -3 -7 -78 500
Gyldenlinn 5 Plass 186 500
7 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Biri Travbane 2 29/9 - 03 / 2 2100 29,9 159
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Forus Travbane 5 16/9 - 04 / 4 2040 27,8 1184
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Bjerke Travbane 0 13/9 - 02 / 11 2160 29,9 175
J. Drageset J. Drageset Jarlsberg Travbane 3 27/8 - 02 / 14 2120 28,3 494
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Sørlandets Travpark 5 20/8 - 04 / 5 2160 28,2 652
6 2018: -6 -0 -1 -2 -0 -20 368 2017: -14 -3 -1 -3 -3 -115 500
Ty Venn 6 Plass 234 868
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder M. Nilsen Forus Travbane 0 03/10 - 04 / 4 2040 30,3 47
e. Alm Robyn v. Braute D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 17/8 - 06 / 11 1700 28,1a 71
Stall S & M D. Dalen Momarken Travbane 3 05/8 - 05 / 9 2140 27,3 477
D. Dalen Margrethe Nilsen (A) D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 30/7 - 04 / 8 2100 29,5a 54
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 3 16/7 - 02 / 11 2100 28,9a 75
7 2018: -14 -2 -6 -2 -3 -137 104 2017: -15 -7 -2 -0 -3 -161 212
Alm Nagano 7 Plass 316 316
6 år RØD V v.Moe Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 1 04/10 - 06 / 9 1609 26,4a 15
e. Alm Tara v. Rigel Jo M. Gundersen Bjerke Travbane 4 27/9 - 05 / 11 2100 27,9a 61
Knut Alm /Jaren G. Gundersen Bjerke Travbane 2 11/9 - 04 / 7 1609 25,3a 21
M. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) G. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/8 - 07 / 6 2100 28,0a 40
marineblå m/hvit og rød søm + reklame K. Lindberg Arvika 1 13/8 - 03 / 12 2120 29,6 14
8 2017: -11 -1 -1 -1 -3 -47 000 2016: -16 -3 -2 -2 -4 -82 444
Maurstad Milla 8 Plass 149 444
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven D. Dalen Bjerke Travbane 4 09/10 - 05 / 1 2100 27,8a 187
e. Maurstad Mi v. Spang Best K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 03 / 4 2100 br g 62
Kristin Wattum Haugen /Slitu L. Trudvang Bjerke Travbane P 06/9 - 21 / 1 2140 34,6 P
K. Kvasnes Kristin Wattum Haugen K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 5 18/8 - 04 / 13 2120 28,9 95
Rosa m/logo i grønt K. Kvasnes Bjerke Travbane - 26/7 - 04 / 7 2600 dg a 670
9 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -1 -1 -0 -3 -34 000
Jerveld 9 Plass 185 000
8 år MØRKBR V v.Åsajerven M. Gundersen Biri Travbane 4 13/10 - 01 / 3 1609 27,7a 208
e. Beljue Stjerna v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 4 04/10 - 06 / 10 1609 27,1a 206
Jan Bragerhaug-Torill Trøen A. Robertsen Bjerke Travbane - 06/9 - 03 / 7 2160 dg 139
E. Høitomt Heidi Moen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 1 21/8 - 02 / 6 1609 27,9ag 140
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Løvvold Bjerke Travbane P 09/8 - 21 / 2 2160 37,3 P
10 2018: -8 -1 -1 -1 -1 -31 000 2017: -11 -2 -2 -0 -2 -78 000
Eldmia 10 Plass 207 926
8 år SVART HP v.Lome Elden I. Herbjørnrød Bjerke Travbane - 07/10 - 02 / 11 2180 dg 115
e. Aldina v. Alm Svarten I. Herbjørnrød Bjerke Travbane 2 06/9 - 08 / 13 2160 28,8 132
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk I. Herbjørnrød Bjerke Travbane 1 23/8 - 05 / 4 2140 28,6 96
I. Herbjørnrød I. Herbjørnrød Bjerke Travbane 1 14/8 - 03 / 7 2100 27,9a 573
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 7 09/6 - 05 / 13 2140 30,6 g 366
11 2018: -11 -0 -1 -0 -7 -33 000 2017: -30 -0 -1 -1 -10 -39 000
Ådne Kommandør 11 Plass 229 500
8 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet A. Andersen Drammen Travbane 4 05/10 - 05 / 1 1700 28,2a 634
e. Ådnes Gro v. Elding V. Hop Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 02 / 5 1700 27,4ag 251
Anette Larsen /Skien V. Hop Jarlsberg Travbane 0 12/9 - 02 / 8 2100 31,0a 296
A. Andersen A. Andersen Bjerke Travbane 0 21/8 - 02 / 5 1609 30,4ag 407
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 04 / 11 1609 27,6a 1278
12 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -1 -3 -3 -6 -73 000
Kleppe Smygen 12 Plass 124 500
10 år M.BRUN H v.Spikeld P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 28/9 - 01 / 6 1640 27,8ag 46
e. Norlisa v. Nordli Svarten Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 14/9 - 04 / 9 1700 28,9ag 67
Magne Madsen /Kongsberg A. Akselsen Momarken Travbane 0 22/8 - 04 / 6 2140 29,9a 68
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Momarken Travbane 6 05/8 - 05 / 2 2140 27,8 g 785
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 30/7 - 04 / 2 2100 29,8a 19