<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3
TIDSLØP
TIDSLØP -
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.30,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.28,5 og dårligere.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-5 Plass : 2-1-5

1 2018: -11 -0 -1 -0 -3 -17 491 2017: -27 -2 -4 -2 -14 -104 871
Julie 2100 1 Plass 126 762
6 år SVART HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Biri Travbane 6 29/9 - 05 / 12 2100 30,1a 262
e. Dolly Vilja v. Elding Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 05 / 11 2120 30,4 139
Lars-Arne Larsen /Enebakk Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 12/9 - 05 / 5 2120 31,1 132
Å. Tengsareid Lars-Arne Larsen Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 07/9 - 04 / 8 2100 31,6a 244
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam C. Jepson Åmål 4 27/8 - 09 / 5 2080 31,3 34
2 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -3 -0 -0 -3 -70 400
Rokne Oda 2 Plass 152 510
6 år BRUN HP v.Bork Odin M. Jakobsson Romme 1 03/10 - 01 / 3 2140 30,1 72
e. Veiset Mina v. Lome Kongen K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 5 12/9 - 05 / 8 2120 31,1 212
Ola Anders Opheim-Brit Opheim K. Kvasnes Bjerke Travbane P 06/9 - 21 / 3 2140 35,7 P
K. Kvasnes Andreas Opheim (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 21/6 - 05 / 13 2160 32,0 g 71
Rosa m/logo i grønt M. Gundersen Drammen Travbane 1 19/6 - 03 / 9 2140 31,5 54
3 2018: -17 -0 -0 -1 -8 -33 500 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 3 Plass 115 000
8 år BRUN HP v.Vinning Kos S. Jessen Klosterskogen Travbane 6 12/10 - 02 / 11 2100 31,4ag 435
e. Rigel Edda v. Alm Rigel J. Bjerring Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 05 / 8 2120 31,7 g 329
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 06 / 6 2120 31,6 g 302
J. Bjerring Odd Arne Aaland J. Bjerring Drammen Travbane 2 03/9 - 05 / 7 2120 30,7 296
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek S. Jessen Jarlsberg Travbane - 18/8 - 04 / 2 2100 dg 817
4 2018: -15 -0 -0 -2 -7 -32 000 2017: -14 -1 -2 -2 -5 -54 000
Kagge Luna 4 Plass 141 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 12/9 - 05 / 10 2120 31,5 138
e. Høgda Vesla v. Elding K. Johansen Biri Travbane 2 25/8 - 08 / 10 2140 31,4 66
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen E. Høitomt Biri Travbane 0 16/7 - 08 / 11 2120 32,3 27
O. Østre Bjørn Gustavsen (A) E. Høitomt Biri Travbane 1 30/6 - 08 / 10 2140 32,0 26
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Drammen Travbane 6 19/6 - 03 / 3 2120 33,5 107
5 2018: -10 -1 -0 -0 -3 -35 000 2017: -13 -0 -1 -1 -2 -25 000
Myklejenta Karin 2120 1 Plass 134 500
8 år BRUN HP v.Vinning Kos K. Bjørnerød Biri Travbane 0 30/6 - 05 / 11 2120 37,0 g 1505
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 21/6 - 05 / 9 2160 br g 898
Erland Flaten /Aurdal V. Hop Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 05 / 11 2140 31,3 247
H. Holm Erland Flaten M. Kanstad Momarken Travbane 0 09/5 - 03 / 1 2140 br 672
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 04 / 13 2120 33,5 g 690
6 2018: -9 -0 -2 -1 -3 -28 000 2017: -15 -0 -0 -0 -8 -26 000
Storler Guten 2 Plass 213 000
13 år SVART V v.Mentor Mollyn J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 12/10 - 02 / 1 2100 31,3ag 147
e. Troll Lisa v. Troll Jahn G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 26/6 - 02 / 7 2120 30,7 g 211
Rannveig Grorud /Sem M. Helland Momarken Travbane 0 30/5 - 04 / 6 2140 29,0ag 224
G. Austevoll Rannveig Grorud M. Helland Sørlandets Travpark 0 14/5 - 04 / 7 2160 30,3 438
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Helland Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 01 / 6 2100 28,9ag 335
7 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -3 -1 -2 -0 -300 000
Voje Diva 3 Plass 362 364
6 år SVART HP v.Alm Viktor L. Kolle Biri Travbane 0 15/9 - 04 / 2 2100 30,1 17
e. Voje Frøkna v. Järvsöfaks (S) L. Kolle Drammen Travbane 1 12/8 - 04 / 7 2100 28,7 59
Åsmund Degnes /Ørje L. Kolle Momarken Travbane 3 30/5 - 05 / 5 2160 29,9 41
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 28/4 - 04 / 12 2120 30,9 20
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Bjerke Travbane 2 05/4 - 05 / 5 2160 29,8 60