<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:46 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
alle 2-15-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -9 -0 -0 -2 -3 -21 965 2017: -11 -2 -2 -0 -0 -43 000
Enjoy My Hooves 2100 1 Plass 150 465
6 år BRUN HP v.Juliano Star* (FR) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 30/9 - 06 / 8 1609 dg a 791
e. Enjoy My Act v. Pine Chip* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 12/9 - 20 / 1 2100 20,5 P
Tor Aandstad-Cedrik Antonsen R. Wiig Sørlandets Travpark 0 22/7 - 08 / 5 2140 br ag 161
Å. Tengsareid Per Gottling (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane - 26/6 - 03 / 2 2100 dg a 40
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Forus Travbane - 17/6 - 05 / 8 2040 dg a 179
2 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Octavius 2 Plass 2 000
3 år BRUN H v.Navy Seal U.S.* (US) Å. Tengsareid Drammen Travbane N 17/8 - 20 / 1 2100 25,2 r N
e. Poa Noir v. Staro Showbiz (S)
Ulv Sverre Nilsen /Holmestrand
M. Høitomt Ulv Sverre Nilsen
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek
3 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -5 -0 -0 -1 -2 -7 500
L.H. Celestine 3 Plass 37 000
6 år MØRKBR HP v.Cosmic S.J. (US) S. Pettersen Harstad Travpark 0 30/7 - 04 / 5 2040 18,9ag 72
e. Prilla Roos v. Soir Des Tibur D. Dalen Harstad Travpark 5 16/7 - 03 / 4 2040 17,9ag 100
Lina P. Oulie-Hilde Sivertsen T. Trælnes Bodø Travbane 2 02/7 - 01 / 4 2140 20,8 283
M. Gundersen Lina P. Oulie T. Trælnes Bodø Travbane 3 25/6 - 02 / 1 2100 21,6 PK
marineblå m/hvit og rød søm + reklame S. Pettersen Harstad Travpark 6 19/6 - 01 / 3 2080 21,7 g 210
4 2018: -10 -4 -1 -1 -3 -100 500 2017: -2 -1 -0 -0 -1 -19 000
Impression 4 Plass 173 500
6 år BRUN V v.Thai Tanic E. Høitomt Drammen Travbane 2 12/7 - 04 / 6 2100 17,6a 23
e. Tigerlily v. Pine Chip* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 15/6 - 04 / 2 2100 16,6a 110
Stall Impression E. Høitomt Momarken Travbane 6 31/5 - 01 / 9 2140 16,8ag 153
T. Solberg Tonje Fjelldalen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 13/5 - 08 / 7 2100 17,3 25
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 4 20/4 - 02 / 9 2100 16,7a 379
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000
Somebeachsomewhere 5 Plass 4 000
3 år BRUN HP v.Revenue* (S) T. Borg Jarlsberg Travbane 27/8 - 20 / 2 2100 28,3 B
e. Would Be Super (S) v. Super Arnie* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 13/7 - 22 / 2 2100 30,1 g B
Stig Hogne Anholt /Stokke
V. Hop Jan Morten Hansen (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
6 2017: -23 -0 -0 -3 -8 -30 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Junior 2120 1 Plass 30 500
8 år SVART V v.Moe Odin H. Nordland Drammen Travbane 5 09/10 - 03 / 9 2120 33,8 g 317
e. Spang Rosa v. Eng Svarten H. Nordland Jarlsberg Travbane - 30/9 - 01 / 8 2120 dg 174
Nils Ivar Nordland /Haugesund H. Nordland Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 07 / 5 2100 34,2 157
R. Didriksen Håkon Johannes Nordland (A) H. Nordland Drammen Travbane - 21/9 - 03 / 7 2120 dg 190
Gul m/ svart P H. Nordland Drammen Travbane 4 14/9 - 02 / 1 2100 32,9 g 141
7 2018: -5 -0 -0 -1 -1 -6 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Nissen Ø.K. 2 Plass 8 000
4 år SVART V v.Spydermann Ø.K. Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 30/9 - 22 / 5 2120 55,8 B
e. Tripsi Ø.K. v. Pål Even Å. Tengsareid Drammen Travbane 13/9 - 20 / 6 1720 59,9 g B
Rolf Høyland-Brit-Elin Paulsen
O. Østre Geir Flåten (T)
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
8 2018: -9 -0 -2 -2 -2 -32 000 2017: -5 -0 -1 -1 -0 -10 000
Sevrus 3 Plass 42 000
4 år SVART V v.Bork Odin C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 27/6 - 22 / 9 2120 58,4 g B
e. Våler Frøkna v. Sokna Troll C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 15/6 - 20 / 4 2120 58,4 g B
Team Time
C. Engebråthen
Grå m/burgunder ermer, rekl.
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Torasin 4 Plass 0
4 år SVART V v.Åsajerven
e. Byes Tora v. Moe Odin
Henning Sundet-Finn Petter Holm
E. Høitomt Marius Høitomt (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek