Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V65-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 330.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-2 Plass : 5-9-2

1 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -59 000 2018: -19 -6 -1 -0 -3 -125 545
Alsaker Pumbaa 1609 1 Plass 467 178
8 år BRUN H v.Åsajerven G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/10 - 05 / 6 2100 28,2a 208
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten V. Hop Bjerke Travbane 0 27/9 - 03 / 4 1609 26,3a 249
Stall Pumbaa G. Austevoll Bjerke Travbane 0 09/9 - 08 / 8 2100 26,8a 471
V. Hop Monica Einarsen G. Austevoll Sørlandets Travpark 4 26/8 - 06 / 15 2160 26,1 472
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 17/8 - 02 / 3 1700 26,6ag 20
2 2019: -3 -0 -1 -0 -2 -15 500 2018: -14 -2 -5 -3 -3 -147 772
Gomnes Birk 2 Plass 446 772
8 år SVART V v.Lome Kongen H. Holm Drammen Travbane 6 05/10 - 05 / 10 1700 28,3a 27
e. Gomnes Sol v. Mentor Mollyn H. Holm Jarlsberg Travbane 5 22/9 - 06 / 12 1609 25,1ag 973
Trine Veronica Opdahl-Torbjørn Wallentinsen S. Brynemo Bjerke Travbane 4 13/9 - 09 / 9 2100 29,0a 163
H. Holm Per Gottling (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 06 / 7 2100 br g 335
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Kolle Biri Travbane 0 29/7 - 05 / 3 2100 28,0a 632
3 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -14 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mira 3 Plass 312 926
9 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Drammen Travbane 0 05/10 - 05 / 7 1700 28,8a 294
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Bjerke Travbane 0 09/9 - 02 / 13 2160 29,3 1171
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle G. Austevoll Momarken Travbane - 22/8 - 06 / 10 1640 dg a 433
H. Eggen Eivind Gravdal (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 17/8 - 04 / 9 2100 29,0a 128
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/8 - 04 / 3 2100 28,4a 552
4 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 4 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Biri Travbane 0 06/10 - 07 / 3 1609 27,6a 152
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Momarken Travbane 4 19/9 - 01 / 5 2140 28,2a 215
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 7 02/9 - 06 / 6 2100 27,4 507
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 6 24/8 - 05 / 2 2100 27,6ag 273
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 0 13/8 - 02 / 7 2160 28,2 226
5 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -15 000 2018: -12 -1 -1 -1 -4 -49 500
Blessomen 5 Plass 394 015
9 år SVART H v.Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane 0 07/10 - 05 / 12 2100 27,0a 558
e. Korra v. Kos Knekten K. Johansen Bjerke Travbane 5 27/9 - 03 / 8 1609 25,6a 332
Ronny Bakke /Maura J. Eilertsen Bjerke Travbane 2 13/9 - 09 / 1 2100 27,6a 94
T. Solberg Ronny Bakke K. Johansen Momarken Travbane 4 22/8 - 06 / 11 1640 25,9a 80
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Johansen Biri Travbane 2 11/8 - 05 / 4 2100 28,4a 72
6 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -2 -0 -1 -3 -57 000
Remspik 6 Plass 313 419
9 år BRUN H v.Spikeld G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 06 / 5 1609 27,7ag 102
e. Remina v. Finstad Lars A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 09/9 - 02 / 14 2160 28,1 1406
Stall Remspik J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 3 17/8 - 02 / 10 1700 26,0a 481
E. Høitomt Anne Grete Rasmussen (T) C. Hande Drammen Travbane 9 01/7 - 01 / 5 2120 31,2 g 232
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Høitomt Bjerke Travbane 5 12/4 - 06 / 9 2100 30,0a 404
7 2019: -11 -1 -0 -0 -4 -26 000 2018: -30 -1 -1 -1 -7 -58 491
Engli Ilmina 7 Plass 364 991
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Trudvang Bjerke Travbane 0 11/10 - 03 / 3 2100 30,6a 592
e. Rådimil v. Ilmin K. Kvasnes Drammen Travbane 7 05/10 - 05 / 2 1700 28,4a 148
Eivind Gravdal /Hof M. Sørvik Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 03 / 9 2120 30,5 456
E. Gravdal K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 09/9 - 02 / 12 2160 29,1 920
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl K. Kvasnes Momarken Travbane 0 05/9 - 03 / 4 2140 br g 91
8 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -1 -3 -2 -78 384
M.H. Fantomet 8 Plass 459 475
8 år BRUN V v.Sterk Odd D. Dalen Biri Travbane 2 06/10 - 07 / 2 1609 25,3a 163
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon H. Kolle Sørlandets Travpark 5 20/8 - 03 / 8 2160 31,0 66
Stall M.H. Fantomet M. Sørvik Bjerke Travbane 0 19/7 - 08 / 1 2140 28,0 864
D. Dalen Martine O. Sørvik (T) M. Sørvik Biri Travbane 4 30/6 - 03 / 2 1609 25,0ag 65
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Sørvik Klosterskogen Travbane 6 15/6 - 01 / 5 2100 27,1a 147
9 2017: -16 -1 -2 -0 -5 -42 000 2016: -23 -2 -4 -2 -7 -134 500
Haugs Tornado 9 Plass 302 000
7 år HUSKBRUN V v.Haugs Gutten B. Steinseth Drammen Travbane 1 05/10 - 05 / 6 1700 27,9a 78
e. Breens Hedda v. Rigel Jo J. Hansen Bjerke Travbane 0 13/9 - 09 / 8 2100 30,5a 336
Thor-Egil Haugen-Gro A. Værås Haugen L. Kolle Momarken Travbane 0 22/8 - 06 / 3 1640 26,6a 230
O. Østre Thor-Egil Haugen O. Østre Drammen Travbane 5 17/8 - 04 / 10 2100 28,3a 152
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Kolle Drammen Travbane 0 27/7 - 02 / 12 1700 28,8a 128
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -35 000
Vetle Jon 10 Plass 243 500
8 år MØRKBR H v.Lome Elden A. Røren Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 06 / 2 1609 25,3a 65
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Momarken Travbane 0 05/9 - 06 / 7 1640 30,4a 47
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Drammen Travbane 3 21/8 - 03 / 5 2100 27,3a 25
A. Røren A. Røren Klosterskogen Travbane 1 10/8 - 04 / 1 2100 27,5a 57
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Biri Travbane 2 28/7 - 09 / 10 1609 25,5a 168
11 2019: -12 -0 -1 -2 -6 -44 000 2018: -24 -2 -2 -1 -5 -83 491
Spik Lotta 11 Plass 393 671
9 år M.M. BRUN HP v.Spikeld R. Aarlie Drammen Travbane 5 05/10 - 05 / 11 1700 28,3a 84
e. Hjelset Floka v. Järvsöfaks (S) R. Aarlie Jarlsberg Travbane 6 22/9 - 06 / 1 1609 25,1ag 443
Stall Vindafjord DA /Nedre Vats R. Aarlie Bjerke Travbane 0 09/9 - 04 / 2 2140 28,9 g 1188
Å. Tengsareid Renate Aarlie (T) R. Aarlie Momarken Travbane 5 05/9 - 06 / 2 1640 28,1a 137
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam R. Aarlie Momarken Travbane 5 22/8 - 06 / 4 1640 26,1a 212