<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5
TIDSLØP
TIDSLØP -
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.35,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-2-5 Plass : 1-2-5

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -2 -0 -1 -2 -34 000
Gann Dina 2100 1 Plass 34 000
5 år BRUN HP v.Tekno Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane P 22/9 - 20 / 8 2120 35,4 P
e. Gann Pila v. Bork Rigel G. Mikkelsen Forus Travbane 15/9 - 21 / 5 1620 48,5 g B
Kjetil Melum-Hansen /Hafrsfjord G. Mikkelsen Forus Travbane 25/8 - 22 / 6 1620 51,9 B
V. Hop Geir Flåten (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
2 2018: -15 -1 -2 -2 -6 -49 500 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -10 000
Langlands Teddy 2 Plass 59 500
4 år GUL V v.Dotterud Teddy Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 06/7 - 09 / 8 2100 dg 276
e. Tellus Frøya v. Moe Odin Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 04/5 - 08 / 5 2100 38,0 70
Beate Oksum-Knut Tore Brog Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 20/4 - 20 / 6 2120 37,5 P
E. Høitomt Jan Morten Hansen (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 25/8 - 21 / 3 1720 02,3 r N
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 15/6 - 20 / 8 2120 06,0 rg N
3 2017: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -7 -0 -0 -1 -4 -13 000
Krylling Kompis 3 Plass 15 000
9 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Drammen Travbane 8 17/8 - 02 / 7 2100 38,1 g 309
e. Krylling Bella v. Lykke Gutten G. Gundersen Drammen Travbane - 04/5 - 02 / 3 2100 dg 601
Kari Steinseth /Bergen D. Dalen Biri Travbane 0 21/4 - 09 / 9 2120 37,8 g 383
D. Dalen Einar Steinseth D. Dalen Drammen Travbane 0 18/4 - 02 / 14 2120 37,8 g 500
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Østre Biri Travbane 0 06/1 - 08 / 6 2100 40,1 424
4 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -5 -2 -2 -1 -0 -42 000
Prins Aragon 4 Plass 50 000
7 år BRUN V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane P 01/10 - 20 / 4 2160 35,0 P
e. Mjølner Mille v. Mjølner Troll G. Gundersen Momarken Travbane 10/9 - 21 / 10 2160 53,4 B
Emilie Athine Fjeld /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 04/9 - 23 / 14 1680 56,0 B
J. Mjølnerød Lena Mari Fjeld
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
5 2018: -15 -1 -0 -0 -8 -35 084 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -18 846
Lea R.B.* (S) 5 Plass 53 930
5 år SVARTBRUN HP v.Voje Faks U. Axelson Årjäng P 05/10 - 13 / 7 2160 37,5 P
e. Lobelia R.B.* (S) v. Lome Elden U. Axelson Årjäng N 14/7 - 15 / 8 2160 br g N
Sverige G. Kylen Åmål P 30/6 - 13 / 12 2120 46,4 g P
U. Axelson Therese Andersson G. Kylen Årjäng N 24/6 - 16 / 3 2160 dt g N
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin M. Andersson Årjäng 10/9 - 15 / 2 2180 03,5 B
6 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Liheim Maia 6 Plass 0
6 år SVART HP v.Åsajerven O. Korssjøen Leangen Travbane P 11/9 - 22 / 4 2140 40,5 P
e. Stortrø Stjerna v. Elding L. Kolle Biri Travbane 0 16/12 - 08 / 9 2100 47,8 g 340
Astrid Korssjøen /Oslo A. Nilsen Leangen Travbane 0 26/11 - 01 / 8 2140 46,9 g 441
K. Malmin Olav Korssjøen (A) G. Grimsgård Biri Travbane 0 18/11 - 08 / 7 2100 47,7 g 591
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Grimsgård Leangen Travbane P 17/10 - 21 / 3 2160 41,9 P
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -5 -12 500
Kiletor 2120 1 Plass 12 500
5 år BRUN V v.Voje Faks G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 23/9 - 01 / 4 2140 35,2 84
e. Kilerosa v. Alm Hellin T. Solberg Drammen Travbane 4 03/9 - 09 / 6 2100 35,5 38
Åge Jan Kile-Nils Kile D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 08 / 4 2100 35,7 g 320
J. Undem Åge Jan Kile V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 20/8 - 08 / 4 2140 37,7 140
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek T. Solberg Sørlandets Travpark 4 06/8 - 07 / 5 2140 36,0 49
8 2018: -6 -0 -0 -2 -2 -15 000 2017: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000
Bjørnstad Jerkeld 2 Plass 24 000
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Biri Travbane 8 15/9 - 03 / 7 2100 35,5 g 199
e. Steinsvad Il v. Ilmin Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 03/9 - 09 / 2 2100 36,2 g 96
Magne T. Haadem /Aurdal Å. Tengsareid Drammen Travbane 4 17/8 - 02 / 3 2100 37,6 g 71
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 28/6 - 22 / 7 2160 37,6 g P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
9 2017: -6 -0 -0 -1 -2 -7 000 2016: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000
Frisk Bris 3 Plass 11 000
4 år GRÅSVART HP v.Bork Odin H. Holm Jarlsberg Travbane 8 22/9 - 08 / 8 2120 40,3 g 235
e. Furia v. Ara Svarten O. Østre Momarken Travbane - 02/5 - 03 / 7 2140 dg 511
Veronica Paltto /Vear O. Østre Jarlsberg Travbane 0 03/2 - 03 / 6 2100 37,8 190
A. Rasmussen Veronica Paltto E. Høitomt Jarlsberg Travbane 8 20/1 - 08 / 6 2100 38,6 g 35
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek O. Østre Drammen Travbane 3 15/1 - 07 / 11 2100 36,3 39
10 2018: -17 -0 -1 -1 -8 -42 692 2017: -6 -1 -0 -0 -3 -22 160
Egge Terna 4 Plass 64 852
7 år MØRKBR HP v.Bork Odin J. Hansen Jarlsberg Travbane 6 27/8 - 08 / 1 2100 35,0 347
e. Edel Jenta v. Alm Svarten J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 18/8 - 07 / 6 2100 38,1 g 121
Ola Skiaker /Brandbu J. Hansen Klosterskogen Travbane 5 10/8 - 07 / 1 2100 35,6 422
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane P 05/5 - 22 / 5 2120 39,4 P
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek
11 2018: -12 -0 -1 -0 -5 -23 000 2017: -9 -0 -0 -1 -3 -11 500
Gylden Bris 5 Plass 34 500
6 år SVART HP v.Stiv Kuling D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 03 / 12 2100 37,9 g 467
e. Gylden Vår v. Bork Rigel D. Dalen Momarken Travbane 3 04/7 - 07 / 6 2140 37,9 g 125
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen P. Sem Jarlsberg Travbane 0 26/6 - 09 / 14 2120 36,6 g 966
P. Sem Magnus Billing D. Dalen Drammen Travbane 5 19/6 - 08 / 6 2100 37,5 g 212
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Klosterskogen Travbane 8 01/6 - 08 / 11 2100 37,9 1210
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500
Finnskog H.B. 6 Plass 4 500
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 01/6 - 08 / 12 2100 36,9 140
e. Silje Spretta v. Pajaprins L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 12/5 - 09 / 8 2100 36,9 g 38
Ruth Tangen /Stathelle L. Kolle Jarlsberg Travbane P 28/4 - 22 / 5 2120 35,3 P
O. Østre Ruth Gjømle Tangen
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
13 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -11 491 2017: -12 -1 -0 -3 -6 -38 500
Dreng Stjerna 7 Plass 49 991
5 år SVART HP v.Moe Odin A. Akselsen Bjerke Travbane 0 20/9 - 02 / 5 2140 37,5 489
e. Gik Blesa v. Alm Svarten A. Akselsen Bjerke Travbane 7 06/9 - 09 / 7 2160 37,1 249
Tor Skilbrei-Bente Kusslid V. Hop Jarlsberg Travbane 1 18/8 - 07 / 1 2100 37,6 75
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 30/7 - 08 / 4 2100 38,0 104
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 02 / 1 2100 36,7 372
14 2018: -20 -0 -3 -1 -8 -45 000 2017: -8 -0 -2 -0 -4 -21 000
A.H. Svarten 8 Plass 66 000
4 år SVART V v.Skibber K. Roe Bjerke Travbane 6 04/10 - 09 / 5 2140 35,4 g 377
e. Bø Katinka v. Vital Pil K. Roe Klosterskogen Travbane 2 16/9 - 01 / 5 2100 36,8 270
Andres Hegna-Grethe Hegna K. Roe Drammen Travbane - 03/9 - 01 / 1 2100 dg 220
K. Roe Andres Hegna K. Roe Drammen Travbane 5 21/8 - 07 / 1 2100 36,8 g 485
Rød m/svart stolpe & krage K. Roe Klosterskogen Travbane P 30/7 - 20 / 2 2120 40,0 P